Reklama


Reklama

Gwiazdy sportu przy pokerowych stołach w walce z pandemią Covid-19


Pandemia koronawirusa na całym świecie zbiera swe żniwo. Podczas gdy większość osób skupionych jest na skutkach zdrowotnych pandemii, warto również pamiętać, że pandemia doprowadziła do tymczasowego zamknięcia lub co gorsza likwidacji wielu zakładów pracy, a co za tym idzie setki tysięcy ludzi na całym świecie znalazło się w trudnej sytuacji finansowej.W akcje charytatywne zaangażowało się wielu celebrytów oraz aktorów, a ostatnio do grupy tej dołączyli również sportowcy, którzy aktywnie wsparli projekt operatora pokerowego GGPoker.

 

Operator pokerowy zorganizował turniej pokerowy

 

W związku z koniecznością odwołania prestiżowej serii turniejów pokerowych WSOP rozgrywanej co roku w Las Vegas, GGPoker zorganizowało festiwal w sieci i postanowiło wykorzystać to wydarzenie również do celów charytatywnych. Podczas festiwalu rozegrano turniej pod nazwą „Every 1 for COVID Relief."

Chociaż w wydarzeniu udział wzięło wielu znanych pokerzystów, takich jak Tony G, Fedor Holz czy Daniel Negreanu, zdecydowanie większe zainteresowanie wzbudzały gwiazdy sportu. W turnieju udział wzięli m.in. bokserzy Riddick Bowe oraz Jason Quigley, były tenisista numer jeden Boris Becker, a także wojownicy MMA Elias Theodorou i Patrick Cote.

Wielki sukces inicjatywy GGPoker

 

Akcja zorganizowana przez GGPoker przy współpracy z WSOP (World Series of Poker) zakończyła się olbrzymim sukcesem. W turnieju odnotowało 2,323 wejść, a $111 z każdego wpisowego przeznaczono na rzecz funduszu Casears Cares. Łącznie udało się zatem zebrać $257,853, a dodatkowe $96,903 zostało przekazane przez GGPoker. Łącznie na konto funduszu trafiło $354,756.

 

Kwota ta została rozdysponowana wśród wszystkich pracowników spółki Caesars Entertainment, którzy na skutek pandemii COVID-19, stracili źródło dochodu. Jest to niewątpliwy sukces całej pokerowej społeczności, bowiem dotąd wszystkie wysiłki skupiały się wokół zaspokajania potrzeb związanych z brakami maseczek i innych przedmiotów ochrony, a zapominano o tym, że skutki pandemii to również dramaty ludzi, którzy zostali dotknięci pandemią w inny sposób.

 

"Tym razem międzynarodowa społeczność naprawdę pokazała swoją siłę, a GGPoker zdecydował się wesprzeć te działania," powiedział ambasador GGPoker, Daniel Negreanu. "W przyszłości nadal będziemy zbierać fundusze na szczytne cele, a ja jestem wdzięczny, że mogę być częścią czegoś, co robi tak dużą różnicę."

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Puknij się w swój pusty łeb.

  do ali


  2021-01-28 11:54:03
 • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
  Ta ankieta znajduję się także na stronie Urzędu Miasta w Szczytnie. Nie ma tam pytań o dane wrażliwe. Bardziej skupia się na różnorakiej aktywności mieszkańców danej gminy. Warto poświęcić trochę czasu i wypełnić. Ja tak zrobiłam. Pozdrawiam

  Szczytnianka


  2021-01-28 11:35:05
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  POdobno koza w Senegalu zmarła po szczepionce na tego to wirusa

  Seneka


  2021-01-28 02:35:20
 • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
  Co to za podstęp z tą ankietą ,wyłudzenie danych do jakiegoś przekrętu ?!

  Coś dla policji.


  2021-01-27 20:19:14
 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20