Reklama


Reklama

Belfer górą w Jedwabnie


Drużyna ZNP Belfer Szczytno wygrała jesienny turniej siatkówki, który od kilku lat organizowany jest w Jedwabnie. O puchar wójta rywalizowało sześć zespołów.



Zawody odbyły się w sobotę, 10 listopada. W rywalizacji udział wzięło sześć drużyn z gmin: Rozogi, Szczytno, Pasym i Świętajno. Gminę Jedwabno wyjątkowo w tym sezonie reprezentowały dwie drużyny: Jedwabno Oldboje i Jedwabno Młodzi, co niezaprzeczalnie wskazuje na rosnące zainteresowanie tym sportem w gminie Jedwabno.


Reklama

Po wyjątkowo ciekawych zmaganiach meczowych Puchar Wójta Gminy Jedwabno ostatecznie trafił do rąk drużyny ZNP Belfer Szczytno.

 

 

Skład ZNP Belfer Szczytno: Damian Kruk (najlepszy zawodnik turnieju), Jarosław Polak, Arkadiusz Stań, Patryk Chodubski, Paweł Sobotka, Mariusz Gajownik i Kamil Ziółek.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-08-05 18:29:01

Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie

  • Czwartek, 2020-02-13 20:54:23

Murgrabia uległ Góralowi z Mazur

  • Czwartek, 2020-01-30 12:17:18

Kulomioci górą, Kijewski najlepszy

  • Poniedziałek, 2020-01-27 19:44:46

Leszek Mierzejewski w Jedwabnie

  • Poniedziałek, 2019-12-23 11:09:30

12 zwycięstw 9-letniego Igora Szewczaka

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja