Wtorek, 30 Listopad
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka -

Reklama


Reklama

Bezpieczne wakacje z Bankiem Spółdzielczym


Zapewne mało kto nie marzył o tym, by zobaczyć np. Wielki Kanion Kolorado albo Wielką Rafę Koralową, albo przynajmniej panoramę Paryża z wysokości Wieży Eiffla. Wakacje to czas spełniania marzeń i zagranicznych wyjazdów turystycznych. Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć, czy podczas wyprawy nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, a przede wszystkim przykrego. - I dlatego warto się na takie okoliczności ubezpieczyć – mówi Maciej Pawelec, doradca klienta w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, z którym rozmawiamy.Dlaczego Bank zajmuje się ubezpieczeniami?

 

Zdarza się, że nasi klienci sięgają po kredyty, by spełnić swoje turystyczne marzenia. Bank Spółdzielczy ma w swojej ofercie także ubezpieczenia Concordia Turysta, bo zależy nam na tym, by marzenia naszych klientów nie zmieniły się w koszmar.

 

Czy to oferta tylko dla turystów?

 

Absolutnie nie. Mogą z niej skorzystać także osoby, które wyjeżdżają poza granice kraju do pracy.

 

Dlaczego warto sięgnąć akurat po ten produkt?

 

Są dwa podstawowe powody: przy niewielkich składkach, które rozpoczynają się już nawet od 10 zł, można dojśc do maksymalnych kwot ubezpieczenia, a te dochodzą aż do pół miliona złotych. To bardzo atrakcyjna relacja.

 

Mówi pan o powodach podstawowych. A takie bardziej szczegółowe?

 


Reklama

Niewątpliwą zaletą oferty Concordia Turysta jest jej elastyczność. W pakiecie ubezpieczeniowym znajduje się sporo różnych elementów, a klient może wybrać te, które akurat najbardziej mu odpowiadają.

 

Na przykład jakie?

 

W pakiecie znajduje się ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy w podróży zagranicznej, ubezpieczenie OC, bagażu podróżnego, a także następstw nieszczęśliwych wypadków. Każdy wyjeżdżający wie, na jakiego rodzaju ryzyko będzie podczas podróży i pobytu narażony mniej czy bardziej. Może więc wybrać tylko niektóre elementy pakietu Turysta.

 

 

Nawet gdyby to był tylko jeden element?

 

Nawet, ale raczej zachęcamy klientów do skorzystania z całego pakietu. Jest on tak skonstruowany, że obejmuje wszystkie najczęściej występujące zagrożenia i ryzyka. A nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć, co sie może podczas podróży czy pobytu wydarzyć.

Reklama

 

Tyle że ze względu na obecną sytuację chętnych na zagraniczne wycieczki za wielu chyba nie ma...

 

Zagrożenie związane z pandemią koronawirusa może faktycznie być hamulcem. Ale i na to mamy lekarstwo, a raczej – ma Concordia, którą reprezentujemy w zakresie ubezpieczeń. Pakiet Turysta zapewnia także ubezpieczenie kosztów leczenia związanego z koronawirusem. Trzeba tylko zaufać Concordii, a przede wszystkim odwiedzić placówkę Banku Spółdzielczego w Szczytnie lub wejść na stronę

https://bsszczytno.pl/oferta-indywidualna/ubezpieczenia/ zapoznać się ze wszystkimi szczegółami polisy, ubezpieczyć się i... jechać, by spełnić swoje marzenia.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze