Reklama


Reklama

Zderzenie z jeleniem, ranny kierowca land rovera


W niedzielę, 27 września w okolicach Spychowa land rover zderzył się z jeleniem. Autem jechały trzy osoby. Najbardziej ucierpiał kierowca auta. Jest solidnie poraniony.Do kolizji doszło na drodze krajowej nr 59 na trasie Spychowo – Stare Kiełbonki. Na miejscu zjawili się strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. W wypadku najbardziej ucierpiał kierowca land rovera. Zajęli się nim ratownicy. Dwoje pasażerów ma mniejsze obrażenia. Im też pomocy udzielili strażacy i ratownicy medyczni.


Reklama

Zderzenia nie przeżył niestety jeleń.

 

Policjanci przypominają kierującym, aby zachowali szczególną ostrożność w rejonach narażonych na wtargnięcie zwierząt na drogę. Zderzenie samochodu ze zwierzęciem bardzo często kończy się tragicznie, nie tylko dla zwierząt, ale i dla ludzi. Jeśli widzimy zwierzę przy drodze, należy zwolnić, a nawet zatrzymać się, włączyć światła awaryjne, aby ostrzec innych kierowców.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Waga

Idiotyzm. Najbardziej poszkodowany został jeleń, który nie przeżył zderzenia z samochodem! Nie szkoda mi kierowców, którzy nie przestrzegają znaków drogowych o możliwości spotkania się ze zwierzyną. Naprawdę najbardziej żal mi jelenia.

Napisz

Reklama


Komentarze