Reklama


Reklama

Konkurs! Zrób zdjęcie browaru i wygraj 500 zł


Mazurska Manufaktura Alkoholi, właściciel Browaru w Szczytnie wspólnie z „Tygodnikiem Szczytno” ogłasza konkurs na najlepszą fotografię budynku browaru oraz na pracę plastyczną przedstawiając browar. Zarówno w jednej, jak i drugiej kategorii autorzy najlepszych prac otrzymają po 500 zł.- Chcielibyśmy zobaczyć, jak mieszkańcy powiatu szczycieńskiego, artyści widzą nasz zabytkowy obiekt – mówi Jakub Gromek, prezes zarządu Mazurskiej Manufaktury. - Oczywiście konkursu nie ograniczamy, mogą w nim wziąć udział osoby również spoza powiatu. Warunek pełnoletność bądź zgoda opiekunów prawnych na udział w zabawie oraz pełne prawa autorskie do zdjęcia bądź pracy plastycznej.

 

Konkurs ruszy od poniedziałku, 30 listopada i potrwa do 21 grudnia. - Do tego dnia czekamy na zdjęcia i pace plastyczne – mówi Jakub Gromek. - 30 listopada na profilu Facebook Mazurskiej Manufaktury pojawi się post z regulaminem naszej zabawy (https://www.facebook.com/mazurskamanufaktura). Tam w komentarzach będzie można umieszczać zdjęcia. Prace plastyczne można fotografować bądź przynosić do redakcji „Tygodnika Szczytno” znajdującej się przy Placu Juranda 2/1.


Reklama

 

21 grudnia spośród zebranych prac jury konkursu wybierze te najlepsze. - A pozostałą pracę wykonają nasi fani na Facebooku – śmieje się Jakub Gromek. - Przedstawimy im swoje typy, a oni największą liczbą polubień danego zdjęcia bądź pracy plastyczną wyłonią zwycięzcę. Będą mieli na to czas do 24 grudnia.

 

Po świętach zwycięzcom zostaną wręczone nagrody, ale to nie koniec dobrych informacji, bo zdjęcia i prace plastyczne zostaną wyeksponowane podczas otwarcia szczycieńskiego browaru, które planowane jest w przyszłym roku. Oczywiście zwycięzcy zostaną zaproszeni an tas imprezę.

 

 

Reklama

Fot. Gorąco zapraszam do udziału w naszej zabawie – zachęca Jakub Gromek, prezes zarządu Mazurskiej Manufaktury. - Jestem bardzo ciekaw, jak nasz obiekt widzę mieszkańcy.

 

Fot. Mazurska ManufakturaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze