Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA - RUNDA WIOSENNA


Za nami pierwsza runda zawodów Szkolnej Ligi Pływackiej. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny. Uczestnikami jest przede wszystkim młodzież (od 6 lat wzwyż). Startowało w sumie 85 pływaków (zawodniczek 49 i zawodników 36).



Klasyfikacja drużynowa, 19 konkurencji:

1. SP6, 2. ZS3, 3. SP3

Klasyfikacja drużynowa sztafet szkoły podstawowe: dziewcząt: 1. SP6, 2. SP3, 3. SP Świętajno

Klasyfikacja drużynowa sztafet /mieszane/ szkoły średnie: 1. ZS3.

 

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców

 

100 m stylem zmiennym /10 – 16 lat i starsi/:

10 lat: 1. NOWICKA Natalia SP3, ENERLICH Ignacy SP2, 2. JAKUBCEWICZ Maja SP3, HAJN Grzegorz SP6, 3. RZEPCZYŃSKA Maja SP Wielbark, BOJARZYN Eryk SP3

11 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna SP6, LUTOSTAŃSKI Aleksander SP6, 2. WYROSTEK Lena SP6, 3. GRONOWSKA Zofia SP Świętajno, 4. KOPEĆ Małgorzata SP Świętajno

12 lat: 1. WALC Alicja SP6, CHOROSZEWSKI Ignacy SP6, 2. POMIRSKA Izabela SP2, 3. TOMASZCZYK Emilia SP2


Reklama

13 lat: 1. ŻELAZNOWSKI Patryk SP Trelkowo

14 lat: 1. LIS Magdalena SP6, WÓJCIK Krzysztof SP Pasym, 2. SZYDŁOWSKA Natalia SP Świętajno, NOWICKI Maciej SP3

15 lat: 1. PIECHOWICZ Karolina SP3, CZERNIAWSKI Tobiasz SP3, 2. DĄBROWSKI Marcin SP2

16 lat i starsi: 1. TEMPLIN Patrycja ZS3, CHOROSZEWSKI Iwo ZS3, 2. TEMPLIN Wiktoria ZS3, KŁOSIŃSKI Jędrzej ZS3

 

25m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym /6 – 8 lat/:

7 lat: 1. LIPSKA Lena PRZED.KIND, MYŚLAK Antoni PRZED.KIND

8 lat: 1. ŚCIĘGAJ Gabriela SP Świętajno, 2. SANDOMIERSKA Patrycja SP3, 3. GRONOWSKA Małgorzata SP Świętajno, 4. BEDNAREK Nina SP Świętajno

 

50m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym /9 – 15 lat i starsi/:

9 lat: 1. KIECZMERSKA Martyna SP Rudka, KOZIATEK Wojciech SP Świętajno, 2. BEDNARCZYK Zuzanna SP3, SKONIECZNY F. SP2

Reklama

10 lat: 1. NOWICKA Natalia SP3, ENERLICH Ignacy SP2, 2. BRZÓZY Melania SP3, HAJN Grzegorz SP6, 3. JAKUBCEWICZ Maja SP3, BOJARZYN Eryk SP3

11 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna SP6, 2. WYROSTEK Lena SP6, LUTOSTAŃSKI Aleksander SP6, 3. KOPEĆ Małgorzata SP Świętajno

12 lat: 1.WALC Alicja SP6, CHOROSZEWSKI Ignacy SP6, 2. JASTRZĘBSKA Hanna SP2, 3. POMIRSKA Izabela SP2

13 lat: 1. ŻELAZNOWSKI Patryk SP Trelkowo

14 lat: 1. LIS Magdalena SP6, NOWICKI Maciej SP3, 2. SZYDŁOWSKA Natalia SP Świętajno, WÓJCIK Krzysztof SP Pasym

15 lat: 1. PIECHOWICZ Karolina SP3, CZERNIAWSKI Tobiasz SP3, 2. DĄBROWSKI Marcin SP2

16 lat i starsi: 1. TEMPLIN Wiktoria ZS3, CHOROSZEWSKI Iwo ZS3, 2. TEMPLIN Patrycja ZS3, TECLAW Igor ZS3, 3. KŁOSIŃSKI Jędrzej ZS3



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-03-01 14:10:41

Dźwierzucka liga halowa

  • Środa, 2020-02-05 13:45:51

Rezerwa z funduszu idzie na Szkolną

  • Środa, 2020-01-22 14:10:30

Coś więcej niż tylko IV liga?

  • Poniedziałek, 2019-12-09 12:52:09

Szkolna społeczność pomaga Weronice

Reklama


Komentarze