Środa, 11 Grudzień, Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

36-letnia piesza potrącona na Chrobrego


Bardzo niebezpiecznie robi się na przejściach dla pieszych w Szczytnie. Kolejna osoba wpadła pod samochód. Tym razem audi wjechało w 36-letnią kobietę. Do wypadku doszło na ulicy Chrobrego. Policjanci apelują o większą ostrożność i do kierowców, i do pieszych.Do zdarzenia doszło około godz. 14, w piątek 29 listopada. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szczycieńskiego szpitala.

 

- Jak wynika ze wstępnych naszych ustaleń, kierujący pojazdem audi, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych w wyniku czego doszło potrącenia 36-letniej kobiety – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 26-letni kierujący audi był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniali wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


 

Na szczęście już tego samego dnia mieszkanka Szczytna opuściła szpital.

 

 

Policjanci apelują do wszystkich pieszych, którzy zamierzają wejść na tzw. zebrę oraz kierowców, którzy dojeżdżają do pasów o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w trwającym jesiennym sezonie, gdy widoczność jest znacznie ograniczona z uwagi na warunki pogodowe.

 

Fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstuKomentarze do artykułu

prawdziwek

a ja apeluję aby zabrać im komórki !

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze