Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie - Kumulacja Dobroczynności


Wielomiesięczne działania pomocowe Banku Spółdzielczego w Szczytnie sfinalizowane jednego dnia. Bank Spółdzielczy w Szczytnie jako największa lokalna instytucja finansowa aktywnie angażuje się w funkcjonowanie lokalnych społeczności. W dniu 30 kwietnia sfinalizowano pięć kluczowych działań w zakresie wsparcia finansowego i rzeczowego. W ostatnim czasie wdrożono również usługi w zakresie pomocy przedsiębiorcom czy też osobom starszym. Wszystko po to, aby w tym trudnym czasie dodać Państwu otuchy i dołożyć cegiełkę do budowy naszej Małej Ojczyzny.



W tych trudnych dla nas wszystkich czasach Bank Spółdzielczy w Szczytnie niezmiennie wspiera lokalne społeczności, szczególnie działalność szpitali, a przede wszystkim ich pracowników. Dlatego, abyśmy wszyscy byli bezpieczni, Bank wsparł Szpital Powiatowy w Szczytnie w zakupie respiratora oraz dziesięciu pomp infuzyjnych, Szpital Powiatowy w Biskupcu w zakupie sprzętu do Laboratoriom Diagnostycznego m.in.: cieplarkę laboratoryjną, wirówkę, sumator hematologiczny oraz Szpital w Ostródzie w zakupie sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej.

 

„Państwa postawa daje nam siłę do działania i przeświadczenie, że w tych trudnych dla służby zdrowia czasach nie jesteśmy sami. Działania te jednoczą nas też jako społeczność lokalną, która troszczy się o siebie nawzajem wzmacnia poczucie solidarności. Zapewniamy, że sprzęt, który zakupiliśmy dzięki Państwa pomocy będzie służył długie lata i niejeden pacjent dzięki niemu odzyska zdrowie i życie.” - Beata Kostrzewa – Dyrektor Szpitala Powiatowego w Szczytnie

 

 

Zapraszamy do skorzystania z usług Banku Spółdzielczego w Szczytnie: www.bsszczytno.pl



Komentarze do artykułu

Wraz z dotacją unijną.

Dajcie tej kasy na tężnie solankową w Szczytnie.

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Zal was sciska ? Sami nie nosicie maseczek ale komentowac to pierwsi . ludzie jestescie zalosni

    Uczestnik


    2020-08-04 18:01:37
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Jak jeść popcorn i pić kawę w maseczce?

    Ale ale


    2020-08-04 14:24:23
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

    do szary obywatel


    2020-08-04 13:07:07
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

    szary obywatel


    2020-08-04 12:11:21
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

    Anna


    2020-08-04 10:56:40
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

    mAREK


    2020-08-04 09:49:11
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

    KORONA


    2020-08-04 09:26:10
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Zabawa fajnie a gdzie maseczki


    2020-08-04 06:17:54
  • O krok od kolejnej tragedii na drodze
    Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

    ika


    2020-08-03 22:22:08
  • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
    Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

    wdzięczny raz jeszcze


    2020-08-03 17:08:35