Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Szczycieński mistrz leasingu, zaprasza do współpracy


Wojciech Białobrzewski, to specjalista z zakresu leasingów, dyrektor Regionalnego Oddziału Porównywarki leasingowej.PL. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom już niejeden przedsiębiorca zyskał doskonałą ofertę leasingową. Z jego usług korzystają przedsiębiorcy z różnych branż: rolnictwa, transportu, leśnej, ale też lekarze, fizjoterapeuci, właściciele firm transportowych, czy informatycznych i biurowych... - Właściwie jestem gotów do współpracy z każdą branżą – mówi pan Wojciech. - Zachęcam do kontaktu.Ile lat pracuje pan w finansach?

 

Blisko ćwierć wieku czyli ponad połowę mojego życia...

 

Sporo. Czyli można powiedzieć, że ma pan ogromne doświadczenie w tej branży.

 

To powinni oceniać klienci, ale rzeczywiście, mam spore doświadczenie, jeśli chodzi o finansowanie wszelkich przedsięwzięć związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, czy gospodarstw rolnych.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

.

 

Myślę, że spora część mieszkańców powiatu kojarzy pana raczej z bankowością niż produktami leasingowymi.

 

Rzeczywiście tak może być, bo dotychczas zajmowałem się przede wszystkim produktami kredytowymi, a przez ostatnie 12 lat głównie współpracowałem w dużym stopniu z sektorem AGRO. Co prawda, z leasingiem miałem do czynienia już ponad 10 lat temu, ale nie w takim stopniu jak to ma miejsce teraz.

 

Skąd zatem ta zmiana?

 

Zmiany są potrzebne, żeby się trochę rozwijać. Ci klienci, którzy mieli okazję ze mną współpracować, wiedzą, że angażuję się w ich pomysł - przedsięwzięcie i bardzo sobie cenię prostotę pewnych procedur. Ważny jest też czas. Jeszcze niedawno musiałem mocno konkurować z ofertami leasingowymi i przyznam, że nie było to takie łatwe. Zmiana grupy produktów jest dla mnie mniej ważna, bowiem nadal staram się profesjonalnie analizować wszystkie warunki ofert i wskazywać to, co w nich jest dobre dla klienta. Leasing to świetna forma finansowania, ale nie zastąpi w każdym przypadku kredytu – choć bardzo się stara.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 

Jest pan dyrektorem Regionalnego Oddziału Porównywarki leasingowej.PL. Czym jest właściwie porównywarka leasingowa?

 

W najprostszym ujęciu pomaga uzyskać najlepszy leasing. Jest narzędziem, które umożliwia porównanie wielu ofert leasingu, dostępnych w danej chwili na rynku. Jeśli mamy np. jakiś upatrzony samochód czy maszynę, to dzięki porównywarce możemy sprawdzić, gdzie aktualnie jest najlepsza oferta finansowania. Oczywiście, potrzeby klientów są różne, dlatego moja fachowa pomoc lub porada w konstrukcji parametrów oferty jest bardzo przydatna. Oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. Klient oszczędza dzięki temu sporo czasu i pieniędzy. Lokalny Oddział Porównywarki Leasingowej jeszcze bardziej skraca ten czas – zapytanie można złożyć przez lokalną stronę internetową, a podpisanie umowy możliwe jest w siedzibie klienta lub w naszym biurze w Szczytnie.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

.

Czy pandemia to dobry czas na inwestycje w firmach?

 

Dużo zależy od specyfiki danej branży. Stare porzekadło mówi, że inwestować powinno się w gorszym okresie, żeby jak najwięcej zyskać w czasie hossy i coś w tym jest. Zawsze jakieś cykle koniunkturalne nam towarzyszą. Być może efektem tych obaw jest większe zainteresowanie klientów sprzętem i samochodami używanymi, bo takich zapytań mam najwięcej. Ale jednocześnie leasing instalacji fotowoltaicznych nigdy nie cieszył się większym powodzeniem jak właśnie teraz. Leasing maszyn i urządzeń leśnych i rolniczych z dotacjami UE to również stała pozycja sprzedażowa.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 

Zatem jaki leasing jest obecnie najlepszy?

 

Ilu klientów, tyle odpowiedzi. Tu znowu trzeba się pochylić nad każdym przypadkiem indywidualnie. I po to jestem właśnie ja. Klienci cenią sobie ten indywidualny kontakt, bo nie muszą godzinami dyskutować z konsultantami poszczególnych firm, czy błądzić w internecie. Porównywarka współpracuje z 15 firmami leasingowymi, a oferta każdej z nich wcale nie jest taka sama – występują pewne specjalizacje. A ja staram się pomagać wybrać tę najlepszą.

 

Kto może skorzystać z pana usług?

 

Właściwie każda branża. Rolnicy, transport, zakłady usług leśnych, taksówkarze, piekarze, fizjoterapeuci, lekarze, stomatolodzy, prawnicy, lekarze weterynarii... Tu naprawdę nie ma ograniczeń. Leasing to dobre rozwiązanie na zakup maszyny, samochodu, ale też sprzętu do biura, komputerów, czy sprzętu fotograficznego. Przedsiębiorca nie musi od ręki wydawać całej kwoty na dany sprzęt, a opłaca jedynie miesięczne raty w ustalonej wygodnej wysokości.

Taki indywidualny doradca, opiekun, to naprawdę ważna rzecz, bo klienci mają mnie zawsze pod ręką. Służę im pomocą w każdej chwili.

 

 

Dziękuję za rozmowę.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 Komentarze do artykułu

Janusz Polowy

Korzystałem z PorownywarkiLeasingowej. 2 lata temu - teraz mam nowy leasing do zrobienia. Fajnie że jest stacjonarnie - przyjdę do biura.

ALDONA RUNO

POWODZENIA.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Facet odleciał. Aby tylko zaistnieć. Może coś mądrego wymyślić dla żyjących, Panie Radny. Rzeczywiście skład Rady tej kadencji mamy wyjątkowo dobrany. Jeden wart drugiego- same asy.

  dr


  2021-09-27 12:59:02
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  W Szczytnie to świecka tradycja- jeszcze nigdy nie zrobiono nic na czas, zgodnie z planem.

  dr


  2021-09-27 12:54:55
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Dlaczego w takich sprawach wypowiadają się faceci , a to dotyczy dramatu kobiet . W latach końca 80 tych jechałem z Olsztyna pociągiem ze starszą wówczas kobietą . Ona mi powiedziała ( głośno było na temat aborcji) \" co oni politycy będą się zajmować moją dupą to moja sprawa , niech się zajmą , aby ludziom było lepiej żyć .

  Zdzysk


  2021-09-27 09:53:29
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Ręka rękę myje....

  Tomasz


  2021-09-27 07:07:51
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Może i byłbym za tą inicjatywą, gdyby nie to, ze firmuje ją Paweł Wicha-Krassowski. Takie tematy powinny być podejmowane przez środowiska - osoby, których te sprawy bezpośrednio dotyczą. A tak - staje się to zwykłą hucpą polityczną, bez krzty szacunku dla prawdziwych dramatów ludzkich. Zdaje się, że jakieś wybory będą szybciej, niż zakłada to kalendarz.

  Krajan


  2021-09-26 20:50:14
 • Zazdrosny anonim na starostę
  mol , i z tym się z Tobą zgadzam.

  Coś tu nie tak .


  2021-09-26 19:51:22
 • Nartom wodnym „zaszkodził” muł
  zaszkodził muł... w głowach samorządowców

  Kolega Krzyśka


  2021-09-26 18:06:35
 • Konkurs Eko Pocztówka z wakacji, do wygrania rower
  W sierpniu też miał być konkurs z butelek plastykowych na ścieżce rowerowej Szczytno-Biskupiec , i guzik z pętelką wyszedł z tego.

  Jaja sobie robicie .


  2021-09-26 08:48:05
 • Dlaczego podkładki tarasowe są ważne? 
  Żona od zawsze chciała ładny drewniany taras, a że ja się nie znam na jego budowie, to zleciłem to firmie Parkietlux. Nie wiem czy stosowali podkładki, ale na pewno zrobili wszystko dobrze, bo po 4 latach nic się z tarasem nie dzieje.

  Marek


  2021-09-26 02:42:34
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w ruiny :-)

  raczej


  2021-09-25 22:49:38