Reklama


Reklama

Jest oświadczenie burmistrza w sprawie wody


Oświadczenie Burmistrza Miasta Szczytno o warunkach przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego Szczytno.
Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Jan

To by byla zmiana z kulawego na ślepego.....

Paweł

Rafał, Grzesiu, Roberto itp. Miastem rządzi Burmistrz a nie radny, no chyba że chcecie zamiany...

Rafal

Czy Pan radny Lachacz dał by tą wode do picia swojemu dziecku? Tak sie zainteresował stanem wody, ze zrobil spotkanie 3 dni po publikacji na stronie. Zgroza.

Urlopowicz

Spędziłem w Szczytnie część urlopu. Po powrocie żona wylądowała w szpitalu, ja męczyłem się w domu. Zastanawialiśmy się długo co mogło być przyczyną naszych kłopotów żołądkowych. Teraz wszystko jasne. A dlaczego, bo po krótkiej wizycie we wrześniu, powtórka z rozrywki. Tylko w mniejszym stopniu. Ludzie ze Szczytna po odstawieniu wody z wodociagu pozbyli sie kłopotów żołądkowych. Z tego wynika, że sytuacja najprawdopodobniej istniała już od wakacji, tylko dlaczego wypłynęła dopiero teraz? Kto tak długo zignorował taki stan?

Anka J.

Bardzo mi przykro, ale nic z tego komunikatu nie wynika. Mam pić ? czy wprost przeciwnie ? Burmistrz niezbyt nam się udał :-(

Robert

Grzesiu czy też Tomciu, spotkanie odbylo sie 4 dni po wydarzeniu..... Gdzie rozum?

Roberto

Grzegorz, jesteś niepoinformowany, heheh. Przewodniczący zrobił w piątek nadzwyczajne spotkanie z Radnymi i Burmistrzem, na którym wyjaśniono sytuację. Bądź rzetelny a nie zajmuj się propagandą.

Grzegorz

A przewodniczący rady miasta nie powinien sie zajac tak waznym tematem jak jakosc wody i zdrowie mieszkańców czy raczej woli festyny organizowac?

Tomasz TK

Tekst rzeczywiście napisany niechlujnie. Maniek, panie Burmistrzu. Powiem ci jak chłop chłopu. Nową droga z pol-bruku, po pierwszym deszczu się zawaliła i chłopa wpadł motorowerem w dziurę. Na Leyka, po stłuczce, strażacy zostawili szczątki szkieł na ulicy i pojechali. Ludzie autami jeździli po tym 6 godzin. Teraz skażenie wody. Gdzie ty masz oczy? Grilują ciebie jak krupniok śląski z cebulą. Bierz się za tych niby kolegów, bo zostaniesz nagi i bosy. Za dużo tych przypadków jak na rok kadencji.

Rafał

Panie burmistrzu mieszka Pan z rodzicami? wiec trzeba było poprosić jednego z nich żeby błędy poprawili. Poza tym co to za informacja dla mieszkańców 3 dni po fakcie, gdzie Pan był w Serbii czy Palestynie, ze Pan przegapił?

Pan od fikolkow

I tu sie klania klasa 3 szkoly podstawowej tj czytanie ze zrozumieniem jak również podpisywanie niezrozumialego tekstu. Drogi burmistrzu jak również drogi przewodniczacy rady to przez wasze rece przechodzą dokumenty wiec trochę wstyd wam byc powinno niby wyksztalceni ludzie....

Śmieszek

A jak to jest, że PPIS informując na swojej stronie o złym stanie wody - mniejsza o to \"na jakim punkcie\" - nie zgłosił tego Burmistrzowi i jego służbom. Albo - dlaczego służby Burmistrza nie poinformowały swego szefa, że powinien jak najszybciej się wypowiedzieć w tej sprawie? No i widzi Pan, Panie Mańkowski - jak to jest polegać na kimkolwiek? Jak sam o siebie nie zadbasz - nikt za ciebie tego nie zrobi.

sonny

Oświadczenie jest napisane nie po polsku i niechlujnie.

Mieszkaniec

PANIE BURMISTRZU - proszę KONSULTOWAĆ POLSZCZYZNĘ każdego pańskiego PISMA Z DOBRYM, STARYM POLONISTĄ. To mnie właśnie wkurza: Urzędnicy coś napiszą - i to z błędami - w swoim dialekcie. A JA DALEJ NIE WIEM CO Z TĄ WODĄ!!! Po co Inspektorat Sanitarny ostrzegałby przed złym stanem wody tylko pracowników ZGK i Oczyszczalni Ścieków - to aby oni nie kąpali noworodków i małych dzieci w nieprzegotowanej wodzie?

Blue

\"Wywołał w państwach niepokój\" - może niech burmistrz, zanim coś opublikuje pokaże tekst komuś ogarniętemu.

skorpion

to teraz burmistrz ocenia jakosc i przydatnosc wody do spożycia?...przeciez jest komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

  Anna


  2020-08-04 10:56:40
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

  mAREK


  2020-08-04 09:49:11
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

  KORONA


  2020-08-04 09:26:10
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Zabawa fajnie a gdzie maseczki


  2020-08-04 06:17:54
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

  ika


  2020-08-03 22:22:08
 • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
  Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

  wdzięczny raz jeszcze


  2020-08-03 17:08:35
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  Bardzo panu dziękuję za tę Dobrą Nowinę. Jak to pewien francuski polityk powiedział - niektórzy nie korzystają z okazji, aby milczeć. Dobrze, że Pan z tej możliwości nie skorzystał. Dzięki temu mieszkańcy Szczytna - no nie wszyscy, nie popadajmy w samozachwyt - mogli się zapoznać z Pana dokonaniami opozycyjnymi, Pana oglądem świata, z Pana mizantropią (proszę zapytać Prezesa, co to znaczy), a także z Pana oikofobią (moim zdaniem człowiek, który nienawidzi swoich rodaków - nienawidzi również swej Ojczyzny). Zna Pan środowisko z restauracji SOWA? Nie znosi go Pan? A skąd je Pan zna? Był Pan tam kelnerem, czy pracował w szatni, że aż tak ich Pan zna i nie lubi? Jeśli chciał się Pan przedstawić mieszkańcom Szczytna - jako cichy bohater opozycji (nie odmawiam panu zasług \"w sprawie\") - wśród \"resztek komuchów\" - to niestety spadł Pan z cokołu. Tak rewolucja pożera swoje dzieci... albo one same się pożerają, albo też zwykła ludzka zawiść.

  Śmieszek


  2020-08-03 13:17:48
 • Ciężarówka wyładowana soją przewróciła się w Młyńsku (zdjęcia)
  Przed dostawczakiem jechały dwie osobówki. Pierwsza skręciła na Lipowiec, osobówka za nią wyhamowała a dostawczakiem chyba się zagapił i żeby im w tył nie wjechać odbił w lewo a na tym pasie jechała Scania. Ciężarówką zjechał na pobocze i po chwili naczepa się zapadła na poboczu i przewróciła zestaw. Farta to ma typ co na poboczu trawę kosił. Naczepa minęła go na centymetry.

  JWB


  2020-08-03 12:02:50
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  Szanowny Panie Śmieszek! Mam dobrą wiadomość dla Pana. Otóż dziś ostatni raz zabieram głos.Szkoda mi czasu na takie bezowocne dyskusje. Znam dobrze wasze środowisko a szczególnie tych od SOWY którzy w tak pięknej polszczyżnie prowadzili na temat zniewolonej dziś Polski szerokie dysputy .

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-03 00:12:09
 • To 28-letni mieszkaniec Szczytna chciał rozjechać policjantów
  Przecież ten Policjant nie użył broni tylko wykorzystał ją celem zatrzymania tego pojazdu, czytanie ze zrozumieniem boli. Cóż można dodać najpierw przeczytajcie sobie przypadki użycia i wykorzystania broni palnej a potem dyskutujcie. Policjant jak czytamy w artykule wykorzystał broń służbową celem zatrzymania pojazdu którym uciekał kierujący, więc strzelał do pojazdu i tyle w temacie

  Venom


  2020-08-02 00:16:20