Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Sygnały Czytelników: Śmieciowe przepychanki


Na początku maja zamieściliśmy list mieszkanki Elganowa, która słowem i fotografiami dowodziła, jak bardzo turyści zaśmiecają gminę. Zdjęcia, według słów autorki, zrobione wieczorem 3 maja (niedziela – koniec tzw. długiego weekendu) pokazywały miejsce zgromadzenia kontenerów, wokół których narosła hałda worków z odpadami.



Na ten głos oburzenia zareagowała turystka, korzystając z podobnej formy przekazu. Oto otrzymany od niej sygnał wraz ze zdjęciami.

 

„Od lat przyjeżdżam do Pasymia. Tyle się tu mówi o turystach, którzy wyrzucają śmieci gdzie popadnie, a przy zbiorczych śmietnikach robią "syf". Proszę zwrócić uwagę, co wyprawiają miejscowi. Najgorsze jest to, że resztki samochodów pojawiają się w tym miejscu od lat.


Reklama


Interwencje w urzędzie guzik dają, więc może w ten sposób uda się choć na chwilę "zawstydzić" miejscowych, którzy o całe zło tego świata obwiniają nas – turystów. Pasym to nie hasiok (śmietnik – przyp. red.).


Lokalizacja: droga polna w kierunku Elganowa – w pobliżu starej przepompowni zlokalizowanej przy brzegu Jeziora Leleskiego.”


Karolina

Reklama

(dane do wiadomości redakcji)



Komentarze do artykułu

Ochrona środowiska z ratusza do zwolnienia.

Piękna reklama dla pana burmistrza , gdy brak reakcji na zgłoszenia do gminy.

Żadna nowość.

Takich miejsc mogę wskazać kilka na terenie gminy Pasym.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-01-06 22:22:29

Nadchodzą śmieciowe podwyżki

  • Piątek, 2019-05-17 12:17:17

Zmiana cen i systemu śmieciowego w Rozogach

Reklama


Komentarze

  • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
    Super. Pozdrawiam

    Arek


    2020-07-07 23:08:30
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

    mol \"do mol\"


    2020-07-07 22:35:53
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

    Kreti


    2020-07-07 22:07:13
  • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
    Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

    Czas ucieka.


    2020-07-07 18:56:21
  • Czujne kamery i burmistrz
    No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

    Tomasz


    2020-07-07 18:51:51
  • Czujne kamery i burmistrz
    Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

    Iga koziel


    2020-07-07 18:38:27
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

    k.arzyna


    2020-07-07 18:25:15
  • Czujne kamery i burmistrz
    No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

    Pan.M


    2020-07-07 15:49:27
  • Policjanci ukarali... policjantkę
    Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

    Ale mi sensacja.


    2020-07-07 14:11:17
  • Dowóz uczniów z „postojowym”
    A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

    Żeby za darmo nie płacić.


    2020-07-07 14:02:53