Reklama


Reklama

Sygnały Czytelników: Śmieciowe przepychanki


Na początku maja zamieściliśmy list mieszkanki Elganowa, która słowem i fotografiami dowodziła, jak bardzo turyści zaśmiecają gminę. Zdjęcia, według słów autorki, zrobione wieczorem 3 maja (niedziela – koniec tzw. długiego weekendu) pokazywały miejsce zgromadzenia kontenerów, wokół których narosła hałda worków z odpadami.Na ten głos oburzenia zareagowała turystka, korzystając z podobnej formy przekazu. Oto otrzymany od niej sygnał wraz ze zdjęciami.

 

„Od lat przyjeżdżam do Pasymia. Tyle się tu mówi o turystach, którzy wyrzucają śmieci gdzie popadnie, a przy zbiorczych śmietnikach robią "syf". Proszę zwrócić uwagę, co wyprawiają miejscowi. Najgorsze jest to, że resztki samochodów pojawiają się w tym miejscu od lat.


Reklama


Interwencje w urzędzie guzik dają, więc może w ten sposób uda się choć na chwilę "zawstydzić" miejscowych, którzy o całe zło tego świata obwiniają nas – turystów. Pasym to nie hasiok (śmietnik – przyp. red.).


Lokalizacja: droga polna w kierunku Elganowa – w pobliżu starej przepompowni zlokalizowanej przy brzegu Jeziora Leleskiego.”


Karolina

Reklama

(dane do wiadomości redakcji)Komentarze do artykułu

Ochrona środowiska z ratusza do zwolnienia.

Piękna reklama dla pana burmistrza , gdy brak reakcji na zgłoszenia do gminy.

Żadna nowość.

Takich miejsc mogę wskazać kilka na terenie gminy Pasym.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze