Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Bezpieczne wakacje z Bankiem Spółdzielczym


Zapewne mało kto nie marzył o tym, by zobaczyć np. Wielki Kanion Kolorado albo Wielką Rafę Koralową, albo przynajmniej panoramę Paryża z wysokości Wieży Eiffla. Wakacje to czas spełniania marzeń i zagranicznych wyjazdów turystycznych. Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć, czy podczas wyprawy nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, a przede wszystkim przykrego. - I dlatego warto się na takie okoliczności ubezpieczyć – mówi Maciej Pawelec, doradca klienta w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, z którym rozmawiamy.Dlaczego Bank zajmuje się ubezpieczeniami?

 

Zdarza się, że nasi klienci sięgają po kredyty, by spełnić swoje turystyczne marzenia. Bank Spółdzielczy ma w swojej ofercie także ubezpieczenia Concordia Turysta, bo zależy nam na tym, by marzenia naszych klientów nie zmieniły się w koszmar.

 

Czy to oferta tylko dla turystów?

 

Absolutnie nie. Mogą z niej skorzystać także osoby, które wyjeżdżają poza granice kraju do pracy.

 

Dlaczego warto sięgnąć akurat po ten produkt?

 

Są dwa podstawowe powody: przy niewielkich składkach, które rozpoczynają się już nawet od 10 zł, można dojśc do maksymalnych kwot ubezpieczenia, a te dochodzą aż do pół miliona złotych. To bardzo atrakcyjna relacja.

 

Mówi pan o powodach podstawowych. A takie bardziej szczegółowe?

 


Reklama

Niewątpliwą zaletą oferty Concordia Turysta jest jej elastyczność. W pakiecie ubezpieczeniowym znajduje się sporo różnych elementów, a klient może wybrać te, które akurat najbardziej mu odpowiadają.

 

Na przykład jakie?

 

W pakiecie znajduje się ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy w podróży zagranicznej, ubezpieczenie OC, bagażu podróżnego, a także następstw nieszczęśliwych wypadków. Każdy wyjeżdżający wie, na jakiego rodzaju ryzyko będzie podczas podróży i pobytu narażony mniej czy bardziej. Może więc wybrać tylko niektóre elementy pakietu Turysta.

 

 

Nawet gdyby to był tylko jeden element?

 

Nawet, ale raczej zachęcamy klientów do skorzystania z całego pakietu. Jest on tak skonstruowany, że obejmuje wszystkie najczęściej występujące zagrożenia i ryzyka. A nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć, co sie może podczas podróży czy pobytu wydarzyć.

Reklama

 

Tyle że ze względu na obecną sytuację chętnych na zagraniczne wycieczki za wielu chyba nie ma...

 

Zagrożenie związane z pandemią koronawirusa może faktycznie być hamulcem. Ale i na to mamy lekarstwo, a raczej – ma Concordia, którą reprezentujemy w zakresie ubezpieczeń. Pakiet Turysta zapewnia także ubezpieczenie kosztów leczenia związanego z koronawirusem. Trzeba tylko zaufać Concordii, a przede wszystkim odwiedzić placówkę Banku Spółdzielczego w Szczytnie lub wejść na stronę

https://bsszczytno.pl/oferta-indywidualna/ubezpieczenia/ zapoznać się ze wszystkimi szczegółami polisy, ubezpieczyć się i... jechać, by spełnić swoje marzenia.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama