Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Szpital szuka lekarzy, chce rozbudować i wzmocnić kadrę


Szczycieński szpital rozbudowuje się niejako w trzech obszarach: stricte budowlanym (nowe skrzydło i SOR), sprzętowym oraz personalnym. Nieustannie bowiem trwają działania, które mają rozbudować i wzmocnić także kadrę medyczną.



We wtorek pokazywaliśmy szpital i zachęcaliśmy do podjęcia u nas pracy dwoje lekarzy z Białorusi – informuje dyrektor Beata Kostrzewa. - Trudno mi powiedzieć, jaką podejmą oni decyzję, ale wygląda na to, że im się podobało. Dużą rolę motywacyjną odgrywają trwające inwestycje, rozbudowa szpitala i nowe perspektywy.

 


Reklama

Lekarska para przebywa w Polsce od roku i ma już za sobą niełatwe procedury, dające im prawo praktykowania zawodu w naszym kraju, w tym nostryfikacje dyplomów.

Reklama

 

- Chociaż oboje są już doświadczonymi lekarzami, to w Polsce swoją drogę zawodową niejako zaczynać muszą od początku – mówi dyrektor Kostrzewa. - On jest chirurgiem, chociaż chce w Polsce pracować jako lekarz rodzinny, ona pediatrą. Obecnie pracują w Siedlcach, ale chcą na stałe osiąść w jakimś mniejszym mieście. Bardzo sympatyczni ludzie i myślę, że stanowiliby dobry nabytek dla naszego szpitala. Bardzo ich tu zachęcaliśmy, by postawili na Szczytno.



Komentarze do artykułu

fizjo

może jakis oddział rehabilitacji ? :) otoczenie przyjazne

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2020-06-09 14:37:55

Rekownica chce mieć logo

  • Poniedziałek, 2020-05-25 12:13:06

Ranny motocyklista trafił do szpitala

  • Poniedziałek, 2020-05-18 09:36:55

Przedłużona rozbudowa szpitala

Reklama


Komentarze

  • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
    Super. Pozdrawiam

    Arek


    2020-07-07 23:08:30
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

    mol \"do mol\"


    2020-07-07 22:35:53
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

    Kreti


    2020-07-07 22:07:13
  • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
    Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

    Czas ucieka.


    2020-07-07 18:56:21
  • Czujne kamery i burmistrz
    No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

    Tomasz


    2020-07-07 18:51:51
  • Czujne kamery i burmistrz
    Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

    Iga koziel


    2020-07-07 18:38:27
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

    k.arzyna


    2020-07-07 18:25:15
  • Czujne kamery i burmistrz
    No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

    Pan.M


    2020-07-07 15:49:27
  • Policjanci ukarali... policjantkę
    Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

    Ale mi sensacja.


    2020-07-07 14:11:17
  • Dowóz uczniów z „postojowym”
    A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

    Żeby za darmo nie płacić.


    2020-07-07 14:02:53