Środa, 18 Wrzesień, Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Najlepszy klub fitness w Szczytnie - STEEL FACTORY zaprasza na zajęcia!


PROMOCJA. Crossfit, Kettlebells, Full Body Workout, Brzuch i Pośladki, Mobility, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów... Treningi indywidualne. Zajęcia prowadzą profesjonalni i utytułowani trenerzy personalni. Przyjdź na pewno znajdziesz coś dla siebie. (Liczba miejsc ograniczona). Ulica Moniuszki 1, tel. 518-768-987. 

 

Crossfit – to zajęcia, które zawierają elementy podnoszenia ciężarów, gimnastyki i aerobów. Trening przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć przygodę ze sportem. Zadania i ich intensywność są dopasowywane do możliwości ćwiczącego. Formy treningów są różnorodne. Czasem są to krótkie i intensywne zadania, innym razem dłuższe w postaci aerobów, bądź takie gdzie skupiamy się na wykonaniu tylko kilku ruchów.

 

 

Mobility – zajęcia, na których skupiamy się na rozciąganiu i niwelowaniu napięć wywołanych stresem, czy nieprawidłową pozycją naszego ciała w życiu codziennym. Używamy technik automasażu za pomocą rollera, piłek, rurek pcv, czy rozciągania z gumą.

 

Brzuch i Pośladki – jak sama nazwa wskazuje skupiamy się głównie na wyszczególnionych partiach, ale przy okazji pracuje też całe nasze ciało. Zajęcie bardzo cenione i lubiane przez kobiety, ale mężczyźni również chętnie biorą w nich udział.

 

Kettlebells – zajęcia, na których w głównej mierze pracujemy z odważnikami kulowymi. Do ćwiczeń używamy również masy własnego ciała. Nie wykonujemy tutaj dużej ilości powtórzeń, a skupiamy się głównie na budowaniu siły, następnie wytrzymałości. Elementy poprawnego oddechu, dopięcia całego ciała i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu ćwiczeń - to coś na co kładziemy największy nacisk.


 

Full Body Workout – trening obwodowy, stacyjny. Pracujemy tutaj na obciążeniu zewnętrznym w postaci hantli, sztang, odważników oraz z użyciem akcesoriów w postaci: lin, skakanek, piłek i innych – pracujemy na specjalnie ustawionych stacjach.

 

Senior – zajęcia, na których wzmacniamy nasze ciało za pomocą wzorców ruchowych. Przywracamy elastyczność, budujemy siłę i zwiększamy wytrzymałość naszego ciała. Nauka oddychania i poprawnego ustawienia naszego ciała zapewni lepszy komfort ruchu i samopoczucia w życiu codziennym.

 

Na każdych zajęciach skupiamy się na wykonaniu każdego ćwiczenia poprawnie. Nauczamy poprawnych wzorców ruchowych, oddechu i kładziemy nacisk na to aby poznać swoje ciało. Najpierw stawiamy na jakość, później na ilość wykonywanych powtórzeń. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i staramy się, aby podopieczny wiedział, że jest w dobrych rękach. W zajęciach mogą brać udział osoby w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Intensywność dobierana jest indywidualnie.

 

Zapraszamy!

Zespół STEEL FACTORY

Szczytno, ul. Moniuszki 1. Tel. 518 768 987Komentarze do artykułu

Nicko

no fakt, Fabryka Stali nazwa ok. tym bardziej że wracamy do takich nazw vide Manufaktura Piwna na przykład...

Mam pytanie

a po polsku nie można by było ?

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Radni chcą mieć KRUS i pieniądze
  KRUS stać na to, aby działkę kupić, a Szczytno jest niedofinansowanym małym miastem, powinno więc walczyć o każdy grosz. Nikt z nas nie dostałby nic za darmo, za ziemię trzeba uczciwie zapłacić, a chcemy przecież, żeby nasze państwo było uczciwe.
  Autor: Magda
  2019-09-17 18:14:29
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Rada Miejska jest złożona w większości z ludzi PSL, udających niezależne obywatelskie komitety w wyborach 2018. Każdy, kto obserwuje to, co dzieje się w mieście, to wie. Radnymi w mieście są urzędnicy powiatowi. Będą walczyć z H. Żuchowskim, który jest PiS. Będą się nadymać \"w trosce o dobro miasta\". Ale jak PiS wygra te wybory do sejmu - a na to się zanosi, to tę działkę przyniosą mu w zębach. Bo będą chcieli władzy się podlizać, jak to PSL - obrotowa partia: wygrywa nasz koalicjant. Taka prawda. Bo tu nie chodzi o \"dobro miasta\" tylko przepychankę w piaskownicy: bo to moje wiaderko i ci go nie dam. Na razie - tylko do wyborów. Mogą sobie tak robić, ale jak przyszło do stawiania pomnika Lecha Kaczyńskiego w Warszawie - to wojewoda po prostu przejął plac i tyle.
  Autor: Śmieszek
  2019-09-17 18:05:29
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Niech już w tym mieście nic nie będzie poza ratuszem. Wszyscy niepotrzebni niech wyjadą do większych miast, po to, aby strzyc ich, jak przyjadą tu do rodzin, albo na wczasy. Niech już tu nic nie będzie! Zaorać, zasiać trawę i kosić - no to przynajmniej \"siano\" będzie z tego.
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-09-17 17:51:31
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Nalezalo by wprowadzić adpowiedzialność finansową wobec radnych jak i samego burmistrza za podejmowane decyzje by odpowiadali własnym majątkiem za błedy, pomyłki i fanaberie, ktorymi czestokroć się kierują. O ile burmistrz ma odrobinę dbałosci o interesy miasta i mieszkańców powinien to zaproponować na najbliższym posiedzeniu rady i poddać dyskusji.
  Autor: Dariusz
  2019-09-17 15:30:01
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Szczytno nie ma żadnych korzyści z tego, że siedziba KRUS była na terenie miasta. Tylu pracowników ilu pracowała będzie nadal pracowało, nie mam pojęcia o jakich utraconych podatkach wygaduje HŻ? Podatek od nieruchomości? Jakieś 500 zł rocznie w porównaniu z 350.000,00 zł.
  Autor: Norbert
  2019-09-17 12:25:21
 • Bezdomni umierają na naszych oczach
  I to jest radna? Bredzi. Niech przyjmie do domu kilku alkoholików z ulicy i podtrzyma ww. słowa. Wtedy będzie stała murem za alkomatem na dzień dobry.
  Autor: Ja
  2019-09-17 11:42:27
 • Firma z Gdańska chce miejski półwysep
  tylk ozaskakujacym jest ze zawsze to musi byc ktos spoza Szczytna badz okolic, po wiezy cisnien i hotelu na Pasymskiej do zludzenia przypominajacego stacje benzynową , banada z Pl Juranda sie nic nie nauczyła. Ktos sobie kupi kolejny teren jako lokate kapitalu pod kredyty banklowe a w miescie kolejna dziura w dupie bedzie. Nie mozna w naszym miescie zawiazac partnerstwa Cywilno publicznego i zrobic to we wlasnym zakresie?!
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:16:19
 • Szczytno znów wspiera policję w zakupie aut
  policja to chyba ma MSW do tego typu zadan, jako mieszkanie=c miasta nie zgadzam sie na to . Karetka pogotowani jest bardziej potrzebna niz nowy \"misiobus\" do przesiadywania za dworcem PKP i żarcia kebabów
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:12:40
 • Browar z pewnymi akcjami i planowaną przyszłością (rozmowa „Tygodnika”)
  to cos co nazywa sie piwo Jurand nie nadaje sie do pica a za cene 6 zeta to juz wogole. Mocz pawiana, kup[ilem dwa razy pierwszy i ostatni. Gratuluje spierdol.. legendy.
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:10:24
 • Budynek szkoły przy Kasprowicza pójdzie na sprzedaż?
  niepoRadni (niejaki Siudak w tamtej akcji maczał palce ) i ich szef znow odwala kiche jak z wieżą i hotelem na Pasymskiej przypominającym do złudzenia stację beznynową . Czy nie mozna w miescie zawiazac jakichs spolek , ktore takie inwestycje by wziely na siebie aby \"obcy\" nie rujnowali w ten sposob miasta i jego charakteru?
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 10:54:28