Czwartek, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wygraj obiad z mistrzami - Haratykiem, Bukowieckim...


UWAGA KONKURS „Obiad za hasło”. Chodzi o nie byle jakie hasło, ale i o nie byle jaki obiad. Zwycięzca tego konkursu będzie miał okazję zjeść wspólny obiad z kulomiotami, uczestniczącymi w szczycieńskim mityngu. Obiad będzie miał miejsce w jednej ze szczycieńskich restauracji w sobotę, o godzinie 12.00. O tym, kto zostanie zwycięzcą, zadecyduje Konrad Bukowiecki. Co należy zrobić?Trzeba wymyślić hasło zagrzewające Konrada do walki i do zwycięstwa w Szczytnie. W haśle muszą znaleźć się te właśnie trzy słowa: Szczytno, Konrad i Bukowiecki (w dowolnej formie gramatycznej). Z ilu słów będzie się to hasło w ogóle składało – nie ma większego znaczenia, ważne, by zawierało te trzy słowa kluczowe.

 

Autor tego hasła, które najbardziej spodoba się Konradowi, zje z naszym kulomiotem i innymi sportowcami – uroczysty obiad.

 

Termin składania propozycji to piątek, 19 lipca, godzina 16.00. Można to uczynić drogą mailową na adres redakcji: biuro@tygodnikszczytno.pl (niezbędne jest podanie personaliów i nr tel. do komunikacji) lub przynieść do siedziby „Tygodnika Szczytno” - Plac Juranda 2/1.


 

Konkurs to wspólny pomysł burmistrza Szczytna Krzysztofa Mańkowskiego oraz redakcji „Tygodnika Szczytno”.

 

fot. Paweł SkrabaKomentarze do artykułu

Napisz


Komentarze