Piątek, 10 Maj
Imieniny: Antoniny, Izydory, Jana -

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

W sobotę odbyły się zawody w pływaniu o puchar Książąt Mazowieckich pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. Wystartowało 263 zawodników z 24 klubów. W tej stawce na listach startowych znaleźli się zawodnicy z Płetwala Szczytno, którzy zanotowali kilka wartościowych rezultatów w swoich kategoriach wiekowych.

CHOROSZEWSKI Ignacy w swojej kategorii wiekowej (10 lat) po zawodach w Ciechanowie zajmuje aktualnie w klasyfikacji ogólnopolskiej na dystansie 100 m stylem zmiennym pierwsze miejsce. Zawodnicy Płetwala zdobyli 17 medali (5 złotych, 7 srebrnych, 5 brązowych). Dało to klubowi 8 miejsce w klasyfikacji medalowej. W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika: CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat) zajął drugie miejsce, KRAUZA Julia (15 lat), LIS Magdalena (12 lat) i PIECHOWICZ Karolina (13 lat) trzecie miejsce, CHOROSZEWSKI Iwo (14 lat) i PIEŃKOWSKA Zuzanna (15 lat) czwarte miejsce, FILIPCZAK Nikola (12 lat) szóste miejsce, CZERNIAWSKI Tobiasz (13 lat) ósme miejsce, PIEŃKOWSKA Martyna (9 lat) jedenaste miejsce. Medale zdobyli: CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty, 2 srebrne), CHOROSZEWSKI Iwo (1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy), LIS Magdalena (1 złoty, 1 srebrny), PIECHOWICZ Karolina (1 złoty, 1 srebrny), PIEŃKOWSKA Zuzanna (1 złoty, 1 srebrny), KRAUZA Julia (1 srebrny, 1 brązowy), CZERNIAWSKI Tobiasz (2 brązowe), FILIPCZAK Nikola (1 brązowy).