Poniedziałek, 30 Marzec, Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Pamięć o Karolu trwa w... przyjaciołach (zdjęcia)


Od śmierci Karola Wojciechowskiego minęły właśnie dwa lata. Przyjaciele strażacy nie pozwalają jednak o nim zapomnieć. W niedzielę odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej imienia młodszego aspiranta Karola Wojciechowskiego. W tym roku zawody otworzyła żona Karola Magda oraz ich 5-letni syn Michał. Nie zabrakło oczyścicie też komendanta powiatowego KP PSP w Szczytnie Grzegorza Rybaczyka.Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Turniej, wykopem piłki, rozpoczął 5-letni Michał, syn zmarłego Karola Wojciechowskiego. Od tego momentu rywalizacja była bardzo dynamiczna.


Reklama

 

- Pojedynki na boisku były emocjonująca, ale głównym celem tego turnieju jest integracja środowiska strażackiego – mówi Paweł Kozłowski ze szczycieńskiej straży pożarnej. - Był to właściwie piknik rodzinny. Dorośli grali w piłkę, a dla dzieci było przygotowane mnóstwo zabaw integracyjnych. Nie zabrakło też oczywiście dobrego jedzenia. Był grill, hod dogi i inne przekąski.

 

W piłkarskiej rywalizacji najlepsi okazali się piłkarze z FM Bravo. Drugie miejsce zajęli strażacy z KP PSP w Nidzicy, a na trzeciej pozycji uplasowali się leśnicy z Nadleśnictwa Szczytno. Pozostałe lokaty wywalczyli: OSP Miętkie, OSP Dźwierzuty i KP PSP Szczytno.

Reklama

 

Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Brzeziński z Nadleśnictwa Szczytno. Za najlepszego bramkarza uznano Pawła Brzozowskiego z FM Bravo, który na co dzień jest bramkarzem Błękitnych Pasym.

 

Przypomnijmy. Karol Wojciechowski przez 12 lat był strażakiem w KP PSP w Szczytnie. Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych. Zmarł dokładnie 18 lutego 2018 roku. Przegrał roczną walkę z ciężką chorobą.Komentarze do artykułu

Gracz

Najpierw proszę się zorientować kiedy odbył się turniej a potem komentować!

+50

A podobnież jest zakaz imprez masowych !

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

  Śmieszek


  2020-03-29 19:28:16
 • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
  niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

  mol


  2020-03-29 18:01:24
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

  Obserwator


  2020-03-29 17:00:40
 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

  do turkuc podjadek


  2020-03-29 14:46:11
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

  Dbanie o czyste powietrze.


  2020-03-29 13:09:15
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  Komuś przeszkadzało....

  Ania


  2020-03-29 09:56:47
 • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
  Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

  Letnik


  2020-03-28 21:19:04
 • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
  Po części wszyscy mamy kwarantannę.

  Do mieszkańca.


  2020-03-28 19:31:11
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

  Andrzej


  2020-03-28 18:04:49
 • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
  Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

  Irek


  2020-03-28 10:04:13