Reklama


Reklama

Szczytno Świetlną Stolicą Warmii i Mazur (zdjęcia)


Szczytno wygrało wojewódzki etap plebiscytu miast „Świetlna Stolica Polski”. W nagrodę do naszego miasta trafi 10 tys. zł na zakup sprzętu AGD, który powędruje do najbardziej potrzebujących mieszkańców. Jeśli Szczytno wygra drugi etap, to miasto może otrzymać w nagrodę nawet 40 tys. zł.Z sukcesu zadowolona jest Katarzyna Furczak, naczelnik wydziału promocji i rozwoju gospodarczego miasta, bo to jej wydział zgłosił Szczytno do tej zabawy, a potem promował akcję i zachęcał mieszkańców do głosowania.


Reklama

 

- Ale najwięcej pracy i tak wykonali mieszkańcy Szczytna oraz przyjaciele, którzy musieli internetowo zagłosować na nasze miasto – mówi pani Katarzyna. - Jak widać Szczytno potrafi się zjednoczyć i być najlepsze w województwie, a wkrótce być może i w kraju. Bardzo mnie to cieszy, bo jest to niesamowita promocja naszego pięknego Szczytna.

 

 

Z danych organizatora zabawy, firmy Energa, wynika, że w plebiscycie wzięło udział 188 miast z całej Polski, a internauci łącznie oddali ponad 84 tysięcy głosów.

Reklama

 

W pierwszym etapie wyłoniono 16 miast, przedstawicieli województw. Drugi etap ruszy 14 stycznia i potrwa do 25 stycznia. - Już dziś gorąco zachęcam do głosowania na nasze miasto – mówi Katarzyna Furczak. - Warto z trzech powodów: jest to dobra promocja naszego miasta, pieniądze z nagrody pomogą potrzebującym, a przy okazji uczestniczymy w fajnej zabawie.

 

 

Do kogo trafi sprzęt zakupiony za wygraną? - Myślę, że tu decyzję podejmie pan burmistrz po konsultacji z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – mówi Katarzyna Furczak. - Informację, że wygraliśmy ten etap, otrzymaliśmy dopiero dziś, dlatego jeszcze nie mamy wytypowanych rodzin, czy osób.Komentarze do artykułu

Kubs

Może jakiś link do głosowania?

Kamil

No to burmistrz na podwyżkę zasłużył.

Kamil

No to miasto rozkwita burmistrz z radą miasta brylują na salonach. Co by to miasto miało gdyby nie wy radni.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze