Niedziela, 20 Październik, Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Najlepszy klub fitness w Szczytnie - STEEL FACTORY zaprasza na zajęcia!


PROMOCJA. Crossfit, Kettlebells, Full Body Workout, Brzuch i Pośladki, Mobility, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów... Treningi indywidualne. Zajęcia prowadzą profesjonalni i utytułowani trenerzy personalni. Przyjdź na pewno znajdziesz coś dla siebie. (Liczba miejsc ograniczona). Ulica Moniuszki 1, tel. 518-768-987. 

 

Crossfit – to zajęcia, które zawierają elementy podnoszenia ciężarów, gimnastyki i aerobów. Trening przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć przygodę ze sportem. Zadania i ich intensywność są dopasowywane do możliwości ćwiczącego. Formy treningów są różnorodne. Czasem są to krótkie i intensywne zadania, innym razem dłuższe w postaci aerobów, bądź takie gdzie skupiamy się na wykonaniu tylko kilku ruchów.

 

 

Mobility – zajęcia, na których skupiamy się na rozciąganiu i niwelowaniu napięć wywołanych stresem, czy nieprawidłową pozycją naszego ciała w życiu codziennym. Używamy technik automasażu za pomocą rollera, piłek, rurek pcv, czy rozciągania z gumą.

 

Brzuch i Pośladki – jak sama nazwa wskazuje skupiamy się głównie na wyszczególnionych partiach, ale przy okazji pracuje też całe nasze ciało. Zajęcie bardzo cenione i lubiane przez kobiety, ale mężczyźni również chętnie biorą w nich udział.

 

Kettlebells – zajęcia, na których w głównej mierze pracujemy z odważnikami kulowymi. Do ćwiczeń używamy również masy własnego ciała. Nie wykonujemy tutaj dużej ilości powtórzeń, a skupiamy się głównie na budowaniu siły, następnie wytrzymałości. Elementy poprawnego oddechu, dopięcia całego ciała i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu ćwiczeń - to coś na co kładziemy największy nacisk.


 

Full Body Workout – trening obwodowy, stacyjny. Pracujemy tutaj na obciążeniu zewnętrznym w postaci hantli, sztang, odważników oraz z użyciem akcesoriów w postaci: lin, skakanek, piłek i innych – pracujemy na specjalnie ustawionych stacjach.

 

Senior – zajęcia, na których wzmacniamy nasze ciało za pomocą wzorców ruchowych. Przywracamy elastyczność, budujemy siłę i zwiększamy wytrzymałość naszego ciała. Nauka oddychania i poprawnego ustawienia naszego ciała zapewni lepszy komfort ruchu i samopoczucia w życiu codziennym.

 

Na każdych zajęciach skupiamy się na wykonaniu każdego ćwiczenia poprawnie. Nauczamy poprawnych wzorców ruchowych, oddechu i kładziemy nacisk na to aby poznać swoje ciało. Najpierw stawiamy na jakość, później na ilość wykonywanych powtórzeń. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i staramy się, aby podopieczny wiedział, że jest w dobrych rękach. W zajęciach mogą brać udział osoby w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Intensywność dobierana jest indywidualnie.

 

Zapraszamy!

Zespół STEEL FACTORY

Szczytno, ul. Moniuszki 1. Tel. 518 768 987Komentarze do artykułu

Nicko

no fakt, Fabryka Stali nazwa ok. tym bardziej że wracamy do takich nazw vide Manufaktura Piwna na przykład...

Mam pytanie

a po polsku nie można by było ?

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-18 16:17:24
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
  Autor: Śmieszek
  2019-10-18 14:21:02
 • Wiadro śmieci warte 500 zł
  Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
  Autor: Gość
  2019-10-17 18:32:14
 • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
  Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
  Autor: Gość
  2019-10-17 17:38:13
 • Ciekawostki prowincjonalne – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Dawna nazwa naszych terenów - zamieszkałych przez przez pruskie plemię Galindów - czyli Galindia - właśnie oznaczała tzw. kresy, podobnie jak \"ukraina\"
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-17 16:26:18
 • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
  Jak można nie sprawdzić co to za ankieta. Czy nauczyciele ślepo wykonują pollecenia.Nie można też hejtować,po co tyle wrogości.
  Autor: Zaniepokojona
  2019-10-17 11:07:42
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie gościu pierwszy i ostatni komunikat PPIS. Komunikaty sprzeczne a stan faktyczny bez zmian. Sprawa jest prosta. p. Ochenkowski - brat p. Górskiej. Szkoda tylko, że takie zagrywki załatwia się kosztem mieszkańców.
  Autor: Zwierzak
  2019-10-17 07:49:47
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie, Człowieku rozumny, wszystkie komunikaty w tej sprawie! To się kupy nie trzyma! Wszyscy w d...e mają, jak, w jakiej formie i po co dają obwieszczenia dla ludu (podobno ciemnemu). Komunikat PPIS został podpisany przez niejakiego OCHENKOWSKIEGO (z upoważnienia). Co tam było napisane - to sobie przypomnij. Potem komunikat burmistrza - co tam było napisane - też poczytaj. A potem złóż to sobie w całość. Następnie napij się wody.
  Autor: Śmieszek
  2019-10-16 15:50:41
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Ja bym wstrzymał się od picia tej wody. W szczególności dzieci. Bakterie które wykryto są bardzo odporne i przenikają do sieci wodociągowej. Praktycznie nie są do wytępienia prostackim metodami .
  Autor: Szczytnianin
  2019-10-16 15:17:50
 • Ciekawostki prowincjonalne – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Po co ta polityka, panie Mądrzejowski? Bez niej byłby całkiem fajny felieton.
  Autor: lena
  2019-10-16 08:34:07