Sobota, 6 Czerwiec, Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Pamięć o Karolu trwa w... przyjaciołach (zdjęcia)


Od śmierci Karola Wojciechowskiego minęły właśnie dwa lata. Przyjaciele strażacy nie pozwalają jednak o nim zapomnieć. W niedzielę odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej imienia młodszego aspiranta Karola Wojciechowskiego. W tym roku zawody otworzyła żona Karola Magda oraz ich 5-letni syn Michał. Nie zabrakło oczyścicie też komendanta powiatowego KP PSP w Szczytnie Grzegorza Rybaczyka.Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Turniej, wykopem piłki, rozpoczął 5-letni Michał, syn zmarłego Karola Wojciechowskiego. Od tego momentu rywalizacja była bardzo dynamiczna.


Reklama

 

- Pojedynki na boisku były emocjonująca, ale głównym celem tego turnieju jest integracja środowiska strażackiego – mówi Paweł Kozłowski ze szczycieńskiej straży pożarnej. - Był to właściwie piknik rodzinny. Dorośli grali w piłkę, a dla dzieci było przygotowane mnóstwo zabaw integracyjnych. Nie zabrakło też oczywiście dobrego jedzenia. Był grill, hod dogi i inne przekąski.

 

W piłkarskiej rywalizacji najlepsi okazali się piłkarze z FM Bravo. Drugie miejsce zajęli strażacy z KP PSP w Nidzicy, a na trzeciej pozycji uplasowali się leśnicy z Nadleśnictwa Szczytno. Pozostałe lokaty wywalczyli: OSP Miętkie, OSP Dźwierzuty i KP PSP Szczytno.

Reklama

 

Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Brzeziński z Nadleśnictwa Szczytno. Za najlepszego bramkarza uznano Pawła Brzozowskiego z FM Bravo, który na co dzień jest bramkarzem Błękitnych Pasym.

 

Przypomnijmy. Karol Wojciechowski przez 12 lat był strażakiem w KP PSP w Szczytnie. Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych. Zmarł dokładnie 18 lutego 2018 roku. Przegrał roczną walkę z ciężką chorobą.Komentarze do artykułu

Gracz

Najpierw proszę się zorientować kiedy odbył się turniej a potem komentować!

+50

A podobnież jest zakaz imprez masowych !

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Widziałem kilkukrotnie,jak wyglądają ,,odłowy\" panów rybaków. ,,Legalni kłusownicy\"- to najlepsze określenie tych bandytów.

  Otwarte oczy


  2020-06-05 09:29:07
 • Pijane rekordy na drogach powiatu
  Ja pier.... czy Ci ludzie to nie mają wyobraźni, tylko idioci jeżdżą po alkoholu, stare to a głupie. Chociaż nie trzeba alkoholu żeby kretynów na drodze spotkać, jeżdże busem to nie raz się napatrze. Ludzie ogarnijcie się, ryzykujecie życie swoje i innych!!!

  Kaja


  2020-06-05 04:08:30
 • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
  Ptaki ważniejsze od asfaltu na drodze dla burmistrza.

  Wachacz


  2020-06-04 22:38:30
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan dyrektor widocznie nie wie co się nad wodą dzieje.

  Enduro


  2020-06-04 18:43:14
 • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
  A kiedy będzie asfalt na drodze w tej wiosce ?

  Zainteresowany


  2020-06-04 15:14:19
 • Bukiet dostarczył kurier
  To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

  Maria


  2020-06-04 15:10:03
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

  Wedkarz


  2020-06-04 08:39:29
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

  Wędkarz


  2020-06-04 08:15:50
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

  MJS Blue


  2020-06-04 07:09:35
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

  Boleń


  2020-06-04 00:21:43