Wtorek, 18 Czerwiec, Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Sołtys Piotr czarował kobiety z Targowa (zdjęcia)


W sobotę w zjawiskowym Ośrodku Targowski Dwór odbył się sołecki Dzień Kobiet. Jego organizatorem był Piotr Nadstawny, sołtys wsi.W imprezie wzięło udział kilkadziesiąt pań z wójt Marianną Szydlik na czele. - Nie spodziewałem się, że aż tyle pań zaszczyci nas swoją obecnością, ale bardzo mnie to ucieszyło – mówi pan Piotr.

Sołtys, przy organizacji święta, skorzystał z gościnności Ośrodka Targowski Dwór i przepięknej sali balowej. - Współorganizatorów i sponsorów tego święta było naprawdę bardzo dużo i serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc, bo bez was nie byłoby tego wydarzenia – mówi sołtys Nadstawny.

Na stołach były ciasta, owoce, kawa, herbata, a nawet wino. Atrakcją spotkania był jednak pokaz iluzjonisty. Czarował on na oczach widzów. W kilku sztuczkach udział wzięły panie z Targowa oraz sam sołtys i pani wójt. - To było naprawdę coś niesamowitego – mówi nam jedna z pań. - Najbardziej podobała mi się sztuczka z latającym stolikiem. Brała w nim udział nasza pani wójt. Mina mówiła wszystko.


To nie pierwszy Dzień Kobiet w Targowie. W ubiegłym roku organizatorzy zaprosili na spotkanie z paniami zaklinacza węży.Komentarze do artykułu

Soltys

Dziękuję za pomoc w organizacji takiego dnia kobiet do kolegi radnego Pawła Wyszyńskiego. I wszystkim sponsorom: Ośrodkowi Targowski Dwór za udostępnienie przepięknej sali i za poczęstunek, i za wsparcie finansowe, Bank Spółdzielczy w Dzwierzutach, Pani Wójt Gminy Dzwierzuty, OSP Targowo, Andrzej i Agata Grzebska, Czesław Gołębiowski, Paweł i Małgorzata Sztymelska, Paweł Szydlik, Roksana Mucka , Klaudia Mucka i przedstawicielce AVON za zabiegi komety znęcanie i nagrody.

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze