Poniedziałek, 6 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Piłkarze SSP4 mistrzami województwa

W minioną środę drużyna piłkarska Sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczytnie prowadzona przez trenera Mirosława Kowalskiego zdobyła Mistrzostwo Województwa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Zawody odbyły się w Jezioranach w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Szczycieńska reprezentacja zajęła 1 miejsce.

Turniej na szczeblu wojewódzkim opiewał w liczne zwroty akcji i bardzo emocjonujące mecze. Każdy kolejny mecz wymagał ogromnej koncentracji i generował zmęczenie u wszystkich zawodników. Z tymi przeciwnościami najlepiej poradzili sobie młodzi piłkarze z SSP 4 w Szczytnie. Podczas rozgrywek pokonali szkoły: z Nowego Miasta Lubawskiego 2:0, z Dobrego Miasta 3:0, z Białej Piskiej 4:2, oraz z Jezioran 2:1.

Królem Strzelców i MVP drużyny został Gabriel Jastrzębski, który strzelił aż 5 bramek.
Skład: 8A: Tymon Bielski, Aleksander Gleba, Marcel Gołąb, Gabriel Jastrzębski, Hubert Mierzejewski, Szymon Soliwoda, Kamil Zbrzeźniak. 8B: Filip Poniatowski, Aleksander Kempa, Bartosz Kempa.