Piątek, 29 Maj, Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Koronawirus uratował SKS Szczytno, zostaje w okręgówce


Zero zwycięstw, zero remisów, zero punktów, ostatnie miejsce w tabeli – to „dorobek” piłkarzy SKS Szczytno w piłkarskiej klasie okręgowej. Na szczęście sezon zakończył się wcześniej. I na szczęście związek piłkarski zadecydował o tym, że żadna z drużyn nie spadnie do niższej klasy.W siedemnastu kolejkach piłkarze SKS Szczytno strzelili zaledwie 12 bramek, a stracili ich aż 75. Drużyna seniorów stanęła nad przepaścią. Tak fatalnego sezonu nie rozegrała nigdy w swojej historii. Skończyło się to dymisją zarządu klubu i wyborami. Nowym prezesem został Piotr Mikosza.

 

Miało być lepiej. Kibice nie mieli jednak okazji tego zobaczyć, przynajmniej na razie, bo rozgrywki przerwał koronawirus.

 


Reklama

- Z utrzymania się cieszę, ale zdecydowanie bardziej wolałbym wywalczyć to utrzymanie na boisku – mówi Piotr Mikosza. - Klub solidnie się przebudowuje i myślę, że te zmiany niedługo zobaczą też kibice. Pozyskaliśmy kilku świetnych napastników oraz pomocników i liczę, że w nowym sezonie odbijemy się od dna. Będziemy spokojni o utrzymanie w klasie okręgowej, a w perspektywie kilku lat będziemy mogli myśleć o awansie do IV ligi.

Reklama

 

Seniorzy od poniedziałku wznowili treningi. Szkolą swoje umiejętności na orliku przy ulicy Spacerowej oraz na stadionie przy ulicy Śląskiej. Do zajęć wróciły też dzieci i młodzieżowcy.

 

- Oczywiście, zajęcia odbywają się z zachowaniem wszystkich obostrzeń epidemiologicznych – dodaje przeze Mikosza.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Niedziela, 2020-05-17 21:55:19

103-letnia kobieta pokonała koronawirusa

 • Poniedziałek, 2020-05-11 13:51:22

Koronawirus pokonał Juranda oraz Dni i Noce

 • Czwartek, 2020-05-07 10:17:06

Rośnie liczba testów na koronawirusa

 • Piątek, 2020-04-24 12:29:03

Powiat szczycieński bez koronawirusa

Reklama


Komentarze

 • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
  Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Odpowiedź bardzo wyczerpująca i ciekawa. Bez sarkazmu tylko powiem, że mój wcześniejszy komentarz, to bardziej pytanie retoryczne, bo faktycznie jest tak, jak opisał mi przedmówca. Szkoda tylko, że ci sami urzędnicy po godzinach projektują, adaptują projekty, często są kierownikami budowy i mają i mają do tego odpowiednie kwalifikacje, pozwolenia. Oczywiście mają do tego prawo, bo za swoje się uczyli i nikt im tego nie broni, ale gdy trzeba coś zaprojektować w godzinach pracy, to już brakuje, ale mam wrażenie, że chęci a nie kwalifikacji.

  WCpiker


  2020-05-29 11:02:34
 • 33 zarzuty dla... 13-latka
  hahahahahaha co za beton umysłowy podaje jakie kolwiek hasła innym użytkownikom internetu xD

  zenek


  2020-05-29 10:59:08
 • Wójt apeluje i ostrzega: „albo będzie uczciwie, albo drogo”
  Dlaczego uczciwi mają ponosić większe koszty. Skoro brakuje deklaracji to gmina niech to zweryfikuje i wyślę upomnienia o deklaracje do tych, którzy jej jeszcze nie złożyli, tak aby miał deklaracje z każdego gospodarstwa domowego.

  Justyna


  2020-05-29 08:24:14
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  Na zdjęciu widać uchylone okno w srebrnym aucie, to czyli kierowca mógł być w aucie. Po drugie widzimy tylko część całości, co się dzieje po drugich stronach pojazdów. KRZYŚ nie MIŚ

  Krzyś


  2020-05-29 00:09:05
 • „Policjanci” staną na Lanca i Królowej Jadwigi
  Niech radni miasta wezmą pod uwagę cała ulice WładysławaIV bo ta ulica jest bardzo nie niebezpieczna

  Ja


  2020-05-28 20:31:08
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  A ja jak patrzę na to zdjęcie to szlag mnie trafia. Bo nie chodzi o niepełnosprawność, tylko o to, jak kierowca jednego samochodu, albo pasażer drugiego pojazdu mogą się do niego dostać. Chyba, że to anorektycy. Ja sam spotkałem się z taką sytuacją przed laty na dziedzińcu ratusza. Lato. Przyjechała rodzina ze Śląska. Żona wyprawiła mnie na oblot miejscowych atrakcji. Chcąc, nie chcąc poszliśmy do muzeum. A tam przed samym wejściem zaparkowany samochód. Blokował kompletnie wejście. Miotały się tam na ganku jakieś kobitki z telefonami, ale nic nie wskórały. Ale w celu pozyskania przychodu wpuściły nas do przybytku wejściem nieoficjalnym, za co im dziękuję. Ale głupota ludzka nie zna granic. Albo arogancja.


  2020-05-28 20:07:37
 • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
  Wyjaśniam. W każdym powiatowym urzędzie budownictwa i architektury zasiadają niemal wyłącznie budowlańcy. Architekt jest tam rzadkością. Na ogół trafia tam taki delikwent, któremu nie udało się zaistnieć jako twórca, zatem, żeby jakoś przeżyć, został urzędnikiem. W sumie urzędasem, ponieważ za swoje niepowodzenia mści się jak może na zdolniejszych kolegach, poniewierając nimi w imię urzędowej litery prawa. Tak jest wszędzie. W całej Polsce, a zwłaszcza powiatowej. Warto dodać, że zawodowe uprawnienia nic nie znaczą, jeśli nie należy ów architekt do miejscowej izby, czyli korporacji, gdzie płaci dość solidne stawki za prawo wykonywania zawodu w danym regionie. A kto tu mówi o studentach? Ci, w poważnych sprawach, wyłącznie pracują dla sławy swoich profesorów i wara im od jakiegokolwiek autorstwa. Czyli wniosek. Nie ma tak, żeby coś było tanio. Każdy musi się nachapać, bo nie po to kończył studia. A najwięcej te matoły, którym nie bardzo powiodło się w życiu.

  Do WCpiker


  2020-05-28 19:50:21
 • Do porodu pędzili w policyjnej eskorcie
  Dzieki Bogu wszystko skończyło się dobrze. Nieodpowiedzialnym rodzicom wystawiłabym mandat, jeżeli rozpoczęła się akcja porodowa powinni udać się do najbliższej placówki dla bezpieczeństwa matki i dziecka. Zamiast chwiało się cała akcja powinni pokornie podziękować i nie robić sensacji.

  Andzia


  2020-05-28 14:30:19
 • Puchar Powiatu, jak Puchar Polski
  Super pomysł :)

  Greg


  2020-05-28 13:47:09
 • Na Maca pojedziemy na Pasymską?
  z makdonaldem w kierunku wielbarka, pelno tam tez wolnych dzialek

  dobry pomysl


  2020-05-28 12:22:23