Reklama


Reklama

Rekownica chce mieć logo


Własny, rozpoznawalny symbol, swoisty herb, chcą mieć już nawet niewielkie miejscowości. I dlatego Grupa Odnowy Wsi Rekownica ogłosiła konkurs na logo.- Udział w konkursie może wziąć każdy, choćby i ze Śląska czy Zakopanego – mówi Agnieszka Remuszko z Grupy Odnowy Wsi, a jednocześnie prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Rekownica. - Warunek jest jeden. Logo musi być tematycznie powiązane z rybami, z rybołówstwem.

 

Ten warunek ma swoje logiczne uzasadnienie. Rekownica zamierza w niedalekiej przyszłości stać się wsią tematyczną, a jej wyróżnikiem mają być właśnie ryby.


Reklama

 

- Już mamy we wsi wędzarnię, tablicę ogłoszeń w kształcie wielkiej ryby, piaskownicę jak łódź i huśtawki dla dzieci, oczywiście też w kształcie ryb – wymienia pani Agnieszka.

 

Nagrodą w konkursie będzie wskazywanie autora przy wykorzystywaniu herbu – logo, m.in. jako witaczy czy przy innych gadżetach reklamowych.

Reklama

 

Na projekty logo Rekownicy organizatorzy konkursu czekają aż do 15 lipca. Można je wysyłać do pani Agnieszki mailem: batory13@gmail.com lub wrzucać do skrzynki pocztowej Haliny Mikos, w Rekownicy 7a.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze