Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Rodzinny piknik w Romanach (zdjęcia)


W Romanach odbył się rodzinno-sportowy festyn. Atrakcji zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych nie brakowało. Sołecką imprezę wsparli policjanci i strażacy. - Myślę że impreza nam się udała – mówi z uśmiechem Marcin Błaszczak, sołtys wsi.Festyn rozpoczął się od zawodów wędkarskich, w którym wzięło udział 20 osób. Potem odbył się turniej piłkarski dzieci. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja wsi Połozy, drugie wywalczyły Romany, a trzecie SKS Szczytno. - Rywalizacja była bardzo zacięta, ale toczyła się w przyjaznej atmosferze – mówi sołtys Błaszczak.

Dla najmłodszych uczestników była przygotowany park z dmuchańcami (zjeżdżalnie, baseny). - Poza tym było bardzo wiele rodzinnych konkursów z nagrodami – mówi sołtys. - Cieszyły się one dużym zainteresowanie.


Organizatorzy pikniku zadbali też o bogate menu. Stoły dosłownie uginały się od pyszności. Wieczorem odbyła się dyskoteka przy muzyce zespołu Malwers.

Festyn urozmaicili też policjanci i strażacy. - Był policyjny pies tropiący, wóz strażacki – wylicza Marcin Błaszczak. - Funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy, a nasi strażacy dali dzieciom przymierzyć mundury, czy umożliwili im polewanie wody przy użyciu strażackich węży.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze