Reklama


Reklama

Pamięć o Karolu trwa w... przyjaciołach (zdjęcia)


Od śmierci Karola Wojciechowskiego minęły właśnie dwa lata. Przyjaciele strażacy nie pozwalają jednak o nim zapomnieć. W niedzielę odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej imienia młodszego aspiranta Karola Wojciechowskiego. W tym roku zawody otworzyła żona Karola Magda oraz ich 5-letni syn Michał. Nie zabrakło oczyścicie też komendanta powiatowego KP PSP w Szczytnie Grzegorza Rybaczyka.



Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Turniej, wykopem piłki, rozpoczął 5-letni Michał, syn zmarłego Karola Wojciechowskiego. Od tego momentu rywalizacja była bardzo dynamiczna.


Reklama

 

- Pojedynki na boisku były emocjonująca, ale głównym celem tego turnieju jest integracja środowiska strażackiego – mówi Paweł Kozłowski ze szczycieńskiej straży pożarnej. - Był to właściwie piknik rodzinny. Dorośli grali w piłkę, a dla dzieci było przygotowane mnóstwo zabaw integracyjnych. Nie zabrakło też oczywiście dobrego jedzenia. Był grill, hod dogi i inne przekąski.

 

W piłkarskiej rywalizacji najlepsi okazali się piłkarze z FM Bravo. Drugie miejsce zajęli strażacy z KP PSP w Nidzicy, a na trzeciej pozycji uplasowali się leśnicy z Nadleśnictwa Szczytno. Pozostałe lokaty wywalczyli: OSP Miętkie, OSP Dźwierzuty i KP PSP Szczytno.

Reklama

 

Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Brzeziński z Nadleśnictwa Szczytno. Za najlepszego bramkarza uznano Pawła Brzozowskiego z FM Bravo, który na co dzień jest bramkarzem Błękitnych Pasym.

 

Przypomnijmy. Karol Wojciechowski przez 12 lat był strażakiem w KP PSP w Szczytnie. Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych. Zmarł dokładnie 18 lutego 2018 roku. Przegrał roczną walkę z ciężką chorobą.



Komentarze do artykułu

Gracz

Najpierw proszę się zorientować kiedy odbył się turniej a potem komentować!

+50

A podobnież jest zakaz imprez masowych !

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

  • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
    180 tys.? Brawo Gmina, kompromitacją było by nie wziąć takiej kasy.

    Rychu


    2020-12-01 20:12:42
  • Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo… był nietrzeźwy
    debil

    w4567


    2020-12-01 14:25:28
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Kolejna relacja z aktywności Pana Żuchowskiego, gdzie znów maseczka na brodzie i szyi (wcześniej wizytowanie szpitala powiatowego oraz uroczystości przy pomniku z okazji 11 listopada). Czy nie ma nikogo, kto by mu powiedział o kompromitowaniu siebie? Na co liczy z tak żenującą, anty-społeczną postawą?!

    obserwator


    2020-11-30 23:56:03
  • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
    I już chwalić się, ale czym? Kompromitacją! Działania w ciągu prawie 2 miesięcy dla kilkunastu osób z programu za ponad 180tys., to w ogóle wstyd przyznawać się do tego!!! Do tego te łapki na fejsie dawane przez samych urzędników w godzinach pracy! Pani Sekretarz: kiedy przestaniecie być żałośni? Kompromitacja na cały Powiat!

    pawełek


    2020-11-30 23:54:45
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Słuchaj obrońco \"dobrej zmiany\", tobie już pewnie ciemny wór na głowę założyli i nic nie widzisz i nic nie słyszysz i błądzisz po omacku!!!!!

    !!!!! do Do


    2020-11-30 22:35:40
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Ja osobiście zachęcam do analizy rządów D. Górskiej, które trwały 12. lat, a wcześniej jeszcze 4. lata jako wiceburmistrza. To jest 16 lat! I Co wtedy zostało załatwione? To tak dużo lat... Jak ta władza (również radni) je wykorzystali?

    Nikt


    2020-11-30 20:43:25
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Uważaj , bo ciebie puszczą bez wora.

    Do !!!!!


    2020-11-30 17:44:00
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Jeżeli chodzi o gródki działkowe to może zrobi Pan to co może! Dziś tylko dwa ogrody są uwzględnione w Planach zagospodarowania przestrzennego. Pozostałe dla których nie ma planu w studium są częściowo na terenach przeznaczonych pod zabudowę (wielorodzinną czy mieszkalno usługową jak te na ul. Pasymskiej. Najwyższy czas zabrać się do roboty i chociaż zmienić studium aby nikomu nie przyszło do głowy aby to zmieniać. Chyba że ma Pan na ten temat inne zdanie?

    teresa


    2020-11-30 14:31:37
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Zachęcam do obejrzenia na kanale you toube relacji z dni i nocy Szczytna np z lat 1996 i 1998 wtedy mit o apolityczności Burmistrza trochę blaknie. Potem pamiętać trzeba, że Burmistrz jest dobry ale tylko w podkradaniu pomysłów innym osobom a znacznie gorzej z ich realizacją. Dziwne stanowiska dla wędkarzy rozebrać, przeprosić i zrobić porządnie, Może ładne drewniane, mniej a dobrze aby nie było wstydu!. Jeżeli parking na Pl. Juranda to Panie Burmistrzu proszę pamiętać, że kierowcy też są mieszkańcami tego miasta i trzeba o nich pamiętać. Co do innych pomysłów to najważniejsze niech Pan będzie trochę wizjonerem, niech się Pan nie boi marzyć! Co to za deptak (czyt. starówka) w kierunku jeziora? Kolejne miejsce na wypoczynek, spacery a nie na rozwijanie miasta :) Niech się Pan nie dziwi, że mieszkańcy myślą raczej o swojej najbliższej okolicy. Jest na to rozwiązanie, skuteczne a co za tym idzie rozwiązanie które bardzo aktywizuje i włącza tych mieszkańców w życie miasta. Jakie? Dużo zapożyczył Pan podczas kampanii to może warto niech Pan jeszcze przypomni sobie co proponowali także inni. Na tym etapie już nikt nie będzie czynił zarzutu. ma Pan jeszcze trochę czasu więc jeszcze wiele można zrobić. Powodzenia!!!

    mieszkaniec


    2020-11-30 14:09:11
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Typowe dla PiS-u, straż puszcza z torbami tak jak cały kraj!

    !!!!!


    2020-11-30 12:25:42