Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Jak rozpoznać raka szyjki macicy?


W Polsce każdego roku na raka szyjki macicy umiera 10 tys. kobiet w różnym wieku, chociaż szanse na wyleczenie na wczesnym etapie wynoszą nawet 90%. Na początku rak nie daje objawów, a te późniejsze często bagatelizujemy. Co powinno nas zaniepokoić? Dlaczego tak ważne jest regularne wykonywanie badania cytologicznego? Czy współczesna medycyna pomoże uchronić nasze córki przed zachorowaniem? Przeczytaj tutaj >>>kliknij<<<



REGULARNE BADANIA ZWIĘKSZAJĄ SZANSE NA PRZEŻYCIE. Kliknij! Przeczytaj! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ – wejdź na www.planujedlugiezycie.pl

Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.



Komentarze do artykułu

Marek

Skąd oni wzięli taką chorobę. Przecież teraz tylko Covid.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Powiązane wydarzenia

  • 2020-11-05 11:10:10

Jak uniknąć raka piersi?

Reklama


Komentarze

  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Facet odleciał. Aby tylko zaistnieć. Może coś mądrego wymyślić dla żyjących, Panie Radny. Rzeczywiście skład Rady tej kadencji mamy wyjątkowo dobrany. Jeden wart drugiego- same asy.

    dr


    2021-09-27 12:59:02
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    W Szczytnie to świecka tradycja- jeszcze nigdy nie zrobiono nic na czas, zgodnie z planem.

    dr


    2021-09-27 12:54:55
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dlaczego w takich sprawach wypowiadają się faceci , a to dotyczy dramatu kobiet . W latach końca 80 tych jechałem z Olsztyna pociągiem ze starszą wówczas kobietą . Ona mi powiedziała ( głośno było na temat aborcji) \" co oni politycy będą się zajmować moją dupą to moja sprawa , niech się zajmą , aby ludziom było lepiej żyć .

    Zdzysk


    2021-09-27 09:53:29
  • Zazdrosny anonim na starostę
    Ręka rękę myje....

    Tomasz


    2021-09-27 07:07:51
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Może i byłbym za tą inicjatywą, gdyby nie to, ze firmuje ją Paweł Wicha-Krassowski. Takie tematy powinny być podejmowane przez środowiska - osoby, których te sprawy bezpośrednio dotyczą. A tak - staje się to zwykłą hucpą polityczną, bez krzty szacunku dla prawdziwych dramatów ludzkich. Zdaje się, że jakieś wybory będą szybciej, niż zakłada to kalendarz.

    Krajan


    2021-09-26 20:50:14
  • Zazdrosny anonim na starostę
    mol , i z tym się z Tobą zgadzam.

    Coś tu nie tak .


    2021-09-26 19:51:22
  • Nartom wodnym „zaszkodził” muł
    zaszkodził muł... w głowach samorządowców

    Kolega Krzyśka


    2021-09-26 18:06:35
  • Konkurs Eko Pocztówka z wakacji, do wygrania rower
    W sierpniu też miał być konkurs z butelek plastykowych na ścieżce rowerowej Szczytno-Biskupiec , i guzik z pętelką wyszedł z tego.

    Jaja sobie robicie .


    2021-09-26 08:48:05
  • Dlaczego podkładki tarasowe są ważne? 
    Żona od zawsze chciała ładny drewniany taras, a że ja się nie znam na jego budowie, to zleciłem to firmie Parkietlux. Nie wiem czy stosowali podkładki, ale na pewno zrobili wszystko dobrze, bo po 4 latach nic się z tarasem nie dzieje.

    Marek


    2021-09-26 02:42:34
  • Kocie łby zastąpi kostka
    Kolejne pieniądze w ruiny :-)

    raczej


    2021-09-25 22:49:38