Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kudrzycki „został” zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn


Niemal 200 młodych mieszkańców gminy Rozogi obejrzało na żywo mecz Plus Ligi Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lublin. Dodatkowo wójt gminy Zbigniew Kudrzycki wręczył najlepszemu zawodnikowi meczu nagrodę MVP. To efekt Programu Partnerstwa Regionalnego.Dla gminy Rozogi to przede wszystkim promocja, bo informacja o partnerstwie pojawiła się między innymi w telewizji Polsat Sport Extra oraz regionalnych rozgłośniach radiowych. - Libero olsztyńskiego zespołu występował w koszulce z herbem naszej gminy – tłumaczy Zbigniew Kudrzycki, wójt gminy Rozogi. - Dodatkowo nasza młodzież mogła na żywo obejrzeć pojedynek najlepszych polskich siatkarzy. Dla niektórych był to pierwszy w życiu taki wyjazd na ligowe mecze.

 

 

Niestety, Indykpol AZS Olsztyn przegrał 2:3. Ale emocji nie brakowało.

 

Gmina Rozogi przystąpiła do akcji partnerskiej z Indykpolem AZS Olsztyn z kilku powodów.


 

- I ten najważniejszy to wcale nie jest promocja – mówi wójt Kudrzycki. - Ale to, że dzięki temu partnerstwu nasi uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych mieli okazję spotkać się i potrenować z najlepszymi polskimi siatkarzami i trenerem. W ramach partnerstwa naszą gminę odwiedzili między innymi: Roberto Santilli – trener Indykpolu AZS Olsztyn oraz jego zawodnicy: Paweł Woicki, Paweł Pietraszko i Marcel Lux. Była to niepowtarzalna szansa, aby potrenować pod okiem profesjonalnych szkoleniowców i zawodników oraz okazja, aby porozmawiać i dowiedzieć się na przykład, że sport jest doskonałą przepustką do wielkiego świata.

 

 

Fot. Indykpol AZS OlsztynKomentarze do artykułu

Śmieszek

To w takim razie strategia obronna Wójta Kudrzyckiego kuleje! A w ogóle to przed czym się broni? Pogratulować promocji, rzeczywiście jest świetna. Dobrze przynajmniej, że dzieciaki mogły oglądać zmagania na żywo.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze