Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Ekstremalna rywalizacja w skate parku


W sobotę, 18 sierpnia odbędą się w Szczytnie zawody ekstremalnej jazdy na deskorolce oraz bmx. Zawody to pomysł młodych mieszkańców Szczytna: Patryka Szymańskiego, Dawida Archackiego i Szymona Kaczmarczyka.Talent i konsekwencja w jeździe będą oceniane przez profesjonalne jury. Zawody zostaną rozegrane w szczycieńskim skate parku znajdującym się przy ulicy Pasymskiej.

 

- Już dziś zapraszamy na te zawody, bo jazda ekstremalna na desce czy bmx jest bardzo widowiskowa – mówi Patryk Szymański. - Dodam, że w 2020 roku takie zawody pojawią się po raz pierwszy na olimpiadzie w Tokio. Myślę, że zjawi się na naszej imprezie czołówka zawodników z regionu. Spodziewamy się około 50 uczestników. Naprawdę będzie na co popatrzeć.


 

Organizatorzy zadbali o wyjątkowe nagrody, ale też o inne atrakcje skierowane głównie do kibiców. - Będą akademie skate, piłkarska, rozmowy z zawodnikami – wylicza Patryk. - Będzie można na przykład spróbować swoich sił i nauczyć się paru ewolucji na desce, czy bmx.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze