Reklama


Reklama

Bezpieczne wakacje z Bankiem Spółdzielczym


Zapewne mało kto nie marzył o tym, by zobaczyć np. Wielki Kanion Kolorado albo Wielką Rafę Koralową, albo przynajmniej panoramę Paryża z wysokości Wieży Eiffla. Wakacje to czas spełniania marzeń i zagranicznych wyjazdów turystycznych. Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć, czy podczas wyprawy nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, a przede wszystkim przykrego. - I dlatego warto się na takie okoliczności ubezpieczyć – mówi Maciej Pawelec, doradca klienta w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, z którym rozmawiamy.Dlaczego Bank zajmuje się ubezpieczeniami?

 

Zdarza się, że nasi klienci sięgają po kredyty, by spełnić swoje turystyczne marzenia. Bank Spółdzielczy ma w swojej ofercie także ubezpieczenia Concordia Turysta, bo zależy nam na tym, by marzenia naszych klientów nie zmieniły się w koszmar.

 

Czy to oferta tylko dla turystów?

 

Absolutnie nie. Mogą z niej skorzystać także osoby, które wyjeżdżają poza granice kraju do pracy.

 

Dlaczego warto sięgnąć akurat po ten produkt?

 

Są dwa podstawowe powody: przy niewielkich składkach, które rozpoczynają się już nawet od 10 zł, można dojśc do maksymalnych kwot ubezpieczenia, a te dochodzą aż do pół miliona złotych. To bardzo atrakcyjna relacja.

 

Mówi pan o powodach podstawowych. A takie bardziej szczegółowe?

 


Reklama

Niewątpliwą zaletą oferty Concordia Turysta jest jej elastyczność. W pakiecie ubezpieczeniowym znajduje się sporo różnych elementów, a klient może wybrać te, które akurat najbardziej mu odpowiadają.

 

Na przykład jakie?

 

W pakiecie znajduje się ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy w podróży zagranicznej, ubezpieczenie OC, bagażu podróżnego, a także następstw nieszczęśliwych wypadków. Każdy wyjeżdżający wie, na jakiego rodzaju ryzyko będzie podczas podróży i pobytu narażony mniej czy bardziej. Może więc wybrać tylko niektóre elementy pakietu Turysta.

 

 

Nawet gdyby to był tylko jeden element?

 

Nawet, ale raczej zachęcamy klientów do skorzystania z całego pakietu. Jest on tak skonstruowany, że obejmuje wszystkie najczęściej występujące zagrożenia i ryzyka. A nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć, co sie może podczas podróży czy pobytu wydarzyć.

Reklama

 

Tyle że ze względu na obecną sytuację chętnych na zagraniczne wycieczki za wielu chyba nie ma...

 

Zagrożenie związane z pandemią koronawirusa może faktycznie być hamulcem. Ale i na to mamy lekarstwo, a raczej – ma Concordia, którą reprezentujemy w zakresie ubezpieczeń. Pakiet Turysta zapewnia także ubezpieczenie kosztów leczenia związanego z koronawirusem. Trzeba tylko zaufać Concordii, a przede wszystkim odwiedzić placówkę Banku Spółdzielczego w Szczytnie lub wejść na stronę

https://bsszczytno.pl/oferta-indywidualna/ubezpieczenia/ zapoznać się ze wszystkimi szczegółami polisy, ubezpieczyć się i... jechać, by spełnić swoje marzenia.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Cmentarz z kolumbarium powstanie w Szczytnie
  A żwir na wyrównanie tych nierówności będzie woził Pan Kiersikowski - starem.

  biegacz


  2021-01-19 16:58:47
 • Konto w Banku Spółdzielczym dobre nie tylko na start
  Tylko nie bardzo działa tajemnica...

  biegacz


  2021-01-19 16:46:02
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do X-Men - po zastrzyku, olśni ją jeszcze bardziej XD .. \"41-letni pracownik służby zdrowia w Portugalii umiera 2 dni po zaszczepieniu, ojciec \'chce odpowiedzi\" https://tiny.pl/r53p7 \"Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer \" https://tiny.pl/r53pr \"Małżonka \'idealnie zdrowego\' lekarza z Miami, 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po szczepionce Pfizer Covid-19 jest pewna, że wywołała ją szczepionka\" https://tiny.pl/r53pw \"75-letni Izraelczyk umiera 2 godziny po przyjęciu szczepionki Covid-19.\" https://tiny.pl/r53pd


  2021-01-19 10:34:20
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

  dr


  2021-01-19 07:51:46
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

  Mała


  2021-01-19 05:55:34
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

  X-Men


  2021-01-19 00:26:35
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

  Pacjent


  2021-01-18 17:26:28
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

  Dr


  2021-01-17 06:10:03
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

  kroll


  2021-01-16 21:07:28
 • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
  do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

  Patek


  2021-01-16 20:52:39