Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Okręgowa druga szansa SKS Szczytno (zdjęcia)


Piłkarze SKS Szczytno otrzymali niesamowity prezent – koronowirus sprawił, że w nowym sezonie zobaczymy ich nadal w piłkarskiej klasie okręgowej i to mimo że w poprzednim sezonie nie wygrali żadnego meczu, nie odnotowali żadnego remisu. - Cel? Mamy jeden. Musimy wykorzystać tę szansę i pokazać kibicom, że SKS to twarda i mocna drużyna – mówi Marcin Cieślik, trener SKS Szczytno.Tego, że zostaliśmy w klasie okręgowej, nie traktujemy jako sukces, a jako przestrogę – mówi Marcin Cieślik, który drużynę seniorów SKS Szczytno prowadzi od stycznia tego roku. - To nauczka na przyszłość, aby nigdy nie doprowadzić już do tak dramatycznej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się w tym sezonie.

 

Marcin Cieślik, trener SKS Szczytno.


Reklama

 

Działacze i piłkarze SKS-u nie chcą wracać do przeszłości. - Musimy skupić się na nowym rozdziale – mówi Piotr Mikosza, prezes SKS Szczytno. - Pamiętać o przyszłości tylko w tym kontekście, aby nie popełniać tych samych błędów. Zostajemy w klasie okręgowej i to jest najważniejsze.

 

Treningi zostały już wznowione. Pierwszy ligowy mecz nasi piłkarze mają zagrać 1 sierpnia. Rywal jeszcze nie jest znany. - Tak naprawdę nie ma to znaczenia – mówi trener Cieślik. - Robimy swoje. Mamy szeroką, bo 20-osobową kadrę. Młodą, ale perspektywiczną. Dzięki temu mamy ogromny potencjał, który może zaowocować w przyszłości. Cel na ten sezon, to utrzymanie się w okręgówce na bezpiecznej pozycji.

Reklama

 

Marcin Cieślik to były zawodnik Omulwi Wielbark, która również występuje w klasie okręgowej. Jak były zawodnik, a nowy trener, porównuje obie drużyny?

 

- Nie zagraliśmy jeszcze żadnego meczu kontrolnego, dlatego nie pokuszę się o ocenę – mówi. - Omulew to silna drużyna. Bardzo stabilna. Trener Mariusz Korczakowski pracował na to kilka dobrych lat. My budujemy wszystko od podstaw, ale jestem dobrej myśli.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama