Piątek, 5 Czerwiec, Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

W rękawie bluzy wyniósł ze sklepu markowe perfumy


Zarzut kradzieży perfum o wartości niemal 600 zł usłyszał 38-letni mieszkaniec Szczytna. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna schował kosmetyki w rękawie bluzy, a potem wyszedł z drogerii nie płacąc za nie.



Choć do zatrzymania nie doszło bezpośrednio po dokonanej kradzieży to dzięki czujności pracownika sklepu udało się złodzieja zatrzymać kilkanaście minut później. Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 stycznia w jednej ze szczycieńskich drogerii.


Reklama

 

Reklama

 

 

- Funkcjonariusze w rozmowie z pracownikiem sklepu ustalili, że mężczyzna po tym jak schował perfumy w rękawie bluzy wyszedł ze sklepu nie uiszczając opłaty za kosmetyki – opisuje sposób działania złodzieja Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Po kilkunastu minutach zatrzymany został mężczyzna, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez pracownika sklepu. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 38-latka policjanci zabezpieczyli skradzione perfumy. Dodatkowo na potrzeby prowadzonego postępowania zabezpieczono zapis materiału wizyjnego ze sklepu.

 

 

38-letni mieszkaniec Szczytna usłyszał zarzut kradzieży mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Swoje zachowanie tłumaczył zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Szczytno/ip

 

Fot. KPP Szczytno



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Widziałem kilkukrotnie,jak wyglądają ,,odłowy\" panów rybaków. ,,Legalni kłusownicy\"- to najlepsze określenie tych bandytów.

  Otwarte oczy


  2020-06-05 09:29:07
 • Pijane rekordy na drogach powiatu
  Ja pier.... czy Ci ludzie to nie mają wyobraźni, tylko idioci jeżdżą po alkoholu, stare to a głupie. Chociaż nie trzeba alkoholu żeby kretynów na drodze spotkać, jeżdże busem to nie raz się napatrze. Ludzie ogarnijcie się, ryzykujecie życie swoje i innych!!!

  Kaja


  2020-06-05 04:08:30
 • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
  Ptaki ważniejsze od asfaltu na drodze dla burmistrza.

  Wachacz


  2020-06-04 22:38:30
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan dyrektor widocznie nie wie co się nad wodą dzieje.

  Enduro


  2020-06-04 18:43:14
 • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
  A kiedy będzie asfalt na drodze w tej wiosce ?

  Zainteresowany


  2020-06-04 15:14:19
 • Bukiet dostarczył kurier
  To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

  Maria


  2020-06-04 15:10:03
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

  Wedkarz


  2020-06-04 08:39:29
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

  Wędkarz


  2020-06-04 08:15:50
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

  MJS Blue


  2020-06-04 07:09:35
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

  Boleń


  2020-06-04 00:21:43