Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Ubezpieczenia z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie


Barbara Dudek od grudnia ubiegłego roku w Banku Spółdzielczym w Szczytnie zajmuje się ubezpieczeniami. Jej ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje pełen profesjonalizm. Może jednak dziwić, co wspólnego ma bank z ubezpieczeniami, które nie są powiązane wyłącznie z udzielanymi kredytami. I to właśnie pani Barbara wyjaśnia.Od kiedy zajmuje się Pani ubezpieczeniami?

 

Dokładnie od 1996 roku. Ostatnie lata, z ramienia dwóch towarzystw: Concordii i Generali. W ramach swoich obowiązków zajmowałam się rozwijaniem współpracy pomiędzy tymi firmami ubezpieczeniowymi, a podmiotami agencyjnymi, miedzy innymi bankami. Obecnie charakter mojej pracy zasadniczo się nie zmienił. Zajmuję się tą sferą działalności bankowej, która związana jest z ubezpieczeniami. Co ważne – jestem też mobilna, więc w razie potrzeby mogę dojechać do klienta praktycznie w każde miejsce w obrębie działania naszego Banku, a przypomnę, ma on oddziały nie tylko w gminach powiatu szczycieńskiego, ale także np. w Biskupcu, Purdzie czy Olsztynie.

 

Do ubezpieczeń, oferowanych przy udzielanych kredytach, potrzebny jest odrębny specjalista?

 

Może nie, ale ubezpieczenia kredytów to niewielki procent tych, które w Banku oferujemy. Najkrócej rzecz ujmując – za naszym, bankowym pośrednictwem można ubezpieczyć się na wypadek każdej nieprzewidzianej sytuacji, czyli oferujemy ubezpieczenia na życie, majątkowe, rolnicze, komunikacyjne... Owszem, pokutuje przekonanie, że w banku ubezpieczane są tylko kredyty, ale to już od dawna nie jest prawda. Dopasowujemy ofertę ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Reklama

 

Inaczej mówiąc, chcąc się ubezpieczyć w jakikolwiek sposób, mogę przyjść do Banku?

 

Dokładnie tak. Działamy tak samo jak każda agencja ubezpieczeniowa. Pośredniczymy przy zawieraniu umów ubezpieczenia oferowanego przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy kompleksową ofertę ubezpieczeń, jak również kompleksową obsługę: pełną informację, doradztwo...

 

Co więc wyróżnia Bank na tle innych pośredników?

 

Oferty towarzystw ubezpieczeniowych są zasadniczo takie same w każdym przypadku. Ale my, jako Bank Spółdzielczy w Szczytnie, możemy udzielać dodatkowe zniżki, dysponujemy ofertami, które są dostępne tylko w Banku Spółdzielczym w Szczytnie. Przykładem jest ubezpieczenie o nazwie: „Generali z myślą o Życiu Plus”, którego zakres, forma i składka są bardzo atrakcyjne.

I tylko my mamy je w ofercie.

 

Klienci są zadowoleni?

 

Myślę, że tak. Wskazuje na to liczba klientów, którzy skorzystali z naszej oferty i posiadają polisy zawarte przy naszym pośrednictwie.

Reklama

 

To powód, dla którego Bank utworzył odrębne stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń i powierzył je Pani?

 

Sfera ubezpieczeń znacznie się rozwinęła. Rośnie zainteresowanie i zapotrzebowanie na dodatkową ochronę ubezpieczeniową. A my – Bank Spółdzielczy w Szczytnie – staramy się wspierać naszych klientów w najróżniejszych kwestiach mniej czy bardziej powiązanych z finansami. Oczywiście, żeby ubezpieczyć się za pośrednictwem Banku Spółdzielczego w Szczytnie, nie trzeba korzystać z innych bankowych usług, niemniej takie połączenie jest dla klientów po prostu najwygodniejsze. Nasi stali, powiedziałabym „starzy”, klienci wiedzą, że w każdej sytuacji robimy wszystko, by ich sprawy załatwić jak najszybciej i jak najlepiej. Bank Spółdzielczy znany jest przede wszystkim z indywidualnego podejścia do każdego klienta, pełnego zrozumienia jego potrzeb i możliwości. Zapewniam, że ta zasada dotyczy także ubezpieczeń.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze