Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Hrybek zastąpi Bańkowską


34-letnia Katarzyna Hrybek będzie nowym naczelnikiem Wydziału Gospodarki Miejskiej w Szczytnie. Wygrała konkurs na to stanowisko. O funkcję naczelnika najbardziej istotnego wydziału, zajmującego się m.in. inwestycjami i rozwojem miasta, ubiegały się trzy osoby.Panią Hrybek rekomendowała mi komisja konkursowa jednogłośnie – mówi burmistrz Krzysztof Mańkowski. - Ale w tej sprawie opierałem się głównie na opinii pani wiceburmistrz Ilony Bańkowskiej, która wcześniej kierowała tym wydziałem.

 

Katarzyna Hrybek pochodzi z Braniewa. Od pięciu lat kieruje Gminnym Ośrodkiem Kultury w Janowie. Pracowała też w dużej firmie korporacyjnej. Co ciekawe, od marca jest mieszkanką Szczytna.

 

- Zameldowaną i mieszkającą tu na co dzień – mówi. - Szczytno bardzo mi się podoba, jest to miasto, które ma potencjał i w mojej ocenie nieustannie się rozwija. Mam porównania do innych miast i to nie tylko naszego województwa. Do Szczytna trafiłam za swoim narzeczonym, który jest mieszkańcem tego miasta od urodzenia. Lubię wyzwania dlatego nie boję się pracy w Szczytnie.


 

Nowa naczelnik swoje obowiązki przejmie z dniem 1 kwietnia, bo na razie musi pozamykać sprawy związane z poprzednią pracą.Komentarze do artykułu

Śmieszek

To jest sprytny chwyt: ludzie jednej pani od drugiej mogą nie odróżnić - jak to bywa z bliźniakami - dwujajowymi.

bobo

współczuję Pani bo nadal będzie rządzić Pani Bańkowska i będzie miała decydujące zdanie

Olek

Rzeczywiście, praca w wiejskim domu kultury ma wiele wspólnego z gospodarką miejską. Ciekawe, jakie wykształcenie ma ta osoba?

Zosia

Jakie kompetencje ma wskazana Pani?

No, nie powiem, ładna... \"Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chcę...\" - Jan Kiepura

Napisz


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
  Autor: Mieszkanka
  2019-05-23 13:37:44
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 11:32:31
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
  Autor: Xxx
  2019-05-23 10:48:34
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
  Autor: Uzjel
  2019-05-23 06:04:41
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
  Autor: Zbyszek
  2019-05-22 22:59:50
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-05-22 14:42:34
 • Egzaminy mimo strajku
  O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
  Autor: Śmieszek do Tomasza TK
  2019-05-22 12:44:33
 • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
  Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
  Autor: dr
  2019-05-22 09:13:21