Środa, 8 Grudzień
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza -

Reklama


Reklama

„Jezioro łabędzie” w Szczytnie – poniedziałek, 8 listopada


Royal Lviv Ballet odwiedzi Szczytno. W poniedziałek, 8 listopada w wykonaniu artystów będzie można zobaczyć „Jezioro łabędzie”. Wystąpią na scenie Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie. Cena biletu na to widowisko to 100 zł.

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/62879/Szczytno/Royal+Lviv+Ballet+-+Jezioro+%C5%81ab%C4%99dzie/Bilety do kupienia w MDK. Poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godzinach:10.00-15.00, wtorek 10.00-18.00

oraz pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/62879/Szczytno/Royal+Lviv+Ballet+-+Jezioro+%C5%81ab%C4%99dzie/

 

"Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. Podczas polskiego tournèe listopad, grudzień 2021 r. - arcydzieło sztuki baletowej - "Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet.


Reklama

 

Royal Lviv Ballet - zespół złożony z najlepszych solistów zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Victor Szczerbakov - solista i choreograf Bolshoi Ballet - Honorowy Artysty Rosji oraz Narodowy Artysta Ukrainy prof. Olek Petryk solista Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama