Niedziela, 22 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Rozwojowy turniej Katany, nasi z medalami (zdjęcia)


Niemal 140 zawodników z 12 klubów wzięło udział w IV Turnieju Jujitsu Katana Cup Szczytno. Zawody odbyły się w sobotę. Wśród walczących było aż 21 wojowników trenera Jacka Szewczaka. Łącznie wywalczyli oni aż 15 medali.



Zawodnicy rywalizowali o najwyższe trofeum, czyli Puchar Starosty Powiatu Szczycieńskiego Jarosława Matłacha. Turniej, który zgromadził małych wojowników, odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie.

 

 

Ekipa gospodarzy, czyli Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katana wywalczyła 15 medali, w tym 5 złotych, 6 srebrnych i 4 brązowe.

Najlepszym zawodnikiem w grupie U15 został Gaspar Święciński (Katana Szczytno), który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem. Zawodnikiem walczącym najlepiej technicznie został Marcel Malon (Katana Szczytno), który swoje wszystkie walki zakończył efektownymi poddaniami.

 

zzzz

 

Na słowa pochwały zasługują Igor Szewczak, Ksawery Ochenkowski, Lena Sierak, ci zawodnicy mimo młodego wieku, dali bardzo widowiskowe walki, które podobały się bardzo kibicom.


 

Na najwyższym stopniu stanęli: Igor Szewczak, Gaspar Święciński, Marcel Malon, Igor Szatkowski i Lena Sierak.

 

Srebrne medale wywalczyli: Tymek Stachula, Paweł Tumiński, Piotr Szewczak, Ksawery Ochenkowski, Antek Skowroński i Adam Gajk.

 

Brązowe medale zdobyli: Olaf Ostaszewski, Marcin Błaszczak, Dominik Szczerbo, Kuba Kozłowski.

 

- Podczas naszego turnieju odbyło się bardzo dużo walk, ponieważ zawodnicy walczyli systemem grupowym „każdy z każdym” - mówi Jacek Szewczak, trener i prezes Katany Szczytno. - Jako trenerzy i opiekunowie młodych zawodników jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zawodów, bo dzięki wsparciu Starostwa, Gminy Szczytno oraz Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Szczytnie nasz turniej nabiera coraz większej rangi, ma coraz lepsze nagrody i zyskuje uznanie w oczach trenerów, opiekunów oraz kibiców z klubów przyjezdnych – dodaje Szewczak.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Do Paulina.. Jest to zwrót środków za wykonane remonty. Nie wiem czemu nie ma takiej informacji w artykule .
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:18:24
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Do Śmieszek. Pani również nie może być dobrym człowiekiem powielajac bzdury. Sprawa była zgłaszana i zamieciona pod dywan. Duuzy ten dywan maja w UM. A na pikiecie P. Myślak nie było.
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:11:26
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Panie Burmistrzu ma Pan okazję zrobić porządek. Dymisja Dobrońskiego (który od lat trzyma się stanowiska nie wiadomo jakim cudem) i upomnienie dyrektorów. Mam nadzieję że ma Pan jaja.
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:57:52
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Krajan. Dokładnie. Otwierasz lodówkę a tam Kiersik. A zasług żadnych!!!
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:50:55
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Jako rodzic dziękuję, za nagłośnienie sytuacji. Należy mówić o takich patologiach zanim spowszednieją i niepostrzeżenie staną się częścią systemu edukacji, jak to ma miejsce na zachodzie europy, gdzie 4latków w przedszkolach edukuje się według standardów WHO zachęcając (sic!) do masturbacji lub indoktrynuje, że mogą wybrać czy chcą być dziewczynką czy chłopczykiem. To są ideologie chorych ludzi złej woli, co gorsze - realizowane pod kuratelą WHO. Te same chore standardy wchodzą dziś do szkół w Warszawie z aprobatą Trzaskowskiego, Rabieja i karty LGBT+. Protestujmy póki mamy świadomość zagrożenia i wolność słowa.
    Autor: Marek R.
    2019-09-22 02:31:15
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Dlaczego będą remontowane ulice, których remont był zrobiony w zeszłym roku? Czego im brakuje?
    Autor: Paulina
    2019-09-21 22:18:51
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Weszłam na stronę tej firmy i przeżyłam SZOK. Wszystkie informacje kończą się na r. 2015, co już świadczy o braku profesjonalizmu, a \"baza ekspertów\" - nie da się tego skomentować. Ludzie opamiętajcie się. Ta ankieta wygląda jakby sieć pedofilska sondowała czy znajdzie w Szczytnie już przygotowane ofiary... http://www.atelier-profilaktyka.edu.pl/baza_ekspertow
    Autor: Natalia
    2019-09-21 22:11:33
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Ja uważam że Pan Burmistrz wie jak zachować się w tego typu sytuacjach. Nie potrzebne są komentarze Troli Pisowskich.Przegrali wybory samorządowe i te burmistrzowe to niech zamilknal lub zamilknie działacz nieudacznik.
    Autor: Tomasz
    2019-09-21 22:01:12
  • Historyczne artefakty zostaną w Szczytnie
    Gdzie są radni w takich sytuacjach? maja wszystko w d.. Zdaje się, że tak. Bo się bawią tylko w dobrze opanowane gierki - kto komu przyłoży, albo kto uniknie ciosu. Układają się już politycznie pod wybory sejmowe.
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-09-21 20:50:48
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Kiedy była Pani pracownikiem schroniska i dlaczego - będąc świadkiem takich przerażających faktów - nie zawiadomiła pani organu odpowiedzialnego za schronisko oraz prokuratury? Wiem, że pani kariera zawodowa ma się dobrze, ma pani prywatną firmę - ale aby jej nie reklamować - nie wymienię nazwy. Mam wrażenie, że ten list służy tylko promocji pani firmy. A nie temu, żeby poprawić funkcjonowanie schroniska w Szczytnie. Gdyby pani na tym zależało - dawno zgłosiłaby pani wszystkie te rzeczy, o których pani pisze w tym liście do prokuratury. Jeśli pani tego nie zrobiła jest pani współodpowiedzialna za te rzekome przestępstwa - to jest tak samo karalne, jak ich dokonywanie. Sądzę, że ma pani w tym prywatny interes - np. przejąć schronisko od miasta, mieć na to dotację i robić biznes. Widziałem panią na pikiecie pod schroniskiem, kiedy był konflikt z burmistrz Górską. Nie jest pani dobrym człowiekiem.
    Autor: Śmieszek
    2019-09-21 20:45:05