Poniedziałek, 9 Grudzień, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wypadek przy pracy w tartaku, poważnie ranny 53-latek


Do tragicznego wypadku doszło dziś na ternie jednego z tartaków w gminie Szczytno. Poważnie ranny został 53-letni mężczyzna. Uderzyła go deska, która zablokowała się w maszynie służącej do przecierania drewna. Sprawę wyjaśniają policjanci.Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna został uderzony w głowę deską, która zablokowała się w maszynie służącej do przecierania dłużycy – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - O zdarzeniu powiadomił nas dziś operator numeru 112.

 

 

Na miejsce wypadku natychmiast wysłano zespół ratownictwa medycznego.

 

- Po zbadaniu pacjenta został on zakwalifikowany do transportu lotniczego do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie – mówi Grzegorz Achremczyk, koordynator pogotowia ratunkowego w Szczytnie. - Mężczyzna doznał urazu czaszkowo-mózgowego.


 

 

Aby nie tracić czasu ratownicy wezwali śmigłowiec i jednocześnie ruszyli z pacjentem do Szczytna. To skróciło czas udzielenia mu pomocy. Z lądowiska, znajdującego się przy szpitalu, 53-latek helikopterem LPR trafił do szpitala w Olsztynie. Stan mężczyzny jest poważny.Komentarze do artykułu

Siwy Stefan burczymucha

A w którym tartaku

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze