Poniedziałek, 30 Marzec, Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA - RUNDA WIOSENNA


Za nami pierwsza runda zawodów Szkolnej Ligi Pływackiej. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny. Uczestnikami jest przede wszystkim młodzież (od 6 lat wzwyż). Startowało w sumie 85 pływaków (zawodniczek 49 i zawodników 36).



Klasyfikacja drużynowa, 19 konkurencji:

1. SP6, 2. ZS3, 3. SP3

Klasyfikacja drużynowa sztafet szkoły podstawowe: dziewcząt: 1. SP6, 2. SP3, 3. SP Świętajno

Klasyfikacja drużynowa sztafet /mieszane/ szkoły średnie: 1. ZS3.

 

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców

 

100 m stylem zmiennym /10 – 16 lat i starsi/:

10 lat: 1. NOWICKA Natalia SP3, ENERLICH Ignacy SP2, 2. JAKUBCEWICZ Maja SP3, HAJN Grzegorz SP6, 3. RZEPCZYŃSKA Maja SP Wielbark, BOJARZYN Eryk SP3

11 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna SP6, LUTOSTAŃSKI Aleksander SP6, 2. WYROSTEK Lena SP6, 3. GRONOWSKA Zofia SP Świętajno, 4. KOPEĆ Małgorzata SP Świętajno

12 lat: 1. WALC Alicja SP6, CHOROSZEWSKI Ignacy SP6, 2. POMIRSKA Izabela SP2, 3. TOMASZCZYK Emilia SP2


Reklama

13 lat: 1. ŻELAZNOWSKI Patryk SP Trelkowo

14 lat: 1. LIS Magdalena SP6, WÓJCIK Krzysztof SP Pasym, 2. SZYDŁOWSKA Natalia SP Świętajno, NOWICKI Maciej SP3

15 lat: 1. PIECHOWICZ Karolina SP3, CZERNIAWSKI Tobiasz SP3, 2. DĄBROWSKI Marcin SP2

16 lat i starsi: 1. TEMPLIN Patrycja ZS3, CHOROSZEWSKI Iwo ZS3, 2. TEMPLIN Wiktoria ZS3, KŁOSIŃSKI Jędrzej ZS3

 

25m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym /6 – 8 lat/:

7 lat: 1. LIPSKA Lena PRZED.KIND, MYŚLAK Antoni PRZED.KIND

8 lat: 1. ŚCIĘGAJ Gabriela SP Świętajno, 2. SANDOMIERSKA Patrycja SP3, 3. GRONOWSKA Małgorzata SP Świętajno, 4. BEDNAREK Nina SP Świętajno

 

50m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym /9 – 15 lat i starsi/:

9 lat: 1. KIECZMERSKA Martyna SP Rudka, KOZIATEK Wojciech SP Świętajno, 2. BEDNARCZYK Zuzanna SP3, SKONIECZNY F. SP2

Reklama

10 lat: 1. NOWICKA Natalia SP3, ENERLICH Ignacy SP2, 2. BRZÓZY Melania SP3, HAJN Grzegorz SP6, 3. JAKUBCEWICZ Maja SP3, BOJARZYN Eryk SP3

11 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna SP6, 2. WYROSTEK Lena SP6, LUTOSTAŃSKI Aleksander SP6, 3. KOPEĆ Małgorzata SP Świętajno

12 lat: 1.WALC Alicja SP6, CHOROSZEWSKI Ignacy SP6, 2. JASTRZĘBSKA Hanna SP2, 3. POMIRSKA Izabela SP2

13 lat: 1. ŻELAZNOWSKI Patryk SP Trelkowo

14 lat: 1. LIS Magdalena SP6, NOWICKI Maciej SP3, 2. SZYDŁOWSKA Natalia SP Świętajno, WÓJCIK Krzysztof SP Pasym

15 lat: 1. PIECHOWICZ Karolina SP3, CZERNIAWSKI Tobiasz SP3, 2. DĄBROWSKI Marcin SP2

16 lat i starsi: 1. TEMPLIN Wiktoria ZS3, CHOROSZEWSKI Iwo ZS3, 2. TEMPLIN Patrycja ZS3, TECLAW Igor ZS3, 3. KŁOSIŃSKI Jędrzej ZS3



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-03-01 14:10:41

Dźwierzucka liga halowa

  • Środa, 2020-02-05 13:45:51

Rezerwa z funduszu idzie na Szkolną

  • Środa, 2020-01-22 14:10:30

Coś więcej niż tylko IV liga?

  • Poniedziałek, 2019-12-09 12:52:09

Szkolna społeczność pomaga Weronice

Reklama


Komentarze

  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

    Śmieszek


    2020-03-29 19:28:16
  • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
    niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

    mol


    2020-03-29 18:01:24
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

    Obserwator


    2020-03-29 17:00:40
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

    do turkuc podjadek


    2020-03-29 14:46:11
  • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
    A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

    Dbanie o czyste powietrze.


    2020-03-29 13:09:15
  • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
    Komuś przeszkadzało....

    Ania


    2020-03-29 09:56:47
  • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
    Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

    Letnik


    2020-03-28 21:19:04
  • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
    Po części wszyscy mamy kwarantannę.

    Do mieszkańca.


    2020-03-28 19:31:11
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

    Andrzej


    2020-03-28 18:04:49
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

    Irek


    2020-03-28 10:04:13