Reklama


Reklama

Siatkarze wracają na piasek, powalczą o puchar starosty i burmistrza


Od wtorku ruszają rozgrywki w ramach Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn oraz Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Szczycieńskiego i Burmistrza Miasta Szczytno. Łącznie zgłosiło się, aż 17 drużyn. Finał zmagań wstępnie zaplanowano w połowie czerwca.



W poniedziałek odbyło się losowanie par i terminów rozgrywek.


Reklama

 

- Musieliśmy to ustalić, bo zależy nam aby na boisku byli wyłącznie zawodnicy rywalizujących ze sobą drużyn oraz sędzia – mówi Ewa Bogusz, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Szczytnie. - Chodzi o bezpieczeństwo. Powrót do prawdziwego sportu w czasach koronawirusa trzeba robić ostrożnie, aby niepotrzebnie nikogo nie narażać. Ale patrząc na ilość zgłoszonych drużyn widać, że zawodnicy są spragnieni tej rywalizacji.

 

Reklama

 

Przy organizacji turnieju siły połączyły dwie instytucje Miejski Ośrodek Sportu oraz Powiatowe Centrum Sportu i Turystyki.

 

Do rywalizacji zgłosiło się 9 drużyn męskich i 8 mieszanych. Mecze będą rozgrywane niemal każdego dnia przez trzy najbliższe tygodnie. Początek rywalizacji o godz. 17 już w najbliższy wtorek. Niestety na razie mecze będą odbywały się bez obecności kibiców.

 

Fot. W poniedziałek odbyło się losowanie par i terminów rozgrywek, w którym wzięli udział przedstawiciele MOS, PCSiT oraz rywalizujących zespołów

Więcej w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytna".



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze