Piątek, 7 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Reklama


Reklama

Przyczepa wyładowana ziemią przewróciła się na chodnik


Groźny incydent na ulicy Konopnickiej w Szczytnie. Dziś rano przewróciła się tam, na chodnik, naczepa ciężarówki wyładowana odpadami, w ty trocinami. Na szczęście nikt nim nie szedł.Do zdarzenia doszło po godzinie 7. - Z naszych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca, mieszkaniec gminy Dźwierzuty, jechał ciężarówką od strony Roman, gdy skręcał w ulicę Konopnickiej w przyczepie pękł tylny resor tylnej osi i przyczepa przewróciła się na bok, wprost na chodnik – sierżant mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Kierowca był trzeźwy. Ustalamy dokładne szczegóły tego zdarzenia. Droga jest częściowo zablokowana.


Reklama

Reklama

 

Służby porządkujące chodnik odpady usuwały ostrożnie, bo istniało ryzyko, że przyczepa mogła przewrócić się na pieszego. Na szczęście tak się nie stało.Komentarze do artykułu

Ooo

Lepiej niech się miasto weźmie za to dziurawa drogę...wiecznie doły i łatanie

Obserwator

Mało brakowało, a doszłoby do tragedii...

Ryzykanci.

Trzeba puknąć się w głowę , kto mądry tyle piachu ładuje na przyczepę , nic dziwnego że resor pękł. Kara porządna się należy , myślał że wysokie borty to nikt nie zauważy i się uda przejechać.

Typowy Janusz

Strach pomyśleć co by było gdyby szkoła była otwarta.

Szakal

\"Na szczęście nikt nim nie szedł\". Na szczęście, że szkoły zamknięte. To szczęście się kiedyś skończy. Gdzie obwodnica? Gdzie zmiana wyprofilowania zakrętów czy skrzyżowań? Władza w d.... ma bezpieczeństwo!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze