Wtorek, 14 Lipiec, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego -

Reklama


Reklama

Specjaliści od pomocy połączyli siły, by... skuteczniej pomagać


PROMOCJA. Paweł Malinowski, Waldemar Szymański i Michał Malinowski połączyli siły, by skuteczniej pomagać mieszkańcom naszego powiatu poszkodowanym w kolizjach i wypadkach drogowych. Z ich inicjatywy powstała strona mazurypomoc.pl, która skupia specjalistów od ubezpieczeń, transportu lawetami, czy wynajmu samochodów zastępczych. Miałeś wypadek, kolizję? Nie jesteś sprawcą? Odezwij się do nich. Pomogą natychmiast. Załatwią wszystkie niezbędne formalności, a z portfela nie ubędzie ci ani złotówka.

 Działamy 24 godziny na dobę – mówi Michał Malinowski. - Doradzamy, podpowiadamy, ale też kompleksowo prowadzimy sprawy związane z kolizją czy wypadkiem. Od transportu lawetą, przez auto zastępcze, wycenę biegłego rzeczoznawcy, aż do uzyskanie wypłaty satysfakcjonującego ubezpieczenia. Pomagamy kompleksowo. Wystarczy jeden telefon.

 

 

Jedno miejsce – skuteczna pomoc

 

Mazurypomoc.pl, czyli Centrum Obsługi Szkód – powstała, bo jak mówią jej twórcy, to efekt rozmów z klientami.

 

- Dla poszkodowanych w kolizjach, czy wypadkach drogowych samo zaistnienie zdarzenia to już ogromy stres – mówi Waldemar Szymański. - W pierwszej fazie najważniejsze jest ich bezpieczeństwo, a potem transport uszkodzonego auta. Gdy udzielałem takiej pomocy, często pytano mnie o auto zastępcze, czy jak uzyskać odszkodowanie. Efekt był taki, że poszkodowani musieli wykonać milion telefonów, potem jeszcze wojować z firmami ubezpieczeniowymi. To często droga przez mękę i strata cennego czasu. Poszkodowani często nie mają pojęcia, że holowanie, parkowanie, czy auto zastępcze należy im się za darmo, że zapłacić musi za to firma ubezpieczeniowa.

 

 

Ubezpieczyciele zaniżają?

 

Między innymi dlatego Paweł Malinowski, Waldemar Szymański i Michał Malinowski połączyli siły. Chcą kompleksowo edukować poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych oraz pomagać im w dochodzeniu należnych roszczeń.


Reklama

 

- Ubezpieczalnie coraz częściej wprowadzają w błąd klientów odnośnie do wysokości należnego odszkodowania, rodzaju szkody, czasu na jaki należy się im pojazd zastępczy – tłumaczy Paweł Malinowski. - Łącząc siły nasi klienci mają pewność, że skutecznie będziemy reprezentować ich interes.

 

- Posiadamy warsztat, jesteśmy w stanie przygotować pojazd do oględzin – mówi Waldemar Szymański. - Podnieść pojazd na podnośniku, sprawdzić zawieszenie oraz podwozie, takiej możliwości nie ma klient na podwórku, dlatego też opisy wykonywane przez towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze uwzględniają wszystkie uszkodzenia przez co automatycznie odszkodowanie może być niższe .

 

 

Kompleksowe doradztwo

 

Aby uniknąć sytuacji, w której klient musi chodzić do 3 firm – panowie, mimo że każdy z nich prowadzi oddzielną działalność, (Prot-Kalk, Szymek, Mal-Car, Easy-Lex) zaczęli ścisłą współpracę.

 

- Dzięki temu wystarczy zadzwonić do jednego z nas, aby otrzymać kompleksową i skuteczną pomoc – mówi Michał Malinowski. - Poszkodowany unika biurokracji. My kontrolujemy status szkody, o czym klient jest informowany na bieżąco. W skomplikowanych przypadkach współpracujemy z kancelarią prawną, wyspecjalizowaną w dziedzinie odszkodowań komunikacyjnych. Nasza siedziba główna znajduje się w Szczytnie przy ulicy Żeromskiego 3/1. Polecamy się.

Reklama

 

 

 

 

 

Paweł Malinowski, tel. 602-232-554 – niezależny rzeczoznawca z dziedziny techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego oraz maszyn i urządzeń działający na lokalnym rynku od ponad 20 lat. Wpisany na listę ministra infrastruktury, biegły sądowy. Specjalista w dziedzinie szkód komunikacyjnych.

 

Waldemar Szymański, tel. 504-298-500 – lokalny przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą od 18 lat. Od 7 lat zajmuje się pomocą drogowa, wynajmem pojazdów, transportem aut, maszyn rolniczych, ciągników. Od dwóch lat prowadzi także warsztat samochodowy.

 

Michał Malinowski, tel. 694-805-826 – również niezależny rzeczoznawca, prowadzący działalność gospodarczą od ponad 2 lat. Specjalista w sprawie dopłat do odszkodowań oraz wynajmu pojazdów zastępczych.

 Komentarze do artykułu

Zdzisław -Szwecja

Polecam usługi Pana Michała Malinowskiego, po kolizji sprawnie, szybko i dużą wiedzą ubezpieczeniową załatwił odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolony z jego usług.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Do osoby \"ja. A czy ten krzyż kogokolwiek ogranicza w działaniu. Proszę się organizować i co leży na sercu, realizować. Osoby, dla których jest ważny krzyż, pięknie się zorganizowały. Przykład, że można coś zrobić dla siebie i innych, jest dany. Tylko kopiować - jak to zrobić. Wszystko co nas boli, poprawiajmy a nie tylko narzekamy. Jeśli te schody nad jeziorem, dla tutejszej społeczności, są takie ważne, to bez trudu w ciągu 2 tyg., zgromadzi się 100 tys. I będą schody. \"Dla każdego coś miłego\".

  Szczęściara.


  2020-07-14 09:37:49
 • Groźnie na drogach powiatu
  Oj Przyjacielu sławny się robisz

  Damian


  2020-07-14 09:10:26
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego czego dokonano. Ale jestem ździwiona, dlaczego Jezus ma przebite dłonie a nie nadgarstki. Całun Turyński, moim zdaniem jest autentyczny, jest dowodem, że Jezus z całą pewnością miał przebite nadgarstki a nie dłonie. A ponadto i nauka dowiódła, że dłonie by nie utrzymywały ciężaru ciała, by uległy rozerwaniu.

  Szczęściara.


  2020-07-14 08:25:41
 • Groźnie na drogach powiatu
  Wydaje mi się, ze nasze kary za łamanie przepisów, jazdę na kacu lub wręcz pijanych itp.sa tak małe, ze nie oddziałują .Konfiskata przedmiotu ,,zbrodni,,i duży mandat i nie od widzimisię policjanta ,ale wedle rozporządzenia troszkę by uporzadkowalo.

  Mazurka


  2020-07-14 06:06:23
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Obrzydliwe. Czemu kościół się wszędzie panoszy. Dla mnie jako obywatela jest to po prostu łamanie moich konstytucyjnych praw, ok, niech sobie wierzą, ale w domu, a nie się z tym obnoszą jak z nie wiem czym. Mogliby za te 70 tysięcy wyremontować schody nad jeziorem na przykład. Po co komu nowy krzyz :)

  ja


  2020-07-13 22:02:57
 • Zamkowe ruiny w połowie mniej tajemnicze (zdjęcia)
  Jestem szczególnie zainteresowany latryną. Czy będzie wyeksponowana i wzbogacona o instalację multimedialną ?

  Olo


  2020-07-13 17:23:36
 • Groźnie na drogach powiatu
  Chciałabym odnieść się do fragmentu, gdzie piszecie o wypadku 16-letniej rowerzystki. A konkretnie fragment \"najprawdopodobniej zajechała jej nagle drogę\". Jak można tak pisać nie znając wersji poszkodowanej? Szkoda, że nie napiszecie np. że nie było żadnych śladów hamowania. Zamiast tego czytam, że \"nie zdążyła wyhamować\". To ma być dziennikarstwo??! Dno i metr mułu. Ale spokojnie, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Będziecie mieli okazję sprostować te bzdury.

  Zniesmaczona


  2020-07-13 13:50:15
 • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
  Ja z innej beczki, czy jechał ktoś ostatnio dookoła Dużego Domowego? Chodnik od strony Kamionka/Szczycionka jeszcze rok i będzie całkowicie zarośnięty, zero ławek, śmietników. Służby chyba śpią.

  Grażyna


  2020-07-13 13:22:22
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Poproszę o aktualizację stronki. Obserwuję ja od początku. Bardzo fajne źródło informacji

  Patryk


  2020-07-13 10:53:21
 • Afanasjew wygrała konkurs na dyrektora szkoły sportowej
  wicie rozumicie

  uczen


  2020-07-13 08:38:13