Środa, 18 Wrzesień, Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Specjaliści od pomocy połączyli siły, by... skuteczniej pomagać


PROMOCJA. Paweł Malinowski, Waldemar Szymański i Michał Malinowski połączyli siły, by skuteczniej pomagać mieszkańcom naszego powiatu poszkodowanym w kolizjach i wypadkach drogowych. Z ich inicjatywy powstała strona mazurypomoc.pl, która skupia specjalistów od ubezpieczeń, transportu lawetami, czy wynajmu samochodów zastępczych. Miałeś wypadek, kolizję? Nie jesteś sprawcą? Odezwij się do nich. Pomogą natychmiast. Załatwią wszystkie niezbędne formalności, a z portfela nie ubędzie ci ani złotówka.

 Działamy 24 godziny na dobę – mówi Michał Malinowski. - Doradzamy, podpowiadamy, ale też kompleksowo prowadzimy sprawy związane z kolizją czy wypadkiem. Od transportu lawetą, przez auto zastępcze, wycenę biegłego rzeczoznawcy, aż do uzyskanie wypłaty satysfakcjonującego ubezpieczenia. Pomagamy kompleksowo. Wystarczy jeden telefon.

 

 

Jedno miejsce – skuteczna pomoc

 

Mazurypomoc.pl, czyli Centrum Obsługi Szkód – powstała, bo jak mówią jej twórcy, to efekt rozmów z klientami.

 

- Dla poszkodowanych w kolizjach, czy wypadkach drogowych samo zaistnienie zdarzenia to już ogromy stres – mówi Waldemar Szymański. - W pierwszej fazie najważniejsze jest ich bezpieczeństwo, a potem transport uszkodzonego auta. Gdy udzielałem takiej pomocy, często pytano mnie o auto zastępcze, czy jak uzyskać odszkodowanie. Efekt był taki, że poszkodowani musieli wykonać milion telefonów, potem jeszcze wojować z firmami ubezpieczeniowymi. To często droga przez mękę i strata cennego czasu. Poszkodowani często nie mają pojęcia, że holowanie, parkowanie, czy auto zastępcze należy im się za darmo, że zapłacić musi za to firma ubezpieczeniowa.

 

 

Ubezpieczyciele zaniżają?

 

Między innymi dlatego Paweł Malinowski, Waldemar Szymański i Michał Malinowski połączyli siły. Chcą kompleksowo edukować poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych oraz pomagać im w dochodzeniu należnych roszczeń.

 

- Ubezpieczalnie coraz częściej wprowadzają w błąd klientów odnośnie do wysokości należnego odszkodowania, rodzaju szkody, czasu na jaki należy się im pojazd zastępczy – tłumaczy Paweł Malinowski. - Łącząc siły nasi klienci mają pewność, że skutecznie będziemy reprezentować ich interes.

 

- Posiadamy warsztat, jesteśmy w stanie przygotować pojazd do oględzin – mówi Waldemar Szymański. - Podnieść pojazd na podnośniku, sprawdzić zawieszenie oraz podwozie, takiej możliwości nie ma klient na podwórku, dlatego też opisy wykonywane przez towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze uwzględniają wszystkie uszkodzenia przez co automatycznie odszkodowanie może być niższe .


 

 

Kompleksowe doradztwo

 

Aby uniknąć sytuacji, w której klient musi chodzić do 3 firm – panowie, mimo że każdy z nich prowadzi oddzielną działalność, (Prot-Kalk, Szymek, Mal-Car, Easy-Lex) zaczęli ścisłą współpracę.

 

- Dzięki temu wystarczy zadzwonić do jednego z nas, aby otrzymać kompleksową i skuteczną pomoc – mówi Michał Malinowski. - Poszkodowany unika biurokracji. My kontrolujemy status szkody, o czym klient jest informowany na bieżąco. W skomplikowanych przypadkach współpracujemy z kancelarią prawną, wyspecjalizowaną w dziedzinie odszkodowań komunikacyjnych. Nasza siedziba główna znajduje się w Szczytnie przy ulicy Żeromskiego 3/1. Polecamy się.

 

 

 

 

 

Paweł Malinowski, tel. 602-232-554 – niezależny rzeczoznawca z dziedziny techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego oraz maszyn i urządzeń działający na lokalnym rynku od ponad 20 lat. Wpisany na listę ministra infrastruktury, biegły sądowy. Specjalista w dziedzinie szkód komunikacyjnych.

 

Waldemar Szymański, tel. 504-298-500 – lokalny przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą od 18 lat. Od 7 lat zajmuje się pomocą drogowa, wynajmem pojazdów, transportem aut, maszyn rolniczych, ciągników. Od dwóch lat prowadzi także warsztat samochodowy.

 

Michał Malinowski, tel. 694-805-826 – również niezależny rzeczoznawca, prowadzący działalność gospodarczą od ponad 2 lat. Specjalista w sprawie dopłat do odszkodowań oraz wynajmu pojazdów zastępczych.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Radni chcą mieć KRUS i pieniądze
  KRUS stać na to, aby działkę kupić, a Szczytno jest niedofinansowanym małym miastem, powinno więc walczyć o każdy grosz. Nikt z nas nie dostałby nic za darmo, za ziemię trzeba uczciwie zapłacić, a chcemy przecież, żeby nasze państwo było uczciwe.
  Autor: Magda
  2019-09-17 18:14:29
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Rada Miejska jest złożona w większości z ludzi PSL, udających niezależne obywatelskie komitety w wyborach 2018. Każdy, kto obserwuje to, co dzieje się w mieście, to wie. Radnymi w mieście są urzędnicy powiatowi. Będą walczyć z H. Żuchowskim, który jest PiS. Będą się nadymać \"w trosce o dobro miasta\". Ale jak PiS wygra te wybory do sejmu - a na to się zanosi, to tę działkę przyniosą mu w zębach. Bo będą chcieli władzy się podlizać, jak to PSL - obrotowa partia: wygrywa nasz koalicjant. Taka prawda. Bo tu nie chodzi o \"dobro miasta\" tylko przepychankę w piaskownicy: bo to moje wiaderko i ci go nie dam. Na razie - tylko do wyborów. Mogą sobie tak robić, ale jak przyszło do stawiania pomnika Lecha Kaczyńskiego w Warszawie - to wojewoda po prostu przejął plac i tyle.
  Autor: Śmieszek
  2019-09-17 18:05:29
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Niech już w tym mieście nic nie będzie poza ratuszem. Wszyscy niepotrzebni niech wyjadą do większych miast, po to, aby strzyc ich, jak przyjadą tu do rodzin, albo na wczasy. Niech już tu nic nie będzie! Zaorać, zasiać trawę i kosić - no to przynajmniej \"siano\" będzie z tego.
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-09-17 17:51:31
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Nalezalo by wprowadzić adpowiedzialność finansową wobec radnych jak i samego burmistrza za podejmowane decyzje by odpowiadali własnym majątkiem za błedy, pomyłki i fanaberie, ktorymi czestokroć się kierują. O ile burmistrz ma odrobinę dbałosci o interesy miasta i mieszkańców powinien to zaproponować na najbliższym posiedzeniu rady i poddać dyskusji.
  Autor: Dariusz
  2019-09-17 15:30:01
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Szczytno nie ma żadnych korzyści z tego, że siedziba KRUS była na terenie miasta. Tylu pracowników ilu pracowała będzie nadal pracowało, nie mam pojęcia o jakich utraconych podatkach wygaduje HŻ? Podatek od nieruchomości? Jakieś 500 zł rocznie w porównaniu z 350.000,00 zł.
  Autor: Norbert
  2019-09-17 12:25:21
 • Bezdomni umierają na naszych oczach
  I to jest radna? Bredzi. Niech przyjmie do domu kilku alkoholików z ulicy i podtrzyma ww. słowa. Wtedy będzie stała murem za alkomatem na dzień dobry.
  Autor: Ja
  2019-09-17 11:42:27
 • Firma z Gdańska chce miejski półwysep
  tylk ozaskakujacym jest ze zawsze to musi byc ktos spoza Szczytna badz okolic, po wiezy cisnien i hotelu na Pasymskiej do zludzenia przypominajacego stacje benzynową , banada z Pl Juranda sie nic nie nauczyła. Ktos sobie kupi kolejny teren jako lokate kapitalu pod kredyty banklowe a w miescie kolejna dziura w dupie bedzie. Nie mozna w naszym miescie zawiazac partnerstwa Cywilno publicznego i zrobic to we wlasnym zakresie?!
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:16:19
 • Szczytno znów wspiera policję w zakupie aut
  policja to chyba ma MSW do tego typu zadan, jako mieszkanie=c miasta nie zgadzam sie na to . Karetka pogotowani jest bardziej potrzebna niz nowy \"misiobus\" do przesiadywania za dworcem PKP i żarcia kebabów
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:12:40
 • Browar z pewnymi akcjami i planowaną przyszłością (rozmowa „Tygodnika”)
  to cos co nazywa sie piwo Jurand nie nadaje sie do pica a za cene 6 zeta to juz wogole. Mocz pawiana, kup[ilem dwa razy pierwszy i ostatni. Gratuluje spierdol.. legendy.
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:10:24
 • Budynek szkoły przy Kasprowicza pójdzie na sprzedaż?
  niepoRadni (niejaki Siudak w tamtej akcji maczał palce ) i ich szef znow odwala kiche jak z wieżą i hotelem na Pasymskiej przypominającym do złudzenia stację beznynową . Czy nie mozna w miescie zawiazac jakichs spolek , ktore takie inwestycje by wziely na siebie aby \"obcy\" nie rujnowali w ten sposob miasta i jego charakteru?
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 10:54:28