Niedziela, 20 Październik, Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Hrybek zastąpi Bańkowską


34-letnia Katarzyna Hrybek będzie nowym naczelnikiem Wydziału Gospodarki Miejskiej w Szczytnie. Wygrała konkurs na to stanowisko. O funkcję naczelnika najbardziej istotnego wydziału, zajmującego się m.in. inwestycjami i rozwojem miasta, ubiegały się trzy osoby.Panią Hrybek rekomendowała mi komisja konkursowa jednogłośnie – mówi burmistrz Krzysztof Mańkowski. - Ale w tej sprawie opierałem się głównie na opinii pani wiceburmistrz Ilony Bańkowskiej, która wcześniej kierowała tym wydziałem.

 

Katarzyna Hrybek pochodzi z Braniewa. Od pięciu lat kieruje Gminnym Ośrodkiem Kultury w Janowie. Pracowała też w dużej firmie korporacyjnej. Co ciekawe, od marca jest mieszkanką Szczytna.

 

- Zameldowaną i mieszkającą tu na co dzień – mówi. - Szczytno bardzo mi się podoba, jest to miasto, które ma potencjał i w mojej ocenie nieustannie się rozwija. Mam porównania do innych miast i to nie tylko naszego województwa. Do Szczytna trafiłam za swoim narzeczonym, który jest mieszkańcem tego miasta od urodzenia. Lubię wyzwania dlatego nie boję się pracy w Szczytnie.


 

Nowa naczelnik swoje obowiązki przejmie z dniem 1 kwietnia, bo na razie musi pozamykać sprawy związane z poprzednią pracą.Komentarze do artykułu

Śmieszek

To jest sprytny chwyt: ludzie jednej pani od drugiej mogą nie odróżnić - jak to bywa z bliźniakami - dwujajowymi.

bobo

współczuję Pani bo nadal będzie rządzić Pani Bańkowska i będzie miała decydujące zdanie

Olek

Rzeczywiście, praca w wiejskim domu kultury ma wiele wspólnego z gospodarką miejską. Ciekawe, jakie wykształcenie ma ta osoba?

Zosia

Jakie kompetencje ma wskazana Pani?

No, nie powiem, ładna... \"Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chcę...\" - Jan Kiepura

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-18 16:17:24
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
  Autor: Śmieszek
  2019-10-18 14:21:02
 • Wiadro śmieci warte 500 zł
  Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
  Autor: Gość
  2019-10-17 18:32:14
 • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
  Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
  Autor: Gość
  2019-10-17 17:38:13
 • Ciekawostki prowincjonalne – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Dawna nazwa naszych terenów - zamieszkałych przez przez pruskie plemię Galindów - czyli Galindia - właśnie oznaczała tzw. kresy, podobnie jak \"ukraina\"
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-17 16:26:18
 • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
  Jak można nie sprawdzić co to za ankieta. Czy nauczyciele ślepo wykonują pollecenia.Nie można też hejtować,po co tyle wrogości.
  Autor: Zaniepokojona
  2019-10-17 11:07:42
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie gościu pierwszy i ostatni komunikat PPIS. Komunikaty sprzeczne a stan faktyczny bez zmian. Sprawa jest prosta. p. Ochenkowski - brat p. Górskiej. Szkoda tylko, że takie zagrywki załatwia się kosztem mieszkańców.
  Autor: Zwierzak
  2019-10-17 07:49:47
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie, Człowieku rozumny, wszystkie komunikaty w tej sprawie! To się kupy nie trzyma! Wszyscy w d...e mają, jak, w jakiej formie i po co dają obwieszczenia dla ludu (podobno ciemnemu). Komunikat PPIS został podpisany przez niejakiego OCHENKOWSKIEGO (z upoważnienia). Co tam było napisane - to sobie przypomnij. Potem komunikat burmistrza - co tam było napisane - też poczytaj. A potem złóż to sobie w całość. Następnie napij się wody.
  Autor: Śmieszek
  2019-10-16 15:50:41
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Ja bym wstrzymał się od picia tej wody. W szczególności dzieci. Bakterie które wykryto są bardzo odporne i przenikają do sieci wodociągowej. Praktycznie nie są do wytępienia prostackim metodami .
  Autor: Szczytnianin
  2019-10-16 15:17:50
 • Ciekawostki prowincjonalne – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Po co ta polityka, panie Mądrzejowski? Bez niej byłby całkiem fajny felieton.
  Autor: lena
  2019-10-16 08:34:07