Czwartek, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Muzyka, bungee i kulomioci, czyli tegoroczne Dni i Noce Szczytna


Cugowski, Markowska, Żuki, LemON... oraz skoki na bungee, czy miting lekkoatletyczny – to najważniejsze wydarzenia tegorocznych Dni i Nocy Szczytna. Przypominamy, że impreza rozpocznie się 19 lipca i potrwa do 21 lipca.Naszą redakcję wciąż zasypują maile i telefony z zapytaniami, kto w tym roku wystąpi podczas Dni i Nocy Szczytna. Zatem przedstawiamy gwiazdy tegorocznego święta grodu. Wszystkie koncerty rozpoczynać się będą od godz. 19. Scena tradycyjnie stanie na Placu Juranda.

 

Piątek to dzień pod znakiem dance. Wystąpią: Dejw, Nowator, Danzel, PlayBoys. Support zrobi grupa MazurKids, którą kieruje Stashka. To nasz rodzimy zespół złożony z młodych artystów. Kilka dni temu nagrali swój pierwszy teledysk, który można obejrzeć między innymi na internetowej stronie „Tygodnika Szczytno”.

 

 

Sobota poświęcona będzie Krzysztofowi Klenczonowi. Na scenie zobaczymy i usłyszymy: Żuki, Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów oraz grupę LemON.


 

Niedziela będzie rockowa, na scenie pojawią się: Harlem, Patrycja Markowska oraz dwie rodzime grupy: Rock & Roni i Frajda.

 

Koncerty są oczywiście darmowe.

 

Podczas trzech dni święta grodu będzie można też skoczyć na bungee, czy obejrzeć najlepszych kulomiotów podczas mitingu lekkoatletycznego. Wśród gwiazd będzie między innymi szczytnianin Konrad Bukowiecki.Komentarze do artykułu

Wstyd

I wszędzie te zasrane disco z pola :/

Napisz


Komentarze