Reklama


Reklama

Okręgowa druga szansa SKS Szczytno (zdjęcia)


Piłkarze SKS Szczytno otrzymali niesamowity prezent – koronowirus sprawił, że w nowym sezonie zobaczymy ich nadal w piłkarskiej klasie okręgowej i to mimo że w poprzednim sezonie nie wygrali żadnego meczu, nie odnotowali żadnego remisu. - Cel? Mamy jeden. Musimy wykorzystać tę szansę i pokazać kibicom, że SKS to twarda i mocna drużyna – mówi Marcin Cieślik, trener SKS Szczytno.Tego, że zostaliśmy w klasie okręgowej, nie traktujemy jako sukces, a jako przestrogę – mówi Marcin Cieślik, który drużynę seniorów SKS Szczytno prowadzi od stycznia tego roku. - To nauczka na przyszłość, aby nigdy nie doprowadzić już do tak dramatycznej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się w tym sezonie.

 

Marcin Cieślik, trener SKS Szczytno.


Reklama

 

Działacze i piłkarze SKS-u nie chcą wracać do przeszłości. - Musimy skupić się na nowym rozdziale – mówi Piotr Mikosza, prezes SKS Szczytno. - Pamiętać o przyszłości tylko w tym kontekście, aby nie popełniać tych samych błędów. Zostajemy w klasie okręgowej i to jest najważniejsze.

 

Treningi zostały już wznowione. Pierwszy ligowy mecz nasi piłkarze mają zagrać 1 sierpnia. Rywal jeszcze nie jest znany. - Tak naprawdę nie ma to znaczenia – mówi trener Cieślik. - Robimy swoje. Mamy szeroką, bo 20-osobową kadrę. Młodą, ale perspektywiczną. Dzięki temu mamy ogromny potencjał, który może zaowocować w przyszłości. Cel na ten sezon, to utrzymanie się w okręgówce na bezpiecznej pozycji.

Reklama

 

Marcin Cieślik to były zawodnik Omulwi Wielbark, która również występuje w klasie okręgowej. Jak były zawodnik, a nowy trener, porównuje obie drużyny?

 

- Nie zagraliśmy jeszcze żadnego meczu kontrolnego, dlatego nie pokuszę się o ocenę – mówi. - Omulew to silna drużyna. Bardzo stabilna. Trener Mariusz Korczakowski pracował na to kilka dobrych lat. My budujemy wszystko od podstaw, ale jestem dobrej myśli.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Już dawno nie czytałam wywiadu z tak pozytywną osobą. Powodzenia!

  Brawo!


  2020-08-10 18:54:09
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  ... jak go znajdą, przetrącić nogi i sądownie zakazać korzystania z chodzika. Moze wtedy zrozumie, co zrobił

  Proponuję...


  2020-08-10 13:55:53
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  \"Nigdy się tym nie interesowaliśmy – przyznaje Barbara Trusewicz, sekretarz gminy Dźwierzuty. - Sprawdziliśmy to w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i OSP Rumy robią to legalnie, ale dobrze byłoby o tym przynajmniej poinformować właściciela gruntu\". No to na jakiej podstawie był użytkowany grunt gminny przez OSP? Na jakiej podstawie dostaje się dopłaty do nie swoich gruntów, skoro Gmina obarczyła karą OSP za BEZUMOWNE KORZYSTANIE Z GRUNTÓW GMINY - tylko o 2,2 ha. A jak to wygląda wobec pozostałych prawie 8 ha, które na zasadzie SŁOWNEJ ZGODY PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI było wykorzystanych dla uzyskiwania dopłat? I tak od 2014 r. To się nadaje do prokuratury. Chyba, że jakieś interesy wiążą właścicieli gruntów prywatnych, którzy \'na słowo\" oddali je OSP.

  Mdli mnie


  2020-08-09 15:16:42
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Złapać dziada. Za jaja i na gałąź.

  Korniszon


  2020-08-09 14:39:18
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Pewnie jakiś ciułacz złomu przytulił go , należałoby popytać na skupach złomu .

  Aluminium w cenie.


  2020-08-09 09:46:55
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  Wyłudzenie i poświadczenie nieprawdy.

  Wniosek do prokuratury.


  2020-08-09 08:01:33
 • Taniec „zaraził” koronawirusem dwie mieszkanki gminy Szczytno
  Brednie, skoro nie miały objawów to skąd nawet przypuszczenia że mają wirusa?

  Marek


  2020-08-07 23:05:37
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

  Waga


  2020-08-06 16:26:48
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Gadanie, gadanie, gadanie, gadanie i.t.d..... a powinno być KARANIE, KARANIE i KARANIE. Tylko kij w ręku władzy coś zmieni.

  Też kierowca


  2020-08-06 09:56:28
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

  Matka


  2020-08-06 07:59:04