Reklama


Reklama

Mocne wejście do ośrodka pomocy i żądanie pieniędzy


Niefrasobliwy petent odwiedził wczoraj Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczytnie. Mężczyzna miał własną wizję udzielania mu pomocy. Gdy została odrzucona, zaczął grozić śmiercią pracownikom ośrodka. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.W czwartek, 20 sierpnia do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczytnie przyszedł petent, który już na samym wejściu do budynku zaczął „rozrabiać”. Najpierw zaczął dobijać się do drzwi, które były... otwarte. Gdy udało mu się „sforsować zaporę” zażądał wydania zasiłku pieniężnego, który mężczyźnie... nie przysługiwał.

 

 

Gdy usłyszał odmowę narosła w nim jeszcze większa agresja, którą wyładował na pracownicach ośrodka pomocy społecznej.


Reklama

 

 

- Zaczął wygrażać się, że pozabija kobiety tam pracujące – relacjonuje sierżant Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji.

 

 

Na miejsce został wezwany patrol policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu od 63-letniego mieszkańca Szczytna, który nadal krzyczał i zachowywał się bardzo agresywnie.

Reklama

 

- W związku z kierowaniem gróźb karalnych mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi – mówi sierżant Manelska. - Jego zachowanie i wypowiadane słowa będą ocenione przez sąd, który zadecyduje o dalszym losie niefrasobliwego petenta.Komentarze do artykułu

dr

Zobaczcie jak się gazetka zacięła w temacie zakażeń na terenie Szczytna. Chyba blokada informacji nałożona. Ciekawa , czy puszcza mój komentarz.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Puknij się w swój pusty łeb.

  do ali


  2021-01-28 11:54:03
 • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
  Ta ankieta znajduję się także na stronie Urzędu Miasta w Szczytnie. Nie ma tam pytań o dane wrażliwe. Bardziej skupia się na różnorakiej aktywności mieszkańców danej gminy. Warto poświęcić trochę czasu i wypełnić. Ja tak zrobiłam. Pozdrawiam

  Szczytnianka


  2021-01-28 11:35:05
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  POdobno koza w Senegalu zmarła po szczepionce na tego to wirusa

  Seneka


  2021-01-28 02:35:20
 • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
  Co to za podstęp z tą ankietą ,wyłudzenie danych do jakiegoś przekrętu ?!

  Coś dla policji.


  2021-01-27 20:19:14
 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20