Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Boks na trawie


Bokserzy Gwardii Szczytno pokonali koronawirusa. Już od ponad miesiąca trenują... na świeżym powietrzu. - Na parkingu stadionu przy ulicy Ostrołęckiej wyciąłem trawę, postawiłem przenośny ring, worki i działamy – mówi Zenon Jagiełło, szkoleniowiec szczycieńskich bokserów.Początkowo zajęcia odbywały się w małych sześcioosobowych grupach.


Reklama

 

- Robiliśmy wszystko tak, jak dopuszcza prawo – mówi trener Jagiełło. - Nie chcieliśmy zmarnować tego czasu ograniczeń spowodowanych koronawirusem. Teraz trenujemy już w większych grupach, ale i tak myślę, że do września nie wrócimy do hali. Pozostaniemy na świeżym powietrzu. Koronawirus wymusza innowacje. Dzięki niemu moi bokserzy mają ciekawsze treningi.

 

Reklama

Zajęcia przy ulicy Ostrołęckiej w Szczytnie odbywają się każdego dnia - od poniedziałku do piątku. O godz. 16 trening zaczynają dzieci. O 17 dorośli i młodzież. W sobotę obywają się z kolei sparingi zadaniowe.

 

- Myślę, że w czerwcu wszystko wróci już do normalności – mówi Zenon Jagiełło. - Patryk Borucki właśnie dostał informację o powołaniu do kadry Polski. Rusza na obozy właśnie w czerwcu i spędzi tam pewnie wakacje. My, jako klub, mamy z kolei zaproszenia na zawody do Gliwic. Ale chyba jeszcze nie skorzystamy z tej możliwości. Z dwóch powodów. Jest to dość daleko, a z drugiej strony na Śląsku na razie jest mało bezpiecznie. Tak przynajmniej donoszą media.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
  Super. Pozdrawiam

  Arek


  2020-07-07 23:08:30
 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

  mol \"do mol\"


  2020-07-07 22:35:53
 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

  Kreti


  2020-07-07 22:07:13
 • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
  Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

  Czas ucieka.


  2020-07-07 18:56:21
 • Czujne kamery i burmistrz
  No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

  Tomasz


  2020-07-07 18:51:51
 • Czujne kamery i burmistrz
  Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

  Iga koziel


  2020-07-07 18:38:27
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

  k.arzyna


  2020-07-07 18:25:15
 • Czujne kamery i burmistrz
  No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

  Pan.M


  2020-07-07 15:49:27
 • Policjanci ukarali... policjantkę
  Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

  Ale mi sensacja.


  2020-07-07 14:11:17
 • Dowóz uczniów z „postojowym”
  A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

  Żeby za darmo nie płacić.


  2020-07-07 14:02:53