Reklama


Reklama

Szczycieński mistrz leasingu, zaprasza do współpracy


Wojciech Białobrzewski, to specjalista z zakresu leasingów, dyrektor Regionalnego Oddziału Porównywarki leasingowej.PL. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom już niejeden przedsiębiorca zyskał doskonałą ofertę leasingową. Z jego usług korzystają przedsiębiorcy z różnych branż: rolnictwa, transportu, leśnej, ale też lekarze, fizjoterapeuci, właściciele firm transportowych, czy informatycznych i biurowych... - Właściwie jestem gotów do współpracy z każdą branżą – mówi pan Wojciech. - Zachęcam do kontaktu.Ile lat pracuje pan w finansach?

 

Blisko ćwierć wieku czyli ponad połowę mojego życia...

 

Sporo. Czyli można powiedzieć, że ma pan ogromne doświadczenie w tej branży.

 

To powinni oceniać klienci, ale rzeczywiście, mam spore doświadczenie, jeśli chodzi o finansowanie wszelkich przedsięwzięć związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, czy gospodarstw rolnych.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

.

 

Myślę, że spora część mieszkańców powiatu kojarzy pana raczej z bankowością niż produktami leasingowymi.

 

Rzeczywiście tak może być, bo dotychczas zajmowałem się przede wszystkim produktami kredytowymi, a przez ostatnie 12 lat głównie współpracowałem w dużym stopniu z sektorem AGRO. Co prawda, z leasingiem miałem do czynienia już ponad 10 lat temu, ale nie w takim stopniu jak to ma miejsce teraz.

 

Skąd zatem ta zmiana?

 

Zmiany są potrzebne, żeby się trochę rozwijać. Ci klienci, którzy mieli okazję ze mną współpracować, wiedzą, że angażuję się w ich pomysł - przedsięwzięcie i bardzo sobie cenię prostotę pewnych procedur. Ważny jest też czas. Jeszcze niedawno musiałem mocno konkurować z ofertami leasingowymi i przyznam, że nie było to takie łatwe. Zmiana grupy produktów jest dla mnie mniej ważna, bowiem nadal staram się profesjonalnie analizować wszystkie warunki ofert i wskazywać to, co w nich jest dobre dla klienta. Leasing to świetna forma finansowania, ale nie zastąpi w każdym przypadku kredytu – choć bardzo się stara.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 

Jest pan dyrektorem Regionalnego Oddziału Porównywarki leasingowej.PL. Czym jest właściwie porównywarka leasingowa?

 

W najprostszym ujęciu pomaga uzyskać najlepszy leasing. Jest narzędziem, które umożliwia porównanie wielu ofert leasingu, dostępnych w danej chwili na rynku. Jeśli mamy np. jakiś upatrzony samochód czy maszynę, to dzięki porównywarce możemy sprawdzić, gdzie aktualnie jest najlepsza oferta finansowania. Oczywiście, potrzeby klientów są różne, dlatego moja fachowa pomoc lub porada w konstrukcji parametrów oferty jest bardzo przydatna. Oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. Klient oszczędza dzięki temu sporo czasu i pieniędzy. Lokalny Oddział Porównywarki Leasingowej jeszcze bardziej skraca ten czas – zapytanie można złożyć przez lokalną stronę internetową, a podpisanie umowy możliwe jest w siedzibie klienta lub w naszym biurze w Szczytnie.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

.

Czy pandemia to dobry czas na inwestycje w firmach?

 

Dużo zależy od specyfiki danej branży. Stare porzekadło mówi, że inwestować powinno się w gorszym okresie, żeby jak najwięcej zyskać w czasie hossy i coś w tym jest. Zawsze jakieś cykle koniunkturalne nam towarzyszą. Być może efektem tych obaw jest większe zainteresowanie klientów sprzętem i samochodami używanymi, bo takich zapytań mam najwięcej. Ale jednocześnie leasing instalacji fotowoltaicznych nigdy nie cieszył się większym powodzeniem jak właśnie teraz. Leasing maszyn i urządzeń leśnych i rolniczych z dotacjami UE to również stała pozycja sprzedażowa.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 

Zatem jaki leasing jest obecnie najlepszy?

 

Ilu klientów, tyle odpowiedzi. Tu znowu trzeba się pochylić nad każdym przypadkiem indywidualnie. I po to jestem właśnie ja. Klienci cenią sobie ten indywidualny kontakt, bo nie muszą godzinami dyskutować z konsultantami poszczególnych firm, czy błądzić w internecie. Porównywarka współpracuje z 15 firmami leasingowymi, a oferta każdej z nich wcale nie jest taka sama – występują pewne specjalizacje. A ja staram się pomagać wybrać tę najlepszą.

 

Kto może skorzystać z pana usług?

 

Właściwie każda branża. Rolnicy, transport, zakłady usług leśnych, taksówkarze, piekarze, fizjoterapeuci, lekarze, stomatolodzy, prawnicy, lekarze weterynarii... Tu naprawdę nie ma ograniczeń. Leasing to dobre rozwiązanie na zakup maszyny, samochodu, ale też sprzętu do biura, komputerów, czy sprzętu fotograficznego. Przedsiębiorca nie musi od ręki wydawać całej kwoty na dany sprzęt, a opłaca jedynie miesięczne raty w ustalonej wygodnej wysokości.

Taki indywidualny doradca, opiekun, to naprawdę ważna rzecz, bo klienci mają mnie zawsze pod ręką. Służę im pomocą w każdej chwili.

 

 

Dziękuję za rozmowę.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 Komentarze do artykułu

Janusz Polowy

Korzystałem z PorownywarkiLeasingowej. 2 lata temu - teraz mam nowy leasing do zrobienia. Fajnie że jest stacjonarnie - przyjdę do biura.

ALDONA RUNO

POWODZENIA.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Wypij, Krassowski, Szumny... czyli Porozumienie buduje się w Szczytnie
  Trzymają z PIS , to tak jak PIS i tyle w temacie. Sama \"dobroć\"

  ha ha


  2021-02-26 11:30:52
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Bardziej by mu pomógł, gdyby znalazł nowy dom dla tego psa niż do schroniska. TO jakby dziecko zabrać z rodziny do domu dziecka.

  GOść


  2021-02-26 10:16:40
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  To jest rozwiązanie problemu? Wysłanie staruszka do schroniska? I jeszcze wójt lansuje się na bohatera. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakby nie można było włożyć minimum wysiłku i znaleźć psiakowi nowy dom.

  Załamana


  2021-02-26 00:46:48
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Największym muzykiem ze Szczytna był Tadzio Machela. To był poeta i prawdziwy artysta

  Tadeusz Machela


  2021-02-25 12:23:32
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Modlimy się o cud uzdrowienia dla Księdza za przyczyną Wandy Boniszewskiej, której proces beatyfiakcyjny właśnie ruszył. Ona ofiarowała swoje cierpienia za kapłanów, miała też dar uzdrawiania i stygmaty. Modlą się za Księdza Siostry od Aniołów, Karmelitanki Bose w Łasinie i my! Kto chce niech do nas dołącza. Kochamy Księdza

  Dagmara


  2021-02-25 08:52:04
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku.

  Gość


  2021-02-25 08:27:22
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Cudem Bozym jest sama osoba KS. Andrzeja. Jest to człowiek o głębokich pokładach nadziei i i wiary. W swoim życiu nie spotkałem osoby o tak silnym powołaniu i tym że całym sobą wnosi tyle dobra . Miałem 10 lat gdy poznałem Ks. Andrzeja a dziś mam 40 lat. Myślę że Bóg mam co do samej osoby Księdza Andrzeja szczytny plan. Wiara czyni cuda A nadzieja zawsze umiera ostatnia. Polaczmy się w modlitwie.Niech Ksiądz Andrzej poczuje siłę potrzebna by iść dalej i nauczać słowo Boże. Okazmy miłosierdzie i wsparcie jakie jest potrzebne Andrzejowi poslanikowi Boga.

  Marian Lisnianski


  2021-02-25 01:50:35
 • Zaszczepiony sanepid, zachęca do szczepień
  Z chęcią, tylko terminów brak

  Ela


  2021-02-24 20:01:27
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Pan JM przedstawiciel rady gospodarczej, to może mógłby zachować więcej szacunku do samego siebie, bo występy na zdjęciach, filmach i teledyskach z morsami hluby nie przynoszą, zwłaszcza, że często jest tam widoczne przechylanie kubeczków, szklaneczek, z jakimś \"tajemniczym %\" płynem

  WcPicker


  2021-02-24 19:21:20
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Nie znam księdza osobiście. Zazdroszczę takiej wiary i ufności. Nie jeden na miejscu księdza błagał by Boga o cud. Życzę by każdego dnia dobry Pan obdarzał księdza potrzebnymi łaskami, by świadectwo życia przemianiało serca wszystkich którzy towarzyszą księdzu i czytają te słowa. Serdeczne Bóg zapłać.

  Tomek


  2021-02-24 18:11:10