Piątek, 7 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Reklama


Reklama

Opel uderzył w przydrożną barierkę, 31-letni kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)


W koszmarnym wypadku w okolicach Antonii (gmina Rozogi) zginął 31-letni mieszkaniec gminy Łyse. Auto, którym jechał wbiło się w przydrożną barierkę. Potem się zapaliło. Mężczyzna nie miał najmniejszych szans na przeżycie.Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 21. Opel vectra jechał od strony gminy Łyse. W okolicach wsi Antonia (gmina Rozogi) jego samochód zjechał z jezdni i uderzył w barierkę ochronną znajdującą się na drogowym mostku. Po uderzeniu samochód się zapalił.

 

Początkowo śledczy mieli trudności z ustaleniem, kim jest kierowca. W aucie nie znaleziono żadnych dokumentów, a ciało było w takim stanie, że trudno było je zidentyfikować. Ostatecznie okazało się, że kierowca to 31-letni Kamil, mieszkaniec gminy Łyse.


Reklama

 

Przez kilka godzin na miejscu tragedii pracowali policyjni technicy oraz prokurator. Zabezpieczali ślady, które być może pomogą im ustalić przyczynę tej tragedii.

 

Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

 Komentarze do artykułu

To chyba nie jest prawidłowe że barierka ochronna znalazła się w samochodzie. To powinno być tak zrobione żeby chroniło przed skutkami uderzenia.

gość

dokumenty mogły się spalić.. #NalezySie tylko współczuć rodzinie.

taka prawda

Od dawna wiadomo, że na tych terenach przepisy drogowe nie obowiązują.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze