Niedziela, 26 Styczeń, Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

36-letnia piesza potrącona na Chrobrego


Bardzo niebezpiecznie robi się na przejściach dla pieszych w Szczytnie. Kolejna osoba wpadła pod samochód. Tym razem audi wjechało w 36-letnią kobietę. Do wypadku doszło na ulicy Chrobrego. Policjanci apelują o większą ostrożność i do kierowców, i do pieszych.



Do zdarzenia doszło około godz. 14, w piątek 29 listopada. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szczycieńskiego szpitala.

 

- Jak wynika ze wstępnych naszych ustaleń, kierujący pojazdem audi, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych w wyniku czego doszło potrącenia 36-letniej kobiety – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 26-letni kierujący audi był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniali wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Reklama

 

Na szczęście już tego samego dnia mieszkanka Szczytna opuściła szpital.

 

 

Policjanci apelują do wszystkich pieszych, którzy zamierzają wejść na tzw. zebrę oraz kierowców, którzy dojeżdżają do pasów o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w trwającym jesiennym sezonie, gdy widoczność jest znacznie ograniczona z uwagi na warunki pogodowe.

Reklama

 

Fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu



Komentarze do artykułu

prawdziwek

a ja apeluję aby zabrać im komórki !

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Koperta czy dobre słowo?
    Każdy pretekst dobry , żeby strzyc owieczki.
    Autor: dr
    2020-01-26 19:12:55
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Wielkie mi trafienie,niech przyjadą przed Jurgi gm.Pasym ,tu kilka lat już jeździ bez prawa jazdy cała okolica o tym wie
    Autor: Kolekcjonerskie prawo jazdy
    2020-01-26 12:04:21
  • Ruszył remont ulicy Nauczycielskiej
    Mieszkańcy ulicy Nauczycielskiej i całego osiedla z całego serca dziękują radnemu Arkadiuszowi Myslakowi za zajęcie się sprawą remontu i pomoc. Aby tak dalej. Trzymamy kciuki.
    Autor: Kasia
    2020-01-26 11:39:40
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Dlaczego Starosta nie wystawił do walki swojego zwierzchnika partyjnego Rafała?
    Autor: Tomasz
    2020-01-26 11:34:22
  • Koperta czy dobre słowo?
    Gdybym należała do parafii Ks. Andrzeja Preuss to księdza bym przyjęła a że należę do St. Kostki to niestety ale nie chcę tego PANA biznesmena oglądać.
    Autor: Anna
    2020-01-25 22:52:26
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    No nie mogę gangster, który teraz udaje świętego. Obejrzyjcie sobie \' Strachu frajer z kina i wolności\'
    Autor: Bb
    2020-01-25 22:38:46
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Panie Jarosławie, wiem jaki będzie wynik meczu :-D. Oglądałem właśnie wystąpienie dr. ekonomii i zarządzanie z pańskiego elektoratu. Człowiek udowadniał, że 500+ to kłamstwo. Argumentował to, 500+ na drugie dziecko, na pierwsze brak, a dzietność w kraju 1,3. Wyciągnął więc równanie: 500(1.3-1)=150. Uważam , że równanie jest błędne i nie zawiera wszystkich wiadomych. Powinien jeszcze uwzględnić kwadrat przyprostokątnej, obwód kraju, coś podzielić, dodać, a może i coś odpierwiastkować. Wynik zaskoczyłby nawet tych co biorą 500+. Okazało by się, że ludzie dopłacają do tematu:-D. To pewnie z tych doktorów, co to chcieli Rosjan wysłać na słońce. Słońce gorące, to z wyliczeń im wyszło, że powinni lądować w nocy :-D Elektorat :-D
    Autor: Tomasz
    2020-01-25 21:23:47
  • „Nowy” licznik z lepszym stanem kupił na złomie
    Ciekawe, to co zrobić gdy stary licznik na prawde się zepsuje? Jechać po wymianie na korekte licznika I dajmy np. Na to jechac ok 100 km do najbliższego warsztatu i po drodze kontrola. To wg. Zaje prawa trzeba jechać na lawecie. Co raz piekniejsze prawo I sprawiedliwość oraz postęp cywilizacyjny w kraju.
    Autor: Zxy
    2020-01-25 20:10:27
  • „Nowy” licznik z lepszym stanem kupił na złomie
    Też tak miałem , kupiłem używany licznik z przebiegiem ok 90 tyś km mniejszym , ponieważ licznik oryginalny uległ uszkodzeniu i co wtedy ? czy też byłem przestępcą???
    Autor: Dany
    2020-01-25 12:04:42
  • Koperta czy dobre słowo?
    \"bo to jest nasza parafia, nie moja. To są nasze inwestycje, sprawy – nie moje.\" Ksiadz wypowiada sie jako kosciol jest nasz. Mialam okazje sie przekonac. Para mloda nie ma wyboru nie moze udekorowac sama kosciola ma narzucane z gory przez kogo i za ile. Kazdy z nas ma inne podejscie do slubu i nie koniecznie musi sie z tym zgadzac co ksiadz narzuca . Szkoda ze proboszcz nie moze tego zrozumiec i traktuje kosciol jak swoja wlasnosc. Ja rowniez uslyszalam cene za slub.
    Autor: W.
    2020-01-25 11:02:59