Piątek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Specjaliści od pomocy połączyli siły, by... skuteczniej pomagać


PROMOCJA. Paweł Malinowski, Waldemar Szymański i Michał Malinowski połączyli siły, by skuteczniej pomagać mieszkańcom naszego powiatu poszkodowanym w kolizjach i wypadkach drogowych. Z ich inicjatywy powstała strona mazurypomoc.pl, która skupia specjalistów od ubezpieczeń, transportu lawetami, czy wynajmu samochodów zastępczych. Miałeś wypadek, kolizję? Nie jesteś sprawcą? Odezwij się do nich. Pomogą natychmiast. Załatwią wszystkie niezbędne formalności, a z portfela nie ubędzie ci ani złotówka.

 Działamy 24 godziny na dobę – mówi Michał Malinowski. - Doradzamy, podpowiadamy, ale też kompleksowo prowadzimy sprawy związane z kolizją czy wypadkiem. Od transportu lawetą, przez auto zastępcze, wycenę biegłego rzeczoznawcy, aż do uzyskanie wypłaty satysfakcjonującego ubezpieczenia. Pomagamy kompleksowo. Wystarczy jeden telefon.

 

 

Jedno miejsce – skuteczna pomoc

 

Mazurypomoc.pl, czyli Centrum Obsługi Szkód – powstała, bo jak mówią jej twórcy, to efekt rozmów z klientami.

 

- Dla poszkodowanych w kolizjach, czy wypadkach drogowych samo zaistnienie zdarzenia to już ogromy stres – mówi Waldemar Szymański. - W pierwszej fazie najważniejsze jest ich bezpieczeństwo, a potem transport uszkodzonego auta. Gdy udzielałem takiej pomocy, często pytano mnie o auto zastępcze, czy jak uzyskać odszkodowanie. Efekt był taki, że poszkodowani musieli wykonać milion telefonów, potem jeszcze wojować z firmami ubezpieczeniowymi. To często droga przez mękę i strata cennego czasu. Poszkodowani często nie mają pojęcia, że holowanie, parkowanie, czy auto zastępcze należy im się za darmo, że zapłacić musi za to firma ubezpieczeniowa.

 

 

Ubezpieczyciele zaniżają?

 

Między innymi dlatego Paweł Malinowski, Waldemar Szymański i Michał Malinowski połączyli siły. Chcą kompleksowo edukować poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych oraz pomagać im w dochodzeniu należnych roszczeń.

 

- Ubezpieczalnie coraz częściej wprowadzają w błąd klientów odnośnie do wysokości należnego odszkodowania, rodzaju szkody, czasu na jaki należy się im pojazd zastępczy – tłumaczy Paweł Malinowski. - Łącząc siły nasi klienci mają pewność, że skutecznie będziemy reprezentować ich interes.

 

- Posiadamy warsztat, jesteśmy w stanie przygotować pojazd do oględzin – mówi Waldemar Szymański. - Podnieść pojazd na podnośniku, sprawdzić zawieszenie oraz podwozie, takiej możliwości nie ma klient na podwórku, dlatego też opisy wykonywane przez towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze uwzględniają wszystkie uszkodzenia przez co automatycznie odszkodowanie może być niższe .


 

 

Kompleksowe doradztwo

 

Aby uniknąć sytuacji, w której klient musi chodzić do 3 firm – panowie, mimo że każdy z nich prowadzi oddzielną działalność, (Prot-Kalk, Szymek, Mal-Car, Easy-Lex) zaczęli ścisłą współpracę.

 

- Dzięki temu wystarczy zadzwonić do jednego z nas, aby otrzymać kompleksową i skuteczną pomoc – mówi Michał Malinowski. - Poszkodowany unika biurokracji. My kontrolujemy status szkody, o czym klient jest informowany na bieżąco. W skomplikowanych przypadkach współpracujemy z kancelarią prawną, wyspecjalizowaną w dziedzinie odszkodowań komunikacyjnych. Nasza siedziba główna znajduje się w Szczytnie przy ulicy Żeromskiego 3/1. Polecamy się.

 

 

 

 

 

Paweł Malinowski, tel. 602-232-554 – niezależny rzeczoznawca z dziedziny techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego oraz maszyn i urządzeń działający na lokalnym rynku od ponad 20 lat. Wpisany na listę ministra infrastruktury, biegły sądowy. Specjalista w dziedzinie szkód komunikacyjnych.

 

Waldemar Szymański, tel. 504-298-500 – lokalny przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą od 18 lat. Od 7 lat zajmuje się pomocą drogowa, wynajmem pojazdów, transportem aut, maszyn rolniczych, ciągników. Od dwóch lat prowadzi także warsztat samochodowy.

 

Michał Malinowski, tel. 694-805-826 – również niezależny rzeczoznawca, prowadzący działalność gospodarczą od ponad 2 lat. Specjalista w sprawie dopłat do odszkodowań oraz wynajmu pojazdów zastępczych.

 Komentarze do artykułu

Zdzisław -Szwecja

Polecam usługi Pana Michała Malinowskiego, po kolizji sprawnie, szybko i dużą wiedzą ubezpieczeniową załatwił odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolony z jego usług.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Wydali słownik gwary mazurskiej
  Ciekawe czy treść słownika była uzgadniana/konsultowana z jeszcze żyjącymi Mazurami władającymi tym językiem od urodzenia? Mamy takich w Szczytnie i okolicach.
  Autor: lik
  2019-11-14 12:57:30
 • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
  Komentatorze Masakra. To pruskie władztwo było administratorem terenów o których piszesz. Władztwo owe, jeżeli można tak powiedzieć, polegało na podległości (postawie wasalnej), w stosunku do seniora jakim była Korona Polska reprezentowana przez Króla Polskiego. Wynikało to ze strachu przed zbrojnym wygnaniem pogańskich plemion z tych terenów. W zamian za lenno, pozwolono im funkcjonować. Ci lennicy, nie Jagiełło i nie bitwa pod Grunwaldem, doprowadzili do upadku zakonu krzyżackiego. Bunt mieszczan (Prusinów) w miastach. Potem nastąpił POTOP SZWEDZKI. Prusowie stali się wasalami seniora KORONY SZWEDZKIEJ. Ponownie pozwolono im funkcjonować w zamian za pieniądze, dostarczanie żywności dla armii szwedzkiej. Potem nastąpiły rozbiory Polski i na tym gruncie wyrósł związek Państw Niemieckich i Prusinów w którym stroną dominująca byli Prusowie. Następnie wybuchła 1 wojna światowa. Na podglebiu tej wojny zaczyna odradzać się Polska. Wybucha 2 wojna światowa. Rolę jaką odegrały w tej wojnie Niemcy oraz bojówki NSDAP z naszego terenu znamy. Cel- ponowne utworzenie wielkiej rzeszy. Po jej zakończeniu państwa zwycięskie ( Wielka Brytania, Francja, Rosja, USA) podpisały w 1946 dekret o wymazaniu Prus z mapy. Argumentowały to tym, iż nie ma już nośnika ( ludzi czystej krwi) Prusinów. Zgodnie ustalono też, iż Prusowie będąc sami słabi wewnętrznie i militarnie, przez okres cichego istnienia prowokowały wojny pomiędzy krajami sąsiadów. Także zaodrzańskich Niemców . W ten sposób rozwiązano sprawę niemiecką. Zatem to co napisałeś \"nigdy polskie\", jest określeniem niejasnym mówiąc delikatnie. Przepraszam za tak szybkie przeskoki historyczne :-D
  Autor: Tomasz TK
  2019-11-14 11:26:33
 • W Szczytnie powstanie szkoła sportowa
  Ciekawe kto będzie dyrektorem szkoły sportowej. Bo jak będzie pani Afanasjef to powodzenia życzę.
  Autor: jaro
  2019-11-14 10:15:18
 • Ścieżka „po kolei” już otwarta (zdjęcia)
  Tomaszu I :-D Bed Gun
  Autor: Tomasz TK
  2019-11-14 10:12:36
 • Nowa radna chce być bardziej otwarta
  Ponieważ tam rządzi Tata i jak on powie tak musi być, ale radna zachowała się bardzo nie w porządku ponieważ tak obiecała współpracować z Sąłtysową,a zachowała się jak nie powiem kto odwołując Sąłtysową która naprawdę bardzo dużo zrobiła,a jest dopiero 7 miesięcy ciekawe kto taki wysłał do Pani radnej list ponieważ naprawdę mieszkańcy nic o tym nie wiedzieli a podpisy które zbierali to nie były na odwołanie sołtysa tylko na zebranie z Panią wójt więc mam taką nadzieję, że wreszcie ktoś z tym porządek zrobi wstyd Pani radna.
  Autor: Odpowiedź dla sebek22
  2019-11-14 08:34:59
 • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
  Po co pytać o to burmistrza lepiej Panią zastępcę, burmistrz zważywszy na jego doświadczenie mógłby odpowiedziec na pytania dotyczace sportu lub sportu...
  Autor: Karol
  2019-11-14 08:29:41
 • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
  ...tak, pracownicy obsługi już dostali pisma z propozycją zmniejszenia wymiaru zatrudnienia... lub w ogóle wypowiedzenia. Szkoda tylko, że konserwator, który jest mężem pani wicewójt zostaje na pełnym etacie i to z niezłą pensją. To się nadaje do mediów!
  Autor: Była zwolenniczka wójta
  2019-11-13 19:31:51
 • Policyjne mury pną się do góry (komentarze mieszkańców)
  Niczego to nie zmieni, szkoda tylko na niego pieniędzy. Policjanci w większości będą pełnili służbę w Szczytnie. Komuna wraca. Jeszcze brakuje GS.
  Autor: krajan
  2019-11-13 17:36:33
 • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
  A czemu miałby się Mazurami zajmować wtedy? Toć tu pruskie (krzyżackie) władztwo było od czasów tzw. pogańskich, a nigdy polskie.
  Autor: Masakra
  2019-11-13 12:19:13
 • Trzynasta porażka SKS Szczytno
  Właściwie to sks szczytno już się pożegnał z liga okręgowa. Z 15 porażkami w lidze nie mają szans na utrzymanie. A nie zapowiada się że będzie lepiej.
  Autor: Xyz1995
  2019-11-13 10:03:57