Wtorek, 28 Styczeń, Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Najlepszy klub fitness w Szczytnie - STEEL FACTORY zaprasza na zajęcia!


PROMOCJA. Crossfit, Kettlebells, Full Body Workout, Brzuch i Pośladki, Mobility, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów... Treningi indywidualne. Zajęcia prowadzą profesjonalni i utytułowani trenerzy personalni. Przyjdź na pewno znajdziesz coś dla siebie. (Liczba miejsc ograniczona). Ulica Moniuszki 1, tel. 518-768-987. 

 

Crossfit – to zajęcia, które zawierają elementy podnoszenia ciężarów, gimnastyki i aerobów. Trening przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć przygodę ze sportem. Zadania i ich intensywność są dopasowywane do możliwości ćwiczącego. Formy treningów są różnorodne. Czasem są to krótkie i intensywne zadania, innym razem dłuższe w postaci aerobów, bądź takie gdzie skupiamy się na wykonaniu tylko kilku ruchów.

 

 

Mobility – zajęcia, na których skupiamy się na rozciąganiu i niwelowaniu napięć wywołanych stresem, czy nieprawidłową pozycją naszego ciała w życiu codziennym. Używamy technik automasażu za pomocą rollera, piłek, rurek pcv, czy rozciągania z gumą.

 

Brzuch i Pośladki – jak sama nazwa wskazuje skupiamy się głównie na wyszczególnionych partiach, ale przy okazji pracuje też całe nasze ciało. Zajęcie bardzo cenione i lubiane przez kobiety, ale mężczyźni również chętnie biorą w nich udział.


Reklama

 

Kettlebells – zajęcia, na których w głównej mierze pracujemy z odważnikami kulowymi. Do ćwiczeń używamy również masy własnego ciała. Nie wykonujemy tutaj dużej ilości powtórzeń, a skupiamy się głównie na budowaniu siły, następnie wytrzymałości. Elementy poprawnego oddechu, dopięcia całego ciała i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu ćwiczeń - to coś na co kładziemy największy nacisk.

 

Full Body Workout – trening obwodowy, stacyjny. Pracujemy tutaj na obciążeniu zewnętrznym w postaci hantli, sztang, odważników oraz z użyciem akcesoriów w postaci: lin, skakanek, piłek i innych – pracujemy na specjalnie ustawionych stacjach.

 

Senior – zajęcia, na których wzmacniamy nasze ciało za pomocą wzorców ruchowych. Przywracamy elastyczność, budujemy siłę i zwiększamy wytrzymałość naszego ciała. Nauka oddychania i poprawnego ustawienia naszego ciała zapewni lepszy komfort ruchu i samopoczucia w życiu codziennym.

Reklama

 

Na każdych zajęciach skupiamy się na wykonaniu każdego ćwiczenia poprawnie. Nauczamy poprawnych wzorców ruchowych, oddechu i kładziemy nacisk na to aby poznać swoje ciało. Najpierw stawiamy na jakość, później na ilość wykonywanych powtórzeń. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i staramy się, aby podopieczny wiedział, że jest w dobrych rękach. W zajęciach mogą brać udział osoby w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Intensywność dobierana jest indywidualnie.

 

Zapraszamy!

Zespół STEEL FACTORY

Szczytno, ul. Moniuszki 1. Tel. 518 768 987Komentarze do artykułu

Nicko

no fakt, Fabryka Stali nazwa ok. tym bardziej że wracamy do takich nazw vide Manufaktura Piwna na przykład...

Mam pytanie

a po polsku nie można by było ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Trafienie „drogówki” w Gromie
  Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
  Autor: Ilona
  2020-01-28 16:13:59
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
  Autor: gość
  2020-01-28 13:23:33
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
  Autor: Rychu
  2020-01-28 12:20:14
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
  Autor: Radosny
  2020-01-28 12:17:22
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
  Autor: X-Men
  2020-01-28 11:24:14
 • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
  Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
  Autor: Albert
  2020-01-28 10:13:13
 • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
  Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
  Autor: Janusz
  2020-01-28 10:02:27
 • GieKSa Cup 2020 – gospodarze wyjątkowo gościnni (zdjęcia)
  Wczoraj napisalam krytyczny,ale prawdziwy komentarz pod artykułrm dyrektor Walas. Wstyd redakcjo Tygodnika Szczytno, że ustawiliście moderacje i krytyczne komenarze się nie ukazuja.ile wam za to zapłaciła p. Walas?
  Autor: Basia
  2020-01-28 08:52:19
 • Szkoła sportowa w Szczytnie ma sprzymierzeńców
  Bo bo
  Autor: To nie ci ludzie mają się zająć sportem w Szczytnie, tylko ktoś z zewnątrz trener z licencją.
  2020-01-27 22:30:51
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Ludzie co ma Pabich do pracy wykonywanej przez M.Walas. Jary jak ktoś pojęcia nie ma o pracy więc głosu niech nie zabiera. Chyba jesteś z grona wazeliniarzy i żal ściska że na tych fotografiach Ciebie nie ma.Ale na fotkę też trzeba zapracować. Pozdrawiam
  Autor: Marlena
  2020-01-27 22:18:55

Reklama