Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

PŁETWAL POKAZAŁ KLASĘ W OLSZTYNIE


W Olsztynie odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna. W dwudniowej rywalizacji, wzięło udział 458 zawodników z 48 klubów z Polski, Litwy, Ukrainy i Rosji. W doborowej stawce mieliśmy 15 zawodników z Płetwala Szczytno.



Zawodnicy Płetwala zdobyli 22 medale (9 złotych, 8 srebrnych, 5 brązowych). Dało to klubowi 6 miejsce w klasyfikacji medalowej.

 

W klasyfikacji generalnej (decyduje suma punktów wg tabeli wielobojowej fina za trzy starty) na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 miejsce CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat i młodsi) i PIECHOWICZ Karolina (13 lat) - pobiła rekord okręgu na dystansie 50 m stylem klasycznym, 4 miejsce LIS Magdalena (12 lat) - pobiła rekord okręgu na dystansie 50 m stylem grzbietowym, 6 miejsce KŁAK Marcin (16 lat i starsi), 10 miejsce NOWICKI Maciej (12 lat), 13 miejsce CHOROSZEWSKI Iwo (14 lat), 17 miejsce JAKUBCEWICZ Dawid (12 lat) i PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat i młodsi), 19 miejsce WICIAK Radosław (14 lat), 20 miejsce CZERNIAWSKI Tobiasz (13 lat), 24 miejsce KRAUZA Julia (15 lat), 26 miejsce DYMERSKA Weronika (14 lat) i 27 miejsce DYMERSKA Magdalena (11 lat). Niesklasyfikowane: FILIPCZAK Nikola (12 lat) – 1 start i SIERAK Kinga (16 lat i starsi) – 2 starty. Medale zdobyli: CHOROSZEWSKI Ignacy (3 złote, 1 srebrny, 2 brązowe), PIECHOWICZ Karolina (2 złote, 3 srebrne), KŁAK Marcin (2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy), LIS Magdalena (2 złote, 1 srebrny), SIERAK Kinga (1 złoty, 1 brązowy) i CHOROSZEWSKI Iwo (1 brązowy).




Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-04-30 11:27:45

Medalowe sukcesy Płetwala w Mławie

  • Niedziela, 2019-02-24 19:16:58

Robert Arbatowski pokazał, co kryje... noc

  • Piątek, 2018-12-14 09:28:41

33 medale Płetwala w mistrzostwach

  • Piątek, 2018-10-12 10:50:43

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

  • Piątek, 2018-06-29 12:23:49

PŁETWAL W PIERWSZYM SZEREGU


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec