Wtorek, 7 Maj
Imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry -

GKS Szczytno „urwał” upragnione punkty

Przedostatnie spotkanie rundy jesiennej GKS Szczytno zakończyło się zwycięstwem i „urwaniem” upragnionych trzech punktów. Podopieczni Pawła Pietrzaka wygrali z Gietrzwałdem-Uniszewo 3:0.

Szybkie otwarcie meczu zapewnił Rafał Mydło, który strzelił bramkę w siódmej minucie spotkania. Na kolejne dwa gole kibice czekali do 89 i 90 minuty meczu, kiedy to sędzia spotkania podyktował dwa rzuty karne. Pewnymi egzekutorami „jedenastek” okazali się Konrad Elsner oraz Adam Szczęsny. Podwyższyli oni wynik spotkania na 3:0.

- Dobry mecz w naszym wykonaniu. Każdy dołożył swoją cegiełkę do zwycięstwa. Cieszy to, że udało się to osiągnąć zmodyfikowanym składem. Co bardzo ważne - w dobrych nastrojach podejdziemy do ostatniego meczu w tej rundzie - komentuje trener Paweł Pietrzak.

GKS SZCZYTNO 3:0 GKS GIETRZWAŁD-UNIESZEWO

Wyjściowa jedenastka: J. Skrzypczak [C], M. Miłkowski, K. Taradejna, M. Gut, M. Gwiazda, B. Kisiel, P. Jędrzejczyk, R. Mydło, S. Sosnowski, W. Stepnowski, K. Miłek. Rezerwowi: J. Sosnowski, K. Elsner, K. Gut, A. Szczęsny, K. Majewski.