Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Hrybek zastąpi Bańkowską


34-letnia Katarzyna Hrybek będzie nowym naczelnikiem Wydziału Gospodarki Miejskiej w Szczytnie. Wygrała konkurs na to stanowisko. O funkcję naczelnika najbardziej istotnego wydziału, zajmującego się m.in. inwestycjami i rozwojem miasta, ubiegały się trzy osoby.Panią Hrybek rekomendowała mi komisja konkursowa jednogłośnie – mówi burmistrz Krzysztof Mańkowski. - Ale w tej sprawie opierałem się głównie na opinii pani wiceburmistrz Ilony Bańkowskiej, która wcześniej kierowała tym wydziałem.

 

Katarzyna Hrybek pochodzi z Braniewa. Od pięciu lat kieruje Gminnym Ośrodkiem Kultury w Janowie. Pracowała też w dużej firmie korporacyjnej. Co ciekawe, od marca jest mieszkanką Szczytna.

 

- Zameldowaną i mieszkającą tu na co dzień – mówi. - Szczytno bardzo mi się podoba, jest to miasto, które ma potencjał i w mojej ocenie nieustannie się rozwija. Mam porównania do innych miast i to nie tylko naszego województwa. Do Szczytna trafiłam za swoim narzeczonym, który jest mieszkańcem tego miasta od urodzenia. Lubię wyzwania dlatego nie boję się pracy w Szczytnie.


 

Nowa naczelnik swoje obowiązki przejmie z dniem 1 kwietnia, bo na razie musi pozamykać sprawy związane z poprzednią pracą.Komentarze do artykułu

Śmieszek

To jest sprytny chwyt: ludzie jednej pani od drugiej mogą nie odróżnić - jak to bywa z bliźniakami - dwujajowymi.

bobo

współczuję Pani bo nadal będzie rządzić Pani Bańkowska i będzie miała decydujące zdanie

Olek

Rzeczywiście, praca w wiejskim domu kultury ma wiele wspólnego z gospodarką miejską. Ciekawe, jakie wykształcenie ma ta osoba?

Zosia

Jakie kompetencje ma wskazana Pani?

No, nie powiem, ładna... \"Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chcę...\" - Jan Kiepura

Napisz


Komentarze