Poniedziałek, 24 Luty, Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Jakobsze najlepszy w Pasymiu (zdjęcia)


W Pasymiu odbyła się 7 Runda 2019 Polskiej Ligi Wraków. W imprezie wzięło udział 70 samochodowych załóg. Najmocniejszą klasę proto (auta modyfikowane) wygrał mieszkaniec Pasymia Piotr Jakobsze.W wyścigu wzięło udział aż osiem załóg z naszego powiatu, w tym ekipa morsów Reset Szczytno. Jechali fordem fiestą o pojemności 1,3 litra. Za kierownicą auta siedział Jacek Konieczny. Pilotem był Jarosław Kordek, a mechanikiem Krzysztof Szulc.

 

Jarosław Kordek i Jacek Konieczny - Morsy Szczytno.

 

- Czasówkę mieliśmy dobrą, bo na tyle załóg znaleźliśmy się na 28 pozycji – opowiada Kordek. - Ten wyścig to niesamowita adrenalina. Tor znakomity. Z samochodu może rzeczywiście niewiele zostać. Z naszej bryki po zderzeniach z innymi autami wypadła skrzynia biegów, to sprawiło, że stanęliśmy.

 

 


Reklama

Michał Lenczewski

 

Wyścig wraków do Pasymia ściągnął Michał Lenczewski, pasymski radny. - Z organizatorami ligi znam się prywatnie. Pomyślałem, że to fajna impreza i dobrze byłoby ją ściągnąć do Pasymia, udało się – wspomina pan Michał. - Wydarzenie podoba się kibicom dlatego myślę, że w Pasymiu zagości na dłużej.

 

Wyniki miejsc Pucharowych z 7 Rundy 2019 Polskiej Ligi Wraków w Pasymiu:

 

Kategoria "NAJLEPSZA STYLIZACJA" - Marcin Dąbkowski i Tomasz Gleba.

Kategoria "WYŚCIG ŚMIERCI" - Marek Sowa.

 

Kategoria "CZASÓWKA"

Reklama

I - Marek Kulesza i Tomasz Kulesza,

II - Dariusz Sokołowski i Mateusz Rudkowski,

III - Michał Hajduk i Daniel Keuchel.

 

Kategoria "KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ST"

I - Marek Kulesza i Tomasz Kulesza,

II - Dariusz Sokołowski i Mateusz Rutkowski,

III - Marek Kurzawa.

 

Kategoria "KTO PIERWSZY TEN LEPSZY PROTO"

 

I - Piotr Jakobsze i Patrycja Brudzińska,

II - Jarosław Suwisz i Sebastian Wicha,

III - Tomasz Mróz i Robert UstaszewskiKomentarze do artykułu

Halina

Wymarłe, zdewastowane materialnie, kulturalnie, społecznie i mentalnie miasto, bierze się za organizację imprez z wrakami samochodowymi w roli głównej. Jaka ironia losu. Może jeszcze festiwal Citaslow zabijania wszystkiego dechami lub zawracania wróbli na czas. Gdzie porywające imprezy muzyczne, teatralne, kinowe festiwale sztuki. Stoi pusta stodoła obok przystanku, w której dzieją się 2 imprezy na rok. Żenada.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Policyjna zasadzka na Solidarności, zatrzymano 30-latka
  ps. Zdjęcia I klasa widać aż blok i plecy strażaka :)

  Polak


  2020-02-24 13:08:30
 • Piłka połączyła i dała nadzieję na zdrowie (zdjęcia)
  Wspaniała inicjatywa. Ludzie pozostawieni sami sobie mogą tylko liczyć na pomoc innych. Pomaganie to fajna sprawa i uczucie. Siła w grupie, szkoda tylko, że to co powinno być za darmo jest uzależnione od siły grupy. Smutne.

  Mieszkaniec


  2020-02-24 12:01:21
 • Policyjna zasadzka na Solidarności, zatrzymano 30-latka
  Dokładnie tak jest jak, pisze POLAK :)

  Atomek


  2020-02-24 09:58:19
 • Policyjna zasadzka na Solidarności, zatrzymano 30-latka
  Ja pi@#$%lę wszyscy krytykują pracę policji. Barani, idioci, nieuki: policjanci wykonują powierzone im obowiązki. Jp jp na 100%, zginie wam rower to szybko na komende ciśniecie :)

  Polak


  2020-02-24 07:55:19
 • Kolonia – Jeruty - batalii o szkoły ciąg dalszy
  Tygodnik powinien wspierac batalię - Ja w 100 % popieram i wspieram mieszkancow Kolonii , nauczycieli i przede wszystkim uczących sie, bo taką miec będziemy przyszlosc \" jak mlodzieży chowanie\"????a skoro szkola wypuscila pare pokoleń , to gdzie oni sa Ci nasi przyjaciele?????

  Irena Nawrocka/Irek


  2020-02-24 01:01:08
 • Policyjna zasadzka na Solidarności, zatrzymano 30-latka
  Marian Ty dzbanie

  Lol


  2020-02-23 23:05:18
 • Kolonia – Jeruty - batalii o szkoły ciąg dalszy
  A to byłoby bardzo złe posunięcie, ta szkoła w Koloni nie zasługuje na zamknięcie. Jeżeli wlicza się koszty świetlicy wiejskiej i gminnej biblioteki, to coś nie jest tak, dlaczego nie są rozliczane oddzielnie energia i ogrzewanie, a powinny być przecież odrębnie . Jest też niewielka, prawie żadna różnica kosztów między Spychowem a Kolonią. Były trudniejsze czasy i jakoś sobie radzono, nie rozumiem co to za decyzja?

  też samorządowiec


  2020-02-23 19:25:10
 • Policyjna zasadzka na Solidarności, zatrzymano 30-latka
  Są już wyniki śledztwa, okazało się że handlował podrabianymi mentosami. Chwała policji że po raz kolejny uratowali nas przed tym wielkim zagrożeniem i straży pożarnej za to że tym razem niczego nie zniszczyli.

  Marian


  2020-02-23 14:39:50
 • Kolejna galeria wchodzi do Szczytna
  Czy będą tam GALERIANKI ?

  młody


  2020-02-23 00:18:27
 • Mandaty zbliżają się do dwóch milionów
  Witam , mam pytanie odnośnie policjantów ruchu drogowego Szczytno. Policja powinna dawać przykład. Niestety, nie zawsze tak jest. Chodzi mi dokładnie o dwóch funkcjonariuszy wobec których toczy się postępowanie . Jeśli nie zostaną wobec Panów wyciągnięte żadne konsekwencje , bądź sprawa zostanie „wyciszona” . To nagranie z policyjnego rajdu trafi to miejscowych mediów . Wszystkich obowiązują takie same przepisy. Policjantem jest się 6/8godzin w ciągu dnia a człowiekiem całe życie . Pozdrawiam

  Kierowca


  2020-02-22 21:55:00

Reklama