Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Przyjaciele pożegnali Łukasza Piekarskiego


Młody (35 lat) i bardzo aktywny mieszkaniec Piasutna odszedł w czwartek, 12 listopada. We wtorek, 17 listopada w ostatniej drodze towarzyszyło Mu bardzo liczne grono rodziny, przyjaciół, znajomych... Ci, których życie zmienił, których inspirował tak go wspominająSiedzimy wspólnie przy jednym stole. Nagle pada jakiś pomysł. Rozpoczyna się burza mózgów. Wymienianie wszelkich za i przeciw, gdy w jednej chwili z ust Łukasza pada „OK, ROBIMY". Nie rozdrabniając się w szczegóły, w jednej chwili rozpoczynał realizacje pomysłu. Pomimo swojej ciężkiej choroby, pomagał wielu osobom i instytucjom. Zarażał swoim entuzjazmem i chęcią do działania wszystkich tych, z którymi miał styczność. Znajomość z Łukaszem rozpaliła w nas na nowo ogień, który wybudził nas z letargu i marazmu.

 

Staliśmy się ponownie kreatywni, chętni do zdobywania świata. Na nowo poznaliśmy samych siebie i obudziliśmy wszelkie pokłady dobra, które gdzieś w głębi naszych serc zostały przysypane złością i nienawiścią. Tak jak on, który nas zjednoczył, tak my w tym ciężkim dla wszystkich dniu, zjednoczyliśmy się. Pokazaliśmy, że nie będzie problemu zorganizować w sposób wyjątkowy - ostatnią, jego drogę. Jednak to, co się wydarzyło, przeszło nasze oczekiwania.


Reklama

 

Tak jak on wspierał innych, tak samo inni wsparli go dziś. Przepiękny kondukt żałobny w obecności rodziny, został otwarty przez okoliczne jednostki (na czele z rodzimą jednostką z Piasutna) Ochotniczej Straży Pożarnej, Komendę Policji, Służby Medyczne, pasjonatów marki BMW oraz Wojciecha Kozioła, który przybył na ceremonię na jednośladzie, a któremu Łukasz uwiecznił piękne chwile podczas słynnego w całej Polsce tańca państwa młodych w centrum miasta.

 

Nie zabrakło również przyjaciół, którzy zawsze na niego mogli liczyć, nigdy nie odmawiał im wsparcia ani pomocy. Liczba osób żegnających Łukasza świadczyła o tym, jakim był człowiekiem.

Zawsze służył dobrą radą. Pomimo swojej niepełnosprawności, potrafił zrobić więcej niż osoby pełnosprawne.

Reklama

Kontrowersyjny, zawsze szczery, ale przede wszystkim o wielkim sercu.

Taki właśnie był Łukasz.

Przyjaciele Łukasza

 

 

Fot. Justyna RolkaKomentarze do artykułu

Agnieszka - do Anonima

Pożegnali Łukasza tłumnie,masz \" ale\" na pogrzebie księdza Drężka było jeszcze więcej ludzi , cisza . Parodia normalnie

Anonim

A podobno jest zakaz zgromadzeń na pogrzebach. A tu takie zbiorowisko policja która kara za zgromadzenia służby medyczne i ile innych osób jak mo umarła bliska osoba moglo być tylko 5 osób. Szanuje Pana Łukasza ale musimy chronić swoje zdrowie l.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama