Sobota, 30 Maj, Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama -

Reklama


Reklama

Jest oświadczenie burmistrza w sprawie wody


Oświadczenie Burmistrza Miasta Szczytno o warunkach przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego Szczytno.
Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Jan

To by byla zmiana z kulawego na ślepego.....

Paweł

Rafał, Grzesiu, Roberto itp. Miastem rządzi Burmistrz a nie radny, no chyba że chcecie zamiany...

Rafal

Czy Pan radny Lachacz dał by tą wode do picia swojemu dziecku? Tak sie zainteresował stanem wody, ze zrobil spotkanie 3 dni po publikacji na stronie. Zgroza.

Urlopowicz

Spędziłem w Szczytnie część urlopu. Po powrocie żona wylądowała w szpitalu, ja męczyłem się w domu. Zastanawialiśmy się długo co mogło być przyczyną naszych kłopotów żołądkowych. Teraz wszystko jasne. A dlaczego, bo po krótkiej wizycie we wrześniu, powtórka z rozrywki. Tylko w mniejszym stopniu. Ludzie ze Szczytna po odstawieniu wody z wodociagu pozbyli sie kłopotów żołądkowych. Z tego wynika, że sytuacja najprawdopodobniej istniała już od wakacji, tylko dlaczego wypłynęła dopiero teraz? Kto tak długo zignorował taki stan?

Anka J.

Bardzo mi przykro, ale nic z tego komunikatu nie wynika. Mam pić ? czy wprost przeciwnie ? Burmistrz niezbyt nam się udał :-(

Robert

Grzesiu czy też Tomciu, spotkanie odbylo sie 4 dni po wydarzeniu..... Gdzie rozum?

Roberto

Grzegorz, jesteś niepoinformowany, heheh. Przewodniczący zrobił w piątek nadzwyczajne spotkanie z Radnymi i Burmistrzem, na którym wyjaśniono sytuację. Bądź rzetelny a nie zajmuj się propagandą.

Grzegorz

A przewodniczący rady miasta nie powinien sie zajac tak waznym tematem jak jakosc wody i zdrowie mieszkańców czy raczej woli festyny organizowac?

Tomasz TK

Tekst rzeczywiście napisany niechlujnie. Maniek, panie Burmistrzu. Powiem ci jak chłop chłopu. Nową droga z pol-bruku, po pierwszym deszczu się zawaliła i chłopa wpadł motorowerem w dziurę. Na Leyka, po stłuczce, strażacy zostawili szczątki szkieł na ulicy i pojechali. Ludzie autami jeździli po tym 6 godzin. Teraz skażenie wody. Gdzie ty masz oczy? Grilują ciebie jak krupniok śląski z cebulą. Bierz się za tych niby kolegów, bo zostaniesz nagi i bosy. Za dużo tych przypadków jak na rok kadencji.

Rafał

Panie burmistrzu mieszka Pan z rodzicami? wiec trzeba było poprosić jednego z nich żeby błędy poprawili. Poza tym co to za informacja dla mieszkańców 3 dni po fakcie, gdzie Pan był w Serbii czy Palestynie, ze Pan przegapił?

Pan od fikolkow

I tu sie klania klasa 3 szkoly podstawowej tj czytanie ze zrozumieniem jak również podpisywanie niezrozumialego tekstu. Drogi burmistrzu jak również drogi przewodniczacy rady to przez wasze rece przechodzą dokumenty wiec trochę wstyd wam byc powinno niby wyksztalceni ludzie....

Śmieszek

A jak to jest, że PPIS informując na swojej stronie o złym stanie wody - mniejsza o to \"na jakim punkcie\" - nie zgłosił tego Burmistrzowi i jego służbom. Albo - dlaczego służby Burmistrza nie poinformowały swego szefa, że powinien jak najszybciej się wypowiedzieć w tej sprawie? No i widzi Pan, Panie Mańkowski - jak to jest polegać na kimkolwiek? Jak sam o siebie nie zadbasz - nikt za ciebie tego nie zrobi.

sonny

Oświadczenie jest napisane nie po polsku i niechlujnie.

Mieszkaniec

PANIE BURMISTRZU - proszę KONSULTOWAĆ POLSZCZYZNĘ każdego pańskiego PISMA Z DOBRYM, STARYM POLONISTĄ. To mnie właśnie wkurza: Urzędnicy coś napiszą - i to z błędami - w swoim dialekcie. A JA DALEJ NIE WIEM CO Z TĄ WODĄ!!! Po co Inspektorat Sanitarny ostrzegałby przed złym stanem wody tylko pracowników ZGK i Oczyszczalni Ścieków - to aby oni nie kąpali noworodków i małych dzieci w nieprzegotowanej wodzie?

Blue

\"Wywołał w państwach niepokój\" - może niech burmistrz, zanim coś opublikuje pokaże tekst komuś ogarniętemu.

skorpion

to teraz burmistrz ocenia jakosc i przydatnosc wody do spożycia?...przeciez jest komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
  Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Odpowiedź bardzo wyczerpująca i ciekawa. Bez sarkazmu tylko powiem, że mój wcześniejszy komentarz, to bardziej pytanie retoryczne, bo faktycznie jest tak, jak opisał mi przedmówca. Szkoda tylko, że ci sami urzędnicy po godzinach projektują, adaptują projekty, często są kierownikami budowy i mają i mają do tego odpowiednie kwalifikacje, pozwolenia. Oczywiście mają do tego prawo, bo za swoje się uczyli i nikt im tego nie broni, ale gdy trzeba coś zaprojektować w godzinach pracy, to już brakuje, ale mam wrażenie, że chęci a nie kwalifikacji.

  WCpiker


  2020-05-29 11:02:34
 • 33 zarzuty dla... 13-latka
  hahahahahaha co za beton umysłowy podaje jakie kolwiek hasła innym użytkownikom internetu xD

  zenek


  2020-05-29 10:59:08
 • Wójt apeluje i ostrzega: „albo będzie uczciwie, albo drogo”
  Dlaczego uczciwi mają ponosić większe koszty. Skoro brakuje deklaracji to gmina niech to zweryfikuje i wyślę upomnienia o deklaracje do tych, którzy jej jeszcze nie złożyli, tak aby miał deklaracje z każdego gospodarstwa domowego.

  Justyna


  2020-05-29 08:24:14
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  Na zdjęciu widać uchylone okno w srebrnym aucie, to czyli kierowca mógł być w aucie. Po drugie widzimy tylko część całości, co się dzieje po drugich stronach pojazdów. KRZYŚ nie MIŚ

  Krzyś


  2020-05-29 00:09:05
 • „Policjanci” staną na Lanca i Królowej Jadwigi
  Niech radni miasta wezmą pod uwagę cała ulice WładysławaIV bo ta ulica jest bardzo nie niebezpieczna

  Ja


  2020-05-28 20:31:08
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  A ja jak patrzę na to zdjęcie to szlag mnie trafia. Bo nie chodzi o niepełnosprawność, tylko o to, jak kierowca jednego samochodu, albo pasażer drugiego pojazdu mogą się do niego dostać. Chyba, że to anorektycy. Ja sam spotkałem się z taką sytuacją przed laty na dziedzińcu ratusza. Lato. Przyjechała rodzina ze Śląska. Żona wyprawiła mnie na oblot miejscowych atrakcji. Chcąc, nie chcąc poszliśmy do muzeum. A tam przed samym wejściem zaparkowany samochód. Blokował kompletnie wejście. Miotały się tam na ganku jakieś kobitki z telefonami, ale nic nie wskórały. Ale w celu pozyskania przychodu wpuściły nas do przybytku wejściem nieoficjalnym, za co im dziękuję. Ale głupota ludzka nie zna granic. Albo arogancja.


  2020-05-28 20:07:37
 • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
  Wyjaśniam. W każdym powiatowym urzędzie budownictwa i architektury zasiadają niemal wyłącznie budowlańcy. Architekt jest tam rzadkością. Na ogół trafia tam taki delikwent, któremu nie udało się zaistnieć jako twórca, zatem, żeby jakoś przeżyć, został urzędnikiem. W sumie urzędasem, ponieważ za swoje niepowodzenia mści się jak może na zdolniejszych kolegach, poniewierając nimi w imię urzędowej litery prawa. Tak jest wszędzie. W całej Polsce, a zwłaszcza powiatowej. Warto dodać, że zawodowe uprawnienia nic nie znaczą, jeśli nie należy ów architekt do miejscowej izby, czyli korporacji, gdzie płaci dość solidne stawki za prawo wykonywania zawodu w danym regionie. A kto tu mówi o studentach? Ci, w poważnych sprawach, wyłącznie pracują dla sławy swoich profesorów i wara im od jakiegokolwiek autorstwa. Czyli wniosek. Nie ma tak, żeby coś było tanio. Każdy musi się nachapać, bo nie po to kończył studia. A najwięcej te matoły, którym nie bardzo powiodło się w życiu.

  Do WCpiker


  2020-05-28 19:50:21
 • Do porodu pędzili w policyjnej eskorcie
  Dzieki Bogu wszystko skończyło się dobrze. Nieodpowiedzialnym rodzicom wystawiłabym mandat, jeżeli rozpoczęła się akcja porodowa powinni udać się do najbliższej placówki dla bezpieczeństwa matki i dziecka. Zamiast chwiało się cała akcja powinni pokornie podziękować i nie robić sensacji.

  Andzia


  2020-05-28 14:30:19
 • Puchar Powiatu, jak Puchar Polski
  Super pomysł :)

  Greg


  2020-05-28 13:47:09
 • Na Maca pojedziemy na Pasymską?
  z makdonaldem w kierunku wielbarka, pelno tam tez wolnych dzialek

  dobry pomysl


  2020-05-28 12:22:23