Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zrobił żonie prezent na Dzień Kobiet... wezwał na nią policję


Żona zabrała mężowi auto, aby nie przyszło mu do głowy jeździć nim "po pijaku". Co zrobił mąż? Zgłosił sprawę na policje twierdząc, że żona przywłaszczyła sobie jego samochód.Teraz za wywołanie tego wątpliwego „prezentu dla żony” w postaci bezpodstawnej interwencji policyjnej, mężczyzna odpowie karnie.

 

- Kara grzywny, aresztu bądź ograniczenia wolności grozi każdemu, kto ze złośliwości lub swawoli wywoła niepotrzebną czynność policji – przypomina podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji.

 

Przekonał się o tym wczoraj (8 marca) mieszkaniec Pasymia, który zadzwonił do oficera dyżurnego i powiadomił, że żona przywłaszczyła jego auto uniemożliwiając mu jazdę.


Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że rzeczywiście żona wzięła auto, należące do obydwojga małżonków, ale zrobiła to z troski o bezpieczeństwo, ponieważ mężczyzna był nietrzeźwy i za wszelką cenę chciał jeździć samochodem. Żadne perswazje żony nie pomagały. Kobieta wzięła auto, aby uniemożliwić jazdę pijanemu mężowi. Ten wezwał policje i oskarżył żonę o przywłaszczenie samochód. Za wątpliwej jakości prezent jakisprawił żonie, mąż poniesie teraz odpowiedzialność karną.


KPP SZCZYTNO


Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze