Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Królewska para siatkówki plażowej w Szczytnie


Para Iwona Chełkowska - Mariusz Myślak ze Szczytna wygrała Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Szczycieńskiego i Burmistrz Miasta Szczytno. Zwycięzcy nie przegrali żadnego seta.Zawody odbyły się na boiskach przy plaży miejskiej w Szczytnie. Wystartowało 9 drużyn mieszanych (kobieta i mężczyzna). Łącznie rozegrano 16 meczów. Zwycięska drużyna, czyli para Iwona Chełkowska - Mariusz Myślak stoczyła aż cztery pojedynki. - Bez wątpienia najtrudniejszy był finał - mówi pani Iwona. - Było bardzo gorąco i naprawdę ciężko. Poza tym nasi rywale Kinga Dębska i Michał Ruszczyk wysoko zawiesili poprzeczkę. Co prawda wygraliśmy 2:0 ale naprawdę solidnie musieliśmy się postarać.

Zwycięzcy Iwona i Mariusz wspólnie grają od 8 lat. Ona jest nauczycielką wychowania fizycznego, a on pracownikiem warsztatu samochodowego. Siatkówka plażowa to ich pasja. - Nasze największe osiągnięcie to wygranie ogólnopolskiego turnieju nauczycieli wychowania fizycznego w Łodzi – mówi pani Iwona. - W parze musiał być co najmniej jeden nauczyciel. I był – dodaje z uśmiechem.


Szczycieńskie zawody zorganizowało Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie oraz Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Iwona Chełkowska - Mariusz Myślak

2. Kinga Dębska - Michał Ruszczyk

3. Elżbieta Hrynowiecka - Damian Kruk

4. Małgorzata Szymczak - Adrian Kasprzak

 Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-06-13 10:50:34

Reaktywują harcerstwo w Szczytnie

  • Poniedziałek, 2019-06-03 23:22:14

Darczyńca Werner znów w Szczytnie

  • Poniedziałek, 2019-06-03 22:25:24

Koncertowa noc muzeów w Szczytnie

  • Poniedziałek, 2019-06-03 10:32:12

KRUS z własnym „domem” w Szczytnie


Komentarze