Reklama


Reklama

Schudnij zdrowo i skutecznie – radzą ekspertki z Naturhouse w Szczytnie


PROMOCJA. Jak skutecznie i zdrowo schudnąć radzą Angelika Wiśniewska i Małgorzata Miszkiewicz z Naturhouse w Szczytnie, przy ulicy Odrodzenia 4/2. Przeczytaj, dlaczego warto skorzystać z ich wiedzy.

  

Do tej pory próbowałaś różnych diet, jednak zawsze kończyły się one efektem jo-jo? Masz dosyć niesmacznych, skomplikowanych posiłków i ciągłego uczucia głodu? Szukasz trwałego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Czas wyjść poza dotychczasowy schemat. Pozbądź się zbędnych kilogramów łatwo i skutecznie!

 

 

Jak to działa?

 

Naturhouse to największa w Polsce sieć Centrów Dietetycznych. Pomagamy w walce z nadwagą i otyłością, ale również z innymi dietozależnymi dolegliwościami, takimi jak niedowaga, zły stan włosów, skóry i paznokci, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, podwyższony cholesterol itp.

 

 

Pomoc uzyskają osoby z chorobami tarczycy, cukrzycą, insulinoopornością oraz innymi schorzeniami, które mogą przyczyniać się do wzrostu masy ciała. Pod opieką mamy kobiety i mężczyzn, jak i dzieci powyżej szóstego roku życia - mówi Angelika Wiśniewska, dietetyk Naturhouse

 

 

Naszym atutem jest KOMPLEKSOWOŚĆ w przystępnej cenie. Kuracja Naturhouse to połączenie kilku elementów, dzięki którym otrzymujemy skuteczne i trwałe rezultaty:

 

* indywidualnie dobrany plan żywieniowy dopasowany do potrzeb danego organizmu;

 

* suplementy diety na bazie naturalnych składników, które wspomagają osiągnięcie założonych efektów, działają odżywczo i prozdrowotnie;

 

* stałą opiekę dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych, dzięki którym utrzymujemy wysoki poziom motywacji i monitorujemy efekty, stale dopasowując dietę i suplementację do aktualnych wyników.

 

 

Nasza kuracja to styl życia. Jedzenie staje się przyjemnością, a jednocześnie paliwem, dzięki któremu funkcjonujesz prawidłowo, świetnie się czujesz, a wyniki Twoich badań poprawiają się - dodaje dietetyk

 

 

Rola specjalisty

 

Rola specjalisty, który poprowadzi Cię przez całą kurację, jest nieoceniona. Podczas pierwszej wizyty dietetyk wykona pomiary (m.in. badanie poziomu tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej) oraz przeprowadzi szczegółowy wywiad uwzględniający Twoje choroby, zażywane leki oraz nawyki fizjolog­iczne. Dzięki temu specjalista ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę, uwzględniając przy tym Twoje potrzeby i stan zdrowia. Dotychczasowe diety zaczerpnięte z książek, gazet i Internetu mogą tylko zniechęcić do walki.

 

 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI DIETETYCZNEJ

- wystarczy umówić się telefonicznie

Szczytno, ul. Odrodzenia 4/2

TEL. 791 234 503Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze