Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Mistrz Bukowiecki powraca


Konrad Bukowiecki najlepszym tegorocznym seniorem w Polsce w pchnięciu kulą. W Radomiu wygrał 95 Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Pchnięciem na 21 metrów i 83 centymetry pokonał Michała Haratyka (21.45). W szóstce najlepszych polskich kulomiotów znaleźli się też Andrzej Naszko i Sebastian Łukszo (Gwardia Szczytno)



Konrad już po pierwszej serii objął prowadzenie (21.25). W czwartej niezwykle dynamicznej próbie osiągnął 21.70, na co jego konkurent nie znalazł odpowiedzi. Mając już złoto w kieszeni wychowanek Gwardii Szczytno nie spoczął na laurach. Tym razem kula powędrowała na odległość 21.83.

Piąte i szóste miejsce zajęli Andrzej Naszko i Sebastian Łukszo, przekraczając granicę 19 metrów.


Reklama

 

 

Pchnięcie kulą

 

1 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 21.83

2 HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 21.45

3 SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SL) 20.02

Reklama

4 GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 19.35

5 NASZKO Andrzej 94-05-09 PKS Gwardia Szczytno (WN) 19.23

6 ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 PKS Gwardia Szczytno (WN) 19.08



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-03-23 13:47:54

Burmistrz i rada chcą pomóc przedsiębiorcom

  • Czwartek, 2020-03-12 12:37:35

Powiatowi mistrzowie ortografii

  • Środa, 2020-01-29 19:01:11

Burmistrz w wojewódzkiej radzie sportu

  • Poniedziałek, 2020-01-06 22:06:17

Światło Pokoju płonie w gabinecie burmistrza

  • Piątek, 2020-01-03 11:39:55

Mistrzowie powiatowego zdrowia

Reklama


Komentarze

  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

    Andrzej


    2020-03-28 18:04:49
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

    Irek


    2020-03-28 10:04:13
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Moim zdaniem Pani Wójt ma rację , ale wieśniaki tego nie rozumieją że to bezsensowne wywalanie pieniędzy A panie nauczycielki baly się o swoje ciepłe posadki, i tak do emeryturki

    Waldek


    2020-03-27 22:06:58
  • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
    Szkoda że mieszkańcy bloku nie są informowani że jeden z lokatorów ma kwarantanne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mieszkaniec


    2020-03-27 20:31:27
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Ponad 3000 samorządów w kraju, po 40 tys. zł to 120 milionów, bo \"biednym\" rodzicom nie wystarczyło po 500+ przez kilka lat, a nawet jeśli kilka miesiecy na 1 dziecko(= 3500 zł) i nie mają komputerów? Jako społeczeństwo znów mamy płacić na to samo? No można, maseczki czy fartuchy pani Basia, z Krysią i inną Anią mogą przecież szyć w piwnicach...

    turkuć podjadek


    2020-03-27 18:12:06
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    do dr. Doktor Radosz jest świetnym lekarzem, tyle że podobnie jak jej \"uroczy\" braciszek, znany jako TW Korsak, jest zwolenniczką obecnej jedynie słusznej opcji, a jak ta opcja dzieli środki niezbędne medycynie, było wczoraj widać w sejmie.

    massakra


    2020-03-27 18:02:40
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    Komu ufam pytasz?- pierwsze lepsze nazwisko które przyszło mi do głowy- Pani doktor Joanna Radosz. Znalazłbym jeszcze wiele takich osób. Ty także na pewno potrafisz wskazać taką osobę. Pozdrawiam

    dr


    2020-03-27 13:38:36
  • Roczek drużyny Rugby Team
    Brawo. Gratuluję inicjatywy. Rugby to świetny sport.

    persi


    2020-03-27 12:42:11
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Och jak dobrze, bez wniosku p. Kiersikowskiego pewnie nic z tego by nie było. Zastanawiam się po co nam wogóle radni ?

    Sceptyk


    2020-03-27 11:50:17
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    A komu Ty ufasz, poproszę tak w dwóch zdaniach. Może się przekonam.

    do dr


    2020-03-27 11:38:27