Piątek, 19 Kwiecień, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Flora Garden: z miłości do natury


PROMOCJA. Szczycieńskie Centrum Ogrodnicze Flora Garden skończyło 10 lat. Firma właśnie przeniosła się do nowoczesnego budynku przy ulicy Wielbarskiej 17. Specjaliści od ogrodów nagrodzeni zostali w tym roku statuetką „Orły Ogrodnictwa”. O tym, komu ona przypadnie, decydują zadowoleni klienci. Wyróżnienie tym bardziej cenne.



Flora Garden to firma rodzinna, która powstała z... miłości do natury. Jej właściciele Kamila i Mariusz Napiórkowscy nie ukrywają, że uwielbiają to, co robią. Ich praca stała się ich pasją. A to z kolei przekłada się na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

 

 

 

Robią naprawdę wiele. Flora Garden oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. To też prawdopodobnie najlepiej wyposażone centrum ogrodnicze w regionie. Można tam kupić tysiące produktów od: nasion kwiatów i warzyw, przez najwyższej jakości rośliny ozdobne, drzewa, krzewy, nawozy, po narzędzia do pielęgnacji ogrodów czy działek.

 

 

 

Flora Garden to specjaliści od architekty krajobrazu. Zaprojektują, założą ogród, a potem będą też o niego dbali i to przez okrągły rok. Z ich pomocy może skorzystać każdy, osoba prywata, ale też instytucje, czy samorządy. Doskonale znają się na projektowaniu ogrodów przydomowych, projektowaniu zieleni wokół firm, biur, szkół, a nawet projektowaniu zieleni wewnątrz budynków.


 

 

Zapewniają fachowe doradztwo na każdym etapie takiej realizacji. Rośliny i krzewy, które wykorzystywane są w ich pomysłach, pochodzą ze sprawdzonych szkółek i hurtowni, co daje gwarancję doskonałej jakości roślin i wspaniałego efektu końcowego każdej realizacji.

 

Firma oferuje też pielęgnację (konserwację) zieleni, a także przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki nim zawsze prezentują się one doskonale bez względu na porę roku.

 

Centrum Ogrodnicze należące do Flory Garden oferuje kilka tysięcy produktów. Każdy miłośnik zieleni, zarówno amator, jak i profesjonalista znajdzie tu coś dla siebie.

 

Warto przyjść, przyjechać do Centrum Ogrodniczego Flora Garden przy ulicy Wielbarskiej 17 w Szczytnie i samemu się o tym przekonać.

 



Komentarze do artykułu

Marian Sawko

Wspaniali ludzie,wspaniali ogrodnicy. Korzystam z Ich sklepu i fachowej pomocy.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2015-11-09 10:03:01

Silni i trwali miłością

  • Piątek, 2015-09-04 09:48:21

Z miłości do koni pokochali Mazury


Komentarze

  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
    Autor: LOLO
    2019-04-19 13:09:20
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
    Autor: Szczytniak na emigracji
    2019-04-19 09:01:02
  • Szybka „warszawka” już bez... prawka
    „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
    Autor: Tomasz
    2019-04-18 16:00:36
  • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
    Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
    Autor: Daniel
    2019-04-18 11:28:27
  • McDonald's i KFC w Szczytnie
    Pan Burmistrz planuje mieszkańcom Szczytna dietę cud! Czy to jest droga do podniesienia poziomu życia nas wszystkich, czy tylko sposób na odwrócenie uwagi od spraw naprawdę istotnych - poprawy rynku pracy i płacy ?
    Autor: TTT
    2019-04-18 08:41:39
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.
    Autor: Kierowca
    2019-04-18 07:07:19
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Nie dziwne piesi w szczytnie chodzą jak święte krowy
    Autor: edas
    2019-04-17 23:58:37
  • Burmistrz i radny pojechali podglądać Elbląg
    Orzoł wylądował w Elblągu :D nie ma jak sie bawic za kase podatników
    Autor: Wrona
    2019-04-17 20:36:23
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Łatwo osądzać matki/kobiety jak nie widziało się sytuacji, nie wy od tego jesteście! Ludzie przestańcie komentować!
    Autor: Marta
    2019-04-17 20:25:34
  • Radni krytykują szpital i... łatają jego dziurę budżetową
    Co tu dużo mówić. Jeżeli hospitalizowani pacjenci oddalają się ze szpitala bez kontroli - znajdowani są żywi, lub martwi - po interwencji policji. Jeżeli dochodzi do zakażenia bakterią po - zdawałoby się - niegroźnym zabiegu, a następnie do śmierci i nikt tego nie wyjaśnia - no chyba, że rodzinie - ale powinno być wiadomo, czy szpital - oddział jest \"czysty\", czy nie. Generalizować nie można, ale Jeżeli ludzie mają ogólnie kiepską opinię o szczycieńskim szpitalu, to o czym to świadczy? Dlaczego szefostwo szpitala nic nie robi z takim wizerunkiem? Po zbudowaniu lądowiska dla LPR - kierownictwo szpitala zdaje się na dobre odleciało. To jest po prostu wyraz pogardy dla ludzi, \"bo i tak muszą tu trafić\", jak nie mają kasy, albo mozliwości leczyć się gdzie indziej. Śmiać mi się chce, ale nie wiem, czy to prawda, o utworzeniu oddziału geriatrii w naszym szpitalu. Czy to ma być punkt eutanazji?
    Autor: Waga
    2019-04-17 19:15:35