Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Odzyskali puchar po rocznej przerwie


Para Mariusz Daszewski (Rudka) i Andrzej Jemielita (Nowe Gizewo) wygrała VI Turniej Tenisa w Deblu Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Szczytno. Zwody rozgrywano w dwóch kategoriach open oraz 50+.Do gier przystąpiło 18 par deblowych, złożonych nie tylko z zawodników naszego powiatu, ale również „zza między” - z Biskupca, Ciechanowa, Ełku, Przasnysza. Łącznie rozegrano 32 mecze. W eliminacjach grupowych wyłoniono odpowiednio pary ćwierćfinałowe i półfinałowe.

 

Opady deszczu pokrzyżowały turniejowy finisz. Doszło do dużego opóźnienia i mecze finałowe rozgrywane były już o zmierzchu i po zmierzchu na korcie położonym na osiedlu Leyka, który obecnie jako jedyny posiada sztuczne oświetlenie. Ostatni mecz (finał kategorii open) zakończył się po godz. 22.


Reklama

 

Po zaciętym meczu zwycięzcami tegorocznej edycji turnieju została para: Mariusz Daszewski (Rudka) i Andrzej Jemielita (Nowe Gizewo), która odzyskała puchar po zeszłorocznej przegranej w finale. Drugie miejsce zajęła para: Mariusz Radziszewski (Szczytno) i Adam Sado (Ciechanów).

 

W finale kategorii 50+ zwyciężyła para z Ełku: Paweł Daszkiewicz i Wojciech Kossakowski, która pokonała mieszkańców naszego powiatu: Ryszarda Dobkowskiego (Wielbark) i Jerzego Tyczyńskiego (Płozy).

Reklama

 

Splendoru szczycieńskim rozgrywkom dodaje fakt, że jeden ze zwycięskich gości - Wojciech Kossakowski – to obecny poseł na Sejm RP. - Cieszy więc fakt, że znalazł czas i brał udział w naszym turnieju – podkreślają organizatorzy, którymi byli: Stowarzyszenie Mazurski Klub Tenisowy oraz Urząd Gminy Szczytno.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Będzie swoja woda
  Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

  Robert Częścik


  2021-09-19 13:26:06
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

  XXX


  2021-09-19 11:39:24
 • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
  Żenada żłobek w szkole

  Andrzej


  2021-09-19 08:01:04
 • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
  13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

  Potężny LegwanZORD


  2021-09-18 23:07:50
 • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
  W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

  Ms


  2021-09-18 07:55:41
 • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
  celebryci na pierwszym planie...

  gość


  2021-09-18 06:21:39
 • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
  Za 100 lat ????????????

  Follower


  2021-09-17 19:38:00
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

  massakra


  2021-09-17 15:28:24
 • Filmowcy z Niemiec kręcą film w murach byłego kolegium nauczycielskiego
  W tym filme ta Niemka jedzie w brudnym starym pociągu do Pasymia. Wyrzuca z przedziału Polaka, który grzecznie wychodzi. Z Pasymia widać tylko zrujnowaną szopę jako dworzec i chuliganów na rynku. Komenda policji w Olsztynie wieczorem jest \"o tej porze już nie osiągalna\". Polska policjanta na wodok córki staje śię mamuśką i praca przestaje być ważna (Niemka patrzy na nią z pohardą). Typowa obraz Polski w ZDF. Nie da śię tego oglądać. Że Polacy w tym u cuestniczą?

  Telewidz


  2021-09-16 14:40:50
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Dlaczego te dziewczyn muszą biegać w majtkach i pokazywać gołe brzuchy? Kto chce je tak oglądać? Ze sortem nie ma to nic do czynienia

  Nick


  2021-09-16 14:30:24

Reklama