Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

W Szczytnie „testują” nowych policjantów


Siedmioro młodych policjantów rozpoczęło adaptację zawodową w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie. Młodych funkcjonariuszy w progach szczycieńskiej jednostki powitał podinsp Arkadiusz Napiórkowski, zastępca komendanta powiatowego policji w Szczytnie.Pięcioro funkcjonariuszy zostało oddelegowanych do Szczytna aż z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Natomiast dwoje świeżo upieczonych policjantów, to funkcjonariusze przyjęci do służby w Wydziale Patrolowo – Interwencyjnym i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

 

W powitaniu młodych policjantów uczestniczyli także st. asp. Ryszard Kobylańskiz Oddziałów Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 


Dzięki uprzejmości Komendanta-Rektora insp. dr Marka Fałdowskiego młodzi policjanci będą zakwaterowani na terenie Wyższej Szkoły Policji, natomiast zgodnie z porozumieniem zawartym ze Starostą Szczycieńskim Jarosławem Matłachem, funkcjonariuszom zapewnione zostało wyżywienie.

 

Każdy z siedmiorga policjantów odbędzie 37 służb dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny na terenie powiatu szczycieńskiego.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze