Niedziela, 17 Październik
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła -

Reklama


Reklama

Gwiazdy sportu przy pokerowych stołach w walce z pandemią Covid-19


Pandemia koronawirusa na całym świecie zbiera swe żniwo. Podczas gdy większość osób skupionych jest na skutkach zdrowotnych pandemii, warto również pamiętać, że pandemia doprowadziła do tymczasowego zamknięcia lub co gorsza likwidacji wielu zakładów pracy, a co za tym idzie setki tysięcy ludzi na całym świecie znalazło się w trudnej sytuacji finansowej.W akcje charytatywne zaangażowało się wielu celebrytów oraz aktorów, a ostatnio do grupy tej dołączyli również sportowcy, którzy aktywnie wsparli projekt operatora pokerowego GGPoker.

 

Operator pokerowy zorganizował turniej pokerowy

 

W związku z koniecznością odwołania prestiżowej serii turniejów pokerowych WSOP rozgrywanej co roku w Las Vegas, GGPoker zorganizowało festiwal w sieci i postanowiło wykorzystać to wydarzenie również do celów charytatywnych. Podczas festiwalu rozegrano turniej pod nazwą „Every 1 for COVID Relief."

Chociaż w wydarzeniu udział wzięło wielu znanych pokerzystów, takich jak Tony G, Fedor Holz czy Daniel Negreanu, zdecydowanie większe zainteresowanie wzbudzały gwiazdy sportu. W turnieju udział wzięli m.in. bokserzy Riddick Bowe oraz Jason Quigley, były tenisista numer jeden Boris Becker, a także wojownicy MMA Elias Theodorou i Patrick Cote.

Wielki sukces inicjatywy GGPoker

 

Akcja zorganizowana przez GGPoker przy współpracy z WSOP (World Series of Poker) zakończyła się olbrzymim sukcesem. W turnieju odnotowało 2,323 wejść, a $111 z każdego wpisowego przeznaczono na rzecz funduszu Casears Cares. Łącznie udało się zatem zebrać $257,853, a dodatkowe $96,903 zostało przekazane przez GGPoker. Łącznie na konto funduszu trafiło $354,756.

 

Kwota ta została rozdysponowana wśród wszystkich pracowników spółki Caesars Entertainment, którzy na skutek pandemii COVID-19, stracili źródło dochodu. Jest to niewątpliwy sukces całej pokerowej społeczności, bowiem dotąd wszystkie wysiłki skupiały się wokół zaspokajania potrzeb związanych z brakami maseczek i innych przedmiotów ochrony, a zapominano o tym, że skutki pandemii to również dramaty ludzi, którzy zostali dotknięci pandemią w inny sposób.

 

"Tym razem międzynarodowa społeczność naprawdę pokazała swoją siłę, a GGPoker zdecydował się wesprzeć te działania," powiedział ambasador GGPoker, Daniel Negreanu. "W przyszłości nadal będziemy zbierać fundusze na szczytne cele, a ja jestem wdzięczny, że mogę być częścią czegoś, co robi tak dużą różnicę."

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ma nowego prezesa
  Pompowanie pieniędzy w coś co nie ma.racji bytu to specjalność olsztyńskich oficjeli. Ilość pieniedzy która została wypompowana w ta super inwestycje nigdy się nie zwróci o dochodach nie wspominając.

  szczytno


  2021-10-16 14:35:36
 • Wójt bez „korony”, gmina w „ogonie” szczepień
  No i ludzie powinni brać przykład. Jak by się nikt nie szczepił i w maskach nie chodził to żydokomuna by odpuściła ze swoim pseudowirusem.

  Waldek


  2021-10-16 06:43:39
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Już od dawna się o tym mówi, tylko radni nie słuchają przedsiębiorców. Na naszym terenie jest duży potencjał.Przede wszystkim ustalić plan jakich inwestorów można ściągną na nasze piękne Mazury. Szkoda, że tyle fajnej przestrzeni zostało wykorzystne pod super markety. Słabo zarządzająca kadra z przykrością to informuje. Piękne miejsce wydobycie zamku tam powinno kwitnąć restauracjami z wielkiego wydarzenia. Masę zabytkow nie wykorzystanych a ciągle niszczą spustoszone budynki. Pisać każdy może a, gdzie działania i czyny. Narazie to tylko wirtualnie patrzę na zieleń, chodniki i lawczki wykorzystne w tak pięknym miejscu jak deptak Palcu Juranda. Brak szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka, walkaa i pogoń, żeby być na czele wirtualnego Świata.

  Tajemniczy gość


  2021-10-15 23:27:00
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  A spalić dziada.

  Kurczak


  2021-10-15 21:44:20
 • Czyste powietrze z większą kasą
  Spokojnie Kakr...nie udusisz się \"smogiem\", bo zwyczajnie nie zdążysz.... wcześniej albo zamarzniesz, albo umrzesz z głodu, bo wydasz większość z domowego budżetu na gaz :D Ceny gazu już poszły trzykrotnie w górę, a to dopiero początek...współczuje tym co zamienili piece węglowe na gazowe :) Załatwili was eko-talibowie, poczujecie to jeszcze tej zimy. W Krakowie zakazano palenia w kominku, zabroniono pieców węglowych, wszystko to w celu poprawienia fatalnego powietrza, a smog jak jest tak jest i będzie, bo Kraków usytuowany jest w niecce. Ale niektórzy ludzie są głupi...

  XXX


  2021-10-15 21:28:57
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Do włodarza....w miejscowości Rańsk właściciele pewnego gospodarstwa od lat wynoszą pozostałości po lecie, jesieni.... Robią kompostownik po drugiej stronie swojej posiadlosci, czyli po drugiej stronie ulicy. Kierunek Jeleniowi...

  Martyna


  2021-10-15 21:22:00
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Czy radny Tomasz wie ile jest 2+2? Zapewne odpowie 9 w moim portfelu.....

  Karolina


  2021-10-15 21:18:02
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Ktoś wybrał tych nieuków. Czy dla większości radnych miejskich matematyka jest niezrozumiała?

  Grzegorz


  2021-10-15 21:16:42
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Mam w dupie Szczytno stołek się liczy a Mańkowski przed wyborami obiecywał zakłady przetworcze i gdzie one powstały?

  TomaszŁ


  2021-10-15 19:08:34
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Sołtys solidny nawet że świetlicy nie można korzystać bo piłeczki od tenisa stołowego się niszczą jak się odbijają więc lepiej zamknąć.

  Wojtek diabeł


  2021-10-15 18:45:46

Reklama